Автор Тема: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените  (Прочетена 58497 пъти)

localhost

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 49
  • Карма: +2/-3
  • Респект: +11
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #30 -: 01 Септември, 2010, 07:51:59 »
0
Днеска формула 1 - утре формула 3000   :D

Залъгалка за собственици и агенции.

pmp

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
  • Карма: +11/-4
  • what? what the fuck is "what"?
  • Респект: +8
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #31 -: 01 Септември, 2010, 09:23:07 »
0
ф1 в БГ няма да има...спете спокойно доброславсцки баби... *drink5*
We see the winners and try to "learn" from them, while forgetting the huge number of losers.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #32 -: 01 Септември, 2010, 10:46:52 »
0
Построяването на писта на ФОРМУЛА 1 в София, ще повдигне зверски цените на имотите. Доброславци и Нови Искър е новата мека на инвеститорите. Ако някой се колебае къде да купи имот, горещо му препоръчвам тези две локации.
Формула 1 е признак за стандарт навскякъде по света. Очертава се титаничен ЪП. :)


Дааа новината е самата истина,

Аз лично разговарях с президента на ФАИ и мога да потвърдя новината. И за да не се претрупа състезателният календар, стартовете в Германия, Италия, Малайзия и Монако ще отпаднат за да отстъпят място на Доброславци, Тутракан, Горно Чукурово и Цигов Чарк.

Ето всичко е написано и в новините на официалният сайт на формулата: http://www.formula1.com/news/.

Информация на ушенце: Михаел Шумахер вече преговаря с баба Гица от Доброславци за нейната ливада 1,5 дка.
Според Шуми договорената цена е 750 евро/м2 на зелено т.е. само ако тревата е зелена. Като самият той потвърди, че ще препродава на арбските шейхове  за 7850 евро/м2.

Оттук нататък следете новините на www.nenovinite.com
« Последна редакция: 01 Септември, 2010, 11:21:37 от Невидимко »

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #33 -: 01 Септември, 2010, 10:54:24 »
0
Предполагам, че ще е интересно да следим как ще развива темата в следващите години. ;)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #34 -: 01 Септември, 2010, 11:01:26 »
0
http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2010-09-01&article=338566

Има някакви индикации, че Истанбул ще се отказва от Ф1. Чудя се каква е причината при положение, че те могат да акумулират много по-голям икономически ефект, отколкото ние бихме могли...

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #35 -: 01 Септември, 2010, 12:48:30 »
0
Предполагам, че ще е интересно да следим как ще развива темата в следващите години. ;)

Очакваме Собственик 31 да се похвали, че е купил имот там, за разлика от "влогарите", ама май няма пари...

localhost

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 49
  • Карма: +2/-3
  • Респект: +11
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #36 -: 01 Септември, 2010, 14:32:46 »
0
А аз смятам да се запиша да участвам във формулата - дето се вика "у дома и стените помагат" :D

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #37 -: 01 Септември, 2010, 16:05:26 »
0
А аз смятам да се запиша да участвам във формулата - дето се вика "у дома и стените помагат" :D

Ха ха, това можеш да го копираш и да го постнеш и в раздела "Хумор и забава"  :D :D
I say what I do and do what I say.

zlostyr

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 45
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +14
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #38 -: 01 Септември, 2010, 21:45:44 »
0
ф1 в БГ няма да има...спете спокойно доброславсцки баби... *drink5*

Това изчерпва цялата тема.  8)

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #39 -: 01 Септември, 2010, 23:02:43 »
0
То това ясно! Ама по дърветата имало табели купувам парцели. Само да не се окаже печатна грешка че парцели лесно се бърка с ПАРЦАЛИ

Я някои ако има път на татък да ми събере няколко номера да им се обада и да уточня какво точно търсят.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #40 -: 01 Септември, 2010, 23:10:20 »
0
Цитат
Почти на всяко дърво може да се види залепена обява с надпис "Изкупувам парцели" и мобилен номер. "Хора, които купуват обаче, няма", споделя Борислав Йовчев.

Най-вероятно са започнали да правят печатни грешки и по дърветата.  :D

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #41 -: 01 Септември, 2010, 23:20:05 »
0
Абе дайте да разберем какво точно се търси че хората са луднали.
http://www.monitor.bg/article?id=258956

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #42 -: 01 Септември, 2010, 23:39:56 »
0
Цитат
Половината от земите им стоят пустеещи, но информацията за евентуална писта на Формула 1 веднага е предизвикала семеен съвет, на който се е обсъдило какво да се прави със стопанството.

Ей това е моделът у нас - едни в Слатина с панелки искат цените да са по 5000 евро/м2 за да се чувстват богати, други имат пустеещи земи и искат да станат милиардери от въздуха...

P.S. Може да се организираме да звъннем на няколко от продаващите пустеещи земи, тогава сигурно на другия ден за повишаването на цените в Доброславци ще са чули и в Аляска.

"Добърден, аз съм инвеститор от Дубай! Нещо да имате за мен?"
« Последна редакция: 01 Септември, 2010, 23:42:40 от dodo2 »

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #43 -: 02 Септември, 2010, 00:00:07 »
0
Шеихи Идват На Българса Армия (смях)

 :D :D :D

извинявам се на всички цесекари, ама тая работа с Ф1 ми звучи като този клип

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Re: ФОРМУЛА 1- Флагмана на цените
« Отговор #44 -: 02 Септември, 2010, 01:45:26 »
0
Тъкмо станах и отидох да си измия чиниите в кухята (мойте си ги мия на ръка) в работата с машина! Тъкмо почнах да мия опретнал ръкави, ръце натопени в сапуна и започна да ми щрака нешо за тази пуста писта. Почнаха едно да ми се привиждат отделни кадри от състезания от F1 ама такива откъслечни премесини с разни конски каруци, разни видения на чевермета. И нали фантазията ми е разхпопана започна да се избистря и да се навързват нещата. Ми то си е направо филм! Естествено ниско бюджетен но директно в целта.

Значи материалната част е 2 Мерцедеса под наем, големи от висок клас. Един раздрънкан микробус налепен с TV емблеми, натокана цицореста репортерка и чорлав небрънат оператор. Изработват се 2 комплекта псевдо арабски номера за мерцедесите които се сменят на 1 километър преди селото. Двама здравеняка за шофьори и назадната седалка във всяка от колите по 2–ма хубосника пременени като араби. 1–ят ден колите само обикалят селото и арабите гледат през дигнатите прозорци, колите намалят, спират арабите нищо гледат коментират, а през това време репортерката взима интервюта пред кръчмата. 2–ят ден арабите пак са там но вече и обхождат и нивята и ливадите на бъдещата писта. Много е важно да има свидетели че арабите са с интерес към местото. Затова ако има някои местен да си пасе добитака е важно колите да спират  е онези от задните седалки да излизат да гледат и сочат с пръс некаде към хоризонтаи пастирите некаде на 30–40 метра да гледат че после да разправят каде са били гостите кои кърища са гледали така че да се подхрани апетита на месните бъдещи милионери.
Абе матряла може да стане мечта! Студенти от НАТФИЗ ще свършат работа за хонорар от 100 кинта пица на корем и 2 бири.