Автор Тема: МОДЕРИРАНЕТО В ОНЗИ "ГОЛЕМИЯТ" ФОРУМ  (Прочетена 17415 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
0
Модерирането в онзи "Големият" форум, откъдето сме се пръкнали повечето тук вече взема заплашителни размери. Има една тема-изключени потребители - бан, където уж прозрачния списък е на една четвърт от този който трябва да бъде.
За другите пълно мълчание. Кой баннат по ай пи кой деактивиран за възгледи или ъпърска или брокерска обремененост.
Пълна мъгла! Забележете също така от списъка и не само от списъка, а от безследно изчезналите потребители, колко са ъпъри и брокери и колко са сривльовци и влогари? Вижте резултата и кажете тенденциозно ли е или не?
Дано не се опитат и тук мнозинството от втората категория да налага такава "справедливост"
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: МОДЕРИРАНЕТО В ОНЗИ "ГОЛЕМИЯТ" ФОРУМ
« Отговор #1 -: 28 Август, 2010, 11:39:52 »
0
Собственик,
Аз знам за Маргото123, че вече не е съфорумец. Ама тя прекаляваше не толкова с крайно-ъпърски тези, а с безсмислени обиди и може би поради това я баннаха (аз питах модераторите, но никой не ми отговори). От друга страна тя беше писала преди това, че смята сама да се махне. Според мен и сега има доста ъпъри в другият форум, а след създаването на този форум сривльовците значително намаляха там.
Иначе, освен Маргото123, само теб и Пунди знам, че баннаха от "ъпърите" в другият форум.
Определено изтриването (банването) на съфорумци не е добра идея, но може би някакакво ограничаването трябва да има (визирам, както е тука да може на всяко мнение да се слагат + и -. В Дневник е измислено добре - ако има много + свети в жълто. Ако чета някои мнения под статия по диагонал, обикновено приоритетно обръщам мнение на такива мнения, за които са сложени повече +. :)

А иначе Маргото123 е писала и тук след това: http://www.imotiforum.com/viewtopic.php?t=7926&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=14497401e3355e0a1e7260026a2a4eb8
« Последна редакция: 28 Август, 2010, 11:46:24 от antoninus_pius »

jores

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
  • Карма: +19/-21
  • Респект: +16
    • Профил
Re: МОДЕРИРАНЕТО В ОНЗИ "ГОЛЕМИЯТ" ФОРУМ
« Отговор #2 -: 28 Август, 2010, 16:55:05 »
0
Реших да погледна линка и какво да видя Маргото в акция по мой адрес  :)

"това не е само мое раздразнение, това е раздразнение на всички участници в пазара на имоти, на всички банкови институции, вместо от имоти.нет да дадът смислен отговор дават трибуна за изливане на омраза към всички участници на пазара на имоти, защо се побликуват целенасочени обиди към всички свързани с имоти, защо се настройва общественото мнение против банките/ кредитните институции. Защо модератотите и администраторите в имоти.нет толерират всички тези писания, на форумчето им и защо трият поголовно всичко друго,
ама няма как да го разбереш, щото за теб е по лесно да си искаш смс за 2 кинта на тарг.бг и като няма балами да ти купуват ипотекираните ПРОБЛЕМНИ имоти, да плюеш заедно с Лазова,
а иначе за последната, ето и прихичното здраве обяснено в лично съобщение изпратено от нея самата

Самоубийство
От: magic
На: margoto123
2010-07-23 14:49
Когато се самубия , предвид накъде отива живота ми, на вас по-добре ли ше ви стане , като се има предвид какво сте писали във форума, с цел случайно да го прочета?

За мен сигурно мислите, че е удоволствие всичко, което се случва ли?
С какво съм заслужила вашата злоба, точно аз? Вие познавате ли ме всъщност?

Може би за всички банкори институции, които са рекламирали или рекламират в имоти.нет би било интересно кой в същност управлява в момента имоти.нет и въобще управлява ли го някой или е оставен на самок на шепа комплексари"

Това изказване е направено по повод Цитирам:

"Мила Margoto123,
Не разбирам раздразнението Ви. От името на коя фирма/организация/банка сте правили реклама в Имоти.нет и кога? А по какъв начин те са "спомагали за развиването на една трибуна за изливане на омраза към всички брокери, строители, инвеститори и насаждане на омраза в общественото мнение към всички банкови институции в страната". И къде видяхте, че Имоти нет имат лого "кредитите сериозно увреждат вашето здраве". Аз не намирам такова в сайта им - моля Ви да сложите линк или да прикачите Printscreen. Надявам се, че не сте служител в друг сайт, целящ очернянето на имоти.нет и уронването на престижа им.
Не съм служител на имоти нет, но от скоро пиша в техния форум под друг псевдоним.
Мисля, че силно преувеличавате. Very Happy Надали сайт, в който се продават имоти има такива цели. Smile
Искрено Ваш,
Palpur4o"

Е този палпурчо не е онзи за който си мисли Маргото, която се опита да ме компроментира във форума на имоти.нет разбира се безрезултатно с оглед на видимата разликата в интелектуалният капацитет показан при "сблъсака" ми с нея.

И едно заключение, понеже не мога да се регистрирам във форума където се развива събитието го слагам тук:
Когато се излиза с факти и се цели воденето на диалог, може да победи само по - добрия, същата тази Марго ме обвини, че частния търг който проведох е постановка, вместо като човек занимаващ се с НИ да помисли как би могла да оптимизира бизнеса си и да използва в подходящ момент една постлана за всеки имащ интерес пътека.

Но друго си е да смяташ на някой 2 та лева пък и колко лесно се искали!??!?!, и да твърдиш неистини с надеждата някой да те чуе и повярва.

Та очевадно нивото в сектора НИ по специално услугите е под всякаква критика, което ми подсказва, че ще имам възможността да правя "много парА"  :D....

Маргото  :) колкото нейни поста съм видял е вадила твърдения без аргументация и се сърди, като не се приемат?

Същата твърди, че всички участници в пазара на имоти били раздразнени на имоти.нет, е кои са те, аз съм участник и не съм раздразнен, тези които рекламират очевидно също не са раздразнени, дразнят се голодумците, когато им се поиска обосновка... или когато изпуснат нерви от безсилие и започнат да изпадат в крайности в следствие на което носят негативи....
 


И както казва "колегата" от Ъпсурт
"Най - добрите ги мразят само нещастници"
 

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: МОДЕРИРАНЕТО В ОНЗИ "ГОЛЕМИЯТ" ФОРУМ
« Отговор #3 -: 28 Август, 2010, 17:15:47 »
0
Искаш ли да ти публикувам това мнение в оня форум, предвид факта, че не можеш да се регистрираш? Тъкмо да има и другата гледна точка.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

jores

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
  • Карма: +19/-21
  • Респект: +16
    • Профил
Re: МОДЕРИРАНЕТО В ОНЗИ "ГОЛЕМИЯТ" ФОРУМ
« Отговор #4 -: 28 Август, 2010, 17:37:31 »
0
Искаш ли да ти публикувам това мнение в оня форум, предвид факта, че не можеш да се регистрираш? Тъкмо да има и другата гледна точка.

Стигнах до "Вашия потребител в момента е неактивен, ще трябва да изчакате администратора да го активира. Ще бъдете известени когато това стане (с друго писмо)."

Ще си дам мнението задължително  :), ако не успея ще се възползвам от предложението  :),
Благодаря за което

Поздрави
« Последна редакция: 28 Август, 2010, 17:41:51 от jores »

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: МОДЕРИРАНЕТО В ОНЗИ "ГОЛЕМИЯТ" ФОРУМ
« Отговор #5 -: 28 Август, 2010, 17:45:11 »
0
Jores, де факто аз съм Palpur4o. Нарочно се регистрирах с този ник, защото тя ме наричаше така в Имоти.нет - "не съм служител на имоти нет, но от скоро пиша в техния форум под друг псевдоним". В същия форум тя ме провокира и обижда без причина, затова реших да се регистрирам така. Понеже Маргото123 обича да обижда без причина й написах "надявам се, че не сте служител в друг сайт, целящ очернянето на имоти.нет и уронването на престижа им.", за да даде факти - това, че 1 съфорумец (Valsodar) си е сложил такова лого не означава, че следва, че всички в Имоти.нет споделят неговото мнение.
Апропо, ако искаш и аз ще ти окажа съдействие за да си оставиш мнението в другия форум. Иначе тази сряда ходих на гости на кума, за да видя докъде е с ремонта. Не знам защо Маргото123 не повярва, като й казах, че мой близък го е купил.  :D

А иначе правата сигурно ще си ги получиш в понеделник вероятно.
« Последна редакция: 28 Август, 2010, 17:46:58 от antoninus_pius »

jores

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
  • Карма: +19/-21
  • Респект: +16
    • Профил
Re: МОДЕРИРАНЕТО В ОНЗИ "ГОЛЕМИЯТ" ФОРУМ
« Отговор #6 -: 28 Август, 2010, 19:05:47 »
0
Здравей,
гаранция е проверила в АВ, че сделката е вписана /иначе да се беше наточила до сега/, ама не ми се струва да е от хората, които когато сбъркат признават грешките си.

Ще изчакам до понеделник регистрацията и аз ще се отразя, благодаря за предложението.

Поздрави,