Автор Тема: Споделен опит или как да подберем креватна (бел.admin) агенция за имоти  (Прочетена 10032 пъти)

rumeny

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 5
  • Карма: +0/-2
  • Респект: -32
    • Профил
Търсих да закупя малък апартамент в София. Ами мислех си та това е най-лесната работа на света щом имаш финансирането! Е да ама не се оказа съвсем така. какво имам предвид ли? О това е една цяла епопея която ще следя и за ваште мнения, накратко - обикаляне измамници, схеми, филми, правни проблеми, строителни проблеми -ВСИЧКО. Да кажа убедих се , че ако попаднеш на читава агенция за имоти ще си спестиш всичко това! Ами аз вкрая на краищата срещнах една такава - ВИОРТ на Раковси 79. Ами всичко ми уредиха хората даже и майстори за ремонта ми препоръчаха на добра воля! Аз си *drink8* :)
08 Септември, 2010, 10:58:03 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
« Последна редакция: 09 Септември, 2010, 18:52:13 от admin »

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: СПОДЕЛЕН ОПИТ ИЛИ КАК ДА ПОДБЕРЕМ АГЕНЦИЯ ЗА ИМОТИ
« Отговор #1 -: 08 Септември, 2010, 12:02:30 »
+1
А стига си се опитвал да рекламираш нескопосано.
Тук си писал едно, а там друго:

"Ами дълго време се опитвах да си дам под наем един наследствен ми   апартамент но уви без резултат. накрая една позната ми препоръча една   брокерка -Мария от агенция ВИОРТ и аз съвсем в реда на нещата - т.е.   съвсем скептично и се обадих за да се заеме със моя проблем. Е трябва да   Ви кажа тази жена изора земята до моя обект но успя да намери клиент за   него. Доволен съм!"

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СПОДЕЛЕН ОПИТ ИЛИ КАК ДА ПОДБЕРЕМ АГЕНЦИЯ ЗА ИМОТИ
« Отговор #2 -: 08 Септември, 2010, 14:10:38 »
0
rumeny пусни тук, моля, булстат на фирмата (ЕИК), че нещо такава няма? Поредната креватна агенция, рекламираща се тъпо по форумите. Ако няма булстат до 15:00, малко по-късно ще изтрия темата.

rumeny

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 5
  • Карма: +0/-2
  • Респект: -32
    • Профил
Re: СПОДЕЛЕН ОПИТ ИЛИ КАК ДА ПОДБЕРЕМ АГЕНЦИЯ ЗА ИМОТИ
« Отговор #3 -: 08 Септември, 2010, 15:16:39 »
-7
Абе хора вие сте много негативни!
Незнам какво ви става! Споделих с вас а вие се нахвърляте! ЗАЩО?
Булстат немога да дам защото не го знам! Мога да ви уверя , че хората си раборят от офис и са си легална агенция! Мога да дам телефон на който съм звънял , но незнам дали е правилно но след като го искате ОК! 02/***! Е успех!
08 Септември, 2010, 15:16:39 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
« Последна редакция: 08 Септември, 2010, 20:53:44 от admin »

zlostyr

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 45
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +14
    • Профил
Re: СПОДЕЛЕН ОПИТ ИЛИ КАК ДА ПОДБЕРЕМ АГЕНЦИЯ ЗА ИМОТИ
« Отговор #4 -: 08 Септември, 2010, 17:51:12 »
+3
А стига си се опитвал да рекламираш нескопосано.
Тук си писал едно, а там друго:

"Ами дълго време се опитвах да си дам под наем един наследствен ми   апартамент но уви без резултат. накрая една позната ми препоръча една   брокерка -Мария от агенция ВИОРТ и аз съвсем в реда на нещата - т.е.   съвсем скептично и се обадих за да се заеме със моя проблем. Е трябва да   Ви кажа тази жена изора земята до моя обект но успя да намери клиент за   него. Доволен съм!"


Хаха, даже не са се сетили да се регистрират с различни имена  :D

Scyther

  • Гост
Re: СПОДЕЛЕН ОПИТ ИЛИ КАК ДА ПОДБЕРЕМ АГЕНЦИЯ ЗА ИМОТИ
« Отговор #5 -: 08 Септември, 2010, 18:16:50 »
+1
Изглежда темата е за раздел 'агенции за недвижими имоти', в подраздел 'земеделска земя' и тема 'дълбока оран'.  :)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: СПОДЕЛЕН ОПИТ ИЛИ КАК ДА ПОДБЕРЕМ АГЕНЦИЯ ЗА ИМОТИ
« Отговор #6 -: 08 Септември, 2010, 19:15:53 »
-3
Абе хора вие сте много негативни!
Незнам какво ви става! Споделих с вас а вие се нахвърляте! ЗАЩО?
Булстат немога да дам защото не го знам! Мога да ви уверя , че хората си раборят от офис и са си легална агенция! Мога да дам телефон на който съм звънял , но незнам дали е правилно но след като го искате ОК! 02/***! Е успех!
...............
Как няма да са негативни, като нямат пет лева за бръснар, пък тръгнали имоти да гледат /не да купуват, това е друга бира за тях/. Постой тука и ще видиш едни от най-хард мечкарите на планетата. *drink5*
« Последна редакция: 09 Септември, 2010, 18:57:01 от admin »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: СПОДЕЛЕН ОПИТ ИЛИ КАК ДА ПОДБЕРЕМ АГЕНЦИЯ ЗА ИМОТИ
« Отговор #7 -: 08 Септември, 2010, 20:52:15 »
+1
Абе хора вие сте много негативни!
Незнам какво ви става! Споделих с вас а вие се нахвърляте! ЗАЩО?
Булстат немога да дам защото не го знам! Мога да ви уверя , че хората си раборят от офис и са си легална агенция! Мога да дам телефон на който съм звънял , но незнам дали е правилно но след като го искате ОК! 02/***! Е успех!

Ама нали услуга ти били свършили, ти не си ли плати? А за това не ти ли издадоха фактура, касова бележка? Виж там булстата.

Тук ще научиш, че понякога тъпият опит за реклама може да е силна антираклама, затова и ще оставим темата, така че всички да научат, че "агенция ВИОРТ" (непременно написана с главни букви), няма булстат и съответно не издава счетоводни документи.

(Само ще махна телефона, да не вземе някой балък да не схване сарказма тук и да звънне на поредната креватна агенция.)
« Последна редакция: 09 Септември, 2010, 18:55:33 от dodo2 »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Ето още едно участие :)

http://www.imotiforum.com/viewtopic.php?t=7957

Съвсем случайно се натъкнах на брокер на агенция ВИОРТ! Абе свърши ми работа, която неможаха да свършат мастити имена в бранша защото явно си разбират от работата си. Запръв път съм доволен!

Да се чете: "Аз съм лелка-брокер, бивш хлебопекар, много ги разбирам имотите, а особено интернет рекламата. Ако искате да ви обслужа, моля обадете ми се спешно, семейство храня".


Още нещо от култовия автор:

Rumen каза:  26.01.2010 09:50   Здарвейте и аз се интересувам от бизнеса с отглеждане на охлюви! Имаз земя около петрич и деистваща вирма! Моля пишете за некаква полезна информация! rumeny@***


Специален поздрав за rumeny: http://piv.pivpiv.dk/
« Последна редакция: 09 Септември, 2010, 01:37:37 от dodo2 »

rumeny

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 5
  • Карма: +0/-2
  • Респект: -32
    • Профил
Re: Споделен опит или как да подберем агенция за имоти
« Отговор #9 -: 09 Септември, 2010, 08:45:24 »
-6
ох аман от многознайковки ! Виж уважаеми които и да си дето само реплекираш това което маи не е твоя работа! Ако незнаеш а ти явно незнаеш има публичен регистър на фирмите в агенцията по вписване, така че булстата си го извади от там като толкова ти трябва ! Е това от мен безплатно за теб, а иначе не е моя работа да давам аз булстати тук на когото и да било!
Аз исках и се чувствах длъжен да с поделя моя си опит в тово отношение а не да влизам в полемики безмислени със слабо значими хора.
09 Септември, 2010, 08:45:24 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.

rumeny

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 5
  • Карма: +0/-2
  • Респект: -32
    • Профил
Re: Споделен опит или как да подберем агенция за имоти
« Отговор #10 -: 09 Септември, 2010, 08:47:54 »
-4
А да забравих да те помоля ако искаш си направи твоя тема но много те моля! не променяй моята! Не е коректно! а иначе си пиши каквото си искаш!

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Споделен опит или как да подберем агенция за имоти
« Отговор #11 -: 09 Септември, 2010, 09:13:38 »
+1
При условие, че темата е откровен спам, вместо да бъде изтрита, просто името е променено и е оставена за бъзик  :D

Объркал си форума драги :) Тук опитите за реклама се превръщат в анти-реклама :)
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Споделен опит или как да подберем агенция за имоти
« Отговор #12 -: 09 Септември, 2010, 11:30:22 »
+1
rumeny че какво против имаш креватните агенции? Хем си лежиш в кревата, хем работа ужким вършиш за хората, че и КОМИСИОНО плащат за никаквата работа.

Попитай моля те в агенцията, имам една нива 50 декара, кога ще могат да минат да я изорат и нея, а и съседът пита за неговата?

Imotenbalon

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 187
  • Карма: +36/-5
  • Респект: +18
    • Профил
Re: Споделен опит или как да подберем агенция за имоти
« Отговор #13 -: 09 Септември, 2010, 11:34:09 »
+1
Rumeny , като си правиш самореклама по форумите, поне се регистрирай с различни имена в различните форуми :)




aktivista

  • Гост
Re: Споделен опит или как да подберем агенция за имоти
« Отговор #14 -: 09 Септември, 2010, 12:06:57 »
-2
Явно темата си я бива!  *flower1*Като българския футбол
 - всеки разбира ама неможе да играе *drink9*