Автор Тема: Предмети - как?  (Прочетена 14224 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Предмети - как?
« -: 26 Август, 2010, 21:58:06 »
0
Имам два доста големи телевизора излишни, единият е съвсем нов, къде според вас имат нужда от зяпане на телевизия и да знам, че няма някой да си ги пренесе вкъщи или продаде?

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Предмети - как?
« Отговор #1 -: 26 Август, 2010, 22:07:25 »
0
Дари ги в някой социален дом, но с ясното съзнание, ме дарението ти ще бъде добре посрещнато до 2012г. от когато влиза в сила цифровата телевизия и трабвa DVB tuner & mpeg4
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Предмети - как?
« Отговор #2 -: 26 Август, 2010, 22:28:29 »
0
Имам два доста големи телевизора излишни, единият е съвсем нов, къде според вас имат нужда от зяпане на телевизия и да знам, че няма някой да си ги пренесе вкъщи или продаде?

Това, за което се сещам в момента е - домове за деца, за възрастни, хосписи и пр. Би могло да ти отнеме време обаче - да си сигурен, че са ги сложили за гледане, после ако си ги вземе някой вкъщи, "обитателите" ще писнат.

Другото е - възрастни хора с много скапани телевизори, примерно твои комшии, ако няма такива комшии и/или познати на твои познати.

А, може и на някои свестни студенти, които са на квартира и нямат приличен ТВ. Тях вече можеш да ги накараш да дойдат и да си ги вземат (тежат майка си и баща си). :):)
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Предмети - как?
« Отговор #3 -: 26 Август, 2010, 22:43:35 »
0
Ами ако някой знае конкретно място, което има нужда, да каже, да е около София все пак :)

По-добре домове за стари хора, защото на тях и без това това им е останало за забавление, децата по-добре да не гледат скапаните ни телевизии :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Предмети - как?
« Отговор #4 -: 26 Август, 2010, 23:00:19 »
0
Да ти дам ли адреса на баба? ;) А сега сериозно: Има един дом за възрастни хора в Зона Б5 и един в кв.Илинден. Тези в Илинден са поети, художници ,артисти и като цяло хора на изкуството и съм сигурен, че каквото и да им подариш, няма да ти останат длъжни и ще ти зарадват душицата и те с нещо. Доста са широко скроени хора и благодарни!
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Предмети - как?
« Отговор #5 -: 26 Август, 2010, 23:17:27 »
0
Дом на ветераните на културата и изкуствата /ДВКИ/ - София
София 1345, кв. „Захарна Фабрика”, бл. 48 А, тел. 8229222 (канцелария).

--

Въпреки че в една статия видях, че си били имали телевизори по стаите. Май е по-добре някъде в провинцията, че там си представям какво е зле...