Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

МОДЕРИРАНЕТО В ОНЗИ "ГОЛЕМИЯТ" ФОРУМ

<< < (2/2)

antoninus_pius:
Jores, де факто аз съм Palpur4o. Нарочно се регистрирах с този ник, защото тя ме наричаше така в Имоти.нет - "не съм служител на имоти нет, но от скоро пиша в техния форум под друг псевдоним". В същия форум тя ме провокира и обижда без причина, затова реших да се регистрирам така. Понеже Маргото123 обича да обижда без причина й написах "надявам се, че не сте служител в друг сайт, целящ очернянето на имоти.нет и уронването на престижа им.", за да даде факти - това, че 1 съфорумец (Valsodar) си е сложил такова лого не означава, че следва, че всички в Имоти.нет споделят неговото мнение.
Апропо, ако искаш и аз ще ти окажа съдействие за да си оставиш мнението в другия форум. Иначе тази сряда ходих на гости на кума, за да видя докъде е с ремонта. Не знам защо Маргото123 не повярва, като й казах, че мой близък го е купил.  :D

А иначе правата сигурно ще си ги получиш в понеделник вероятно.

jores:
Здравей,
гаранция е проверила в АВ, че сделката е вписана /иначе да се беше наточила до сега/, ама не ми се струва да е от хората, които когато сбъркат признават грешките си.

Ще изчакам до понеделник регистрацията и аз ще се отразя, благодаря за предложението.

Поздрави,

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия