Автор Тема: ФЛО натика всезнайкото в миши гъз БРАВО!!!  (Прочетена 10099 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
0
фло
Re: Демографски срив и емиграция и как биха се отразили на цените на НИ
02-09-2010 - 12:19:37  Регистриран: преди 2 години
Мнения: 2 642   

Quote
barbaron
Пак повтарям, и аз мисля като американския посланник - образовайте ги циганетата, цивилизовайте ги, и те като вас ще започнат да мислят, да работят, да имат по едно - две деца. Ето къде трябва да отива помощта от ЕС.
Quote

От ФЛО
На франсетата най-много им отива да цивилизоват!Така са цивилизовали цяла Африка и голяма част от островните народи и сега гонят циганите най-расистки вместо да ги цивилизоват! Защото циганите нямат територия с полезни природни ресурси да им се случи този процес , и щом нямат ги връщат обратно да ги цивилизоват тези ,дето пък нямат този огромен опит със цивилизоването и циганите са им бедствие.Така или иначе циганите се движат към най-западната част на Европа и за нас най-добре е да им помагаме като им поемем транспортните разходи и други улеснения и да оставим процеса по цивилизоването на франсетата!

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ФЛО натика всезнайкото в миши гъз БРАВО!!!
« Отговор #1 -: 02 Септември, 2010, 14:54:52 »
0
Цивилизоването е дълъг процес - докато ги зивилизоваш - те те изяли. Така че много правилно си правят. А ако въведат и отнемане на гражданство за криминалните отрепки, ще е още по-добре.

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: ФЛО натика всезнайкото в миши гъз БРАВО!!!
« Отговор #2 -: 02 Септември, 2010, 21:45:52 »
0
....
Пак повтарям, и аз мисля като американския посланник - образовайте ги циганетата, цивилизовайте ги, и те като вас ще започнат да мислят, да работят, да имат по едно - две деца. Ето къде трябва да отива помощта от ЕС. ....
Така мисли човек, като получава голяма заплата, всичко му е осигурено, ходи с охрана и се вози на мерцедес. Но хората по селата (и не само), които имат чести "срещи" с тях не искат и не могат да чакат десетки години / целия си живот хипотетичното цивилизоване на ромите. Никой не им пречи да се образоват, още по малко някой им пречи да имат по едно-две деца. Някой да цивилизова българи или турци или поляци като отидат в САЩ - интегрираш се както можеш. Като не искат да се интегрират, циганите ще бъдат гонени отвсякъде. А пък тук как ще се оправяме с тях.....