Автор Тема: "Снощи гледа ли Слави" ?!  (Прочетена 5101 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
"Снощи гледа ли Слави" ?!
« -: 08 Септември, 2010, 22:54:09 »
+6
 "Снощи гледа ли Слави"?! Това е дежурният въпрос който ми задават колеги от години и на който аз много се дразня >:(
Откъде на къде съм длъжен да гледам някакво кичозно шоу и да го анализирам на другия ден в екипа в който работя?
Мен толкова много ме дразни дългия, колкото сигурно дразня аз във форума. Все едно утре някой да пита друг участник -"Ти снощи чете ли Собственик 31"? Този плевенски левент вече толкова се е самозабравил и си е повярвал колко е велик, че окупира всеки един моден виц. От там идва и следващия израз- "Ти чу ли снощи вица на Слави"? Това още повече ме побърква >:( >:( >:(, защото всички тези вицове не ги е измислил този псевдоактьор, псевдошоумен и псевдо и фалшив певец.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: "Снощи гледа ли Слави" ?!
« Отговор #1 -: 08 Септември, 2010, 22:58:37 »
+1
Ти ги питай дали знаят кой е Google? - главният сценарист на Слави  :D

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: "Снощи гледа ли Слави" ?!
« Отговор #2 -: 08 Септември, 2010, 23:07:12 »
+3
 *drink5*
Ти ги питай дали знаят кой е Google? - главният сценарист на Слави  :D
.............
Хитро! :DХареса ми. Ще се възползвам! :D Сигурен съм че е известен крадец на идеи от ньета :D *drink5*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: "Снощи гледа ли Слави" ?!
« Отговор #3 -: 08 Септември, 2010, 23:12:59 »
+1
Това е една много добра индикация за вкусовете на 90% от населението. Мога да му отдам дължимото за организацията и "желязната ръка" с която държи "екипа" в шоуто (да се ръководят и да се поддържа реда м-у толкова хора не е особено лесно). Иначе си е един кичар, яхнал "вълната" в определен момент на определено място, ако го осъзнаваше и просто "бичеше кинти" бих го харесвал, ама той нещо много си повярва. Умее да "разиграва картите" и да използва най-доброто от ситуацията. Познаваме се много добре, от 1987 година, още от тогава си беше отворко, само дето в съответната среда не му минаваха номерата, трябваше да поизчака да го оцени "народа".  :D
I say what I do and do what I say.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: "Снощи гледа ли Слави" ?!
« Отговор #4 -: 08 Септември, 2010, 23:45:48 »
+3
"Снощи гледа ли Слави"?! Това е дежурният въпрос който ми задават колеги от години и на който аз много се дразня
Откъде на къде съм длъжен да гледам някакво кичозно шоу и да го анализирам ... този псевдоактьор, псевдошоумен и псевдо и фалшив певец.
Предлагам да се премахнат поне 266 отрицателни точки от "Респекта" на "Собственик 31" - някаква метаморфоза е станала с него :)
...............
 Моля те не си изтривай поне този постинг! ;). Шегувам се. Благодаря ти! Но няма нужда. Респекта сам съм си го заслужил и изработил. *drink5*Не харесвам никакви изкуствени и нагласени действия. А и с кой ще плашат майките-сривли децата си ;)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: "Снощи гледа ли Слави" ?!
« Отговор #5 -: 11 Септември, 2010, 19:34:39 »
0
Шоуто ставаше докъм 2004, тогава се виждаше, че тотално се изчерпва, особено със заяжданията за сексуалната (не)мощ, с които почти винаги започваше шоуто. Горе долу тогава спрях да го гледам.

БулКан, четох в една книга, че се е опитвал да впечатли мутрите (тях ли визираш)?

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: "Снощи гледа ли Слави" ?!
« Отговор #6 -: 11 Септември, 2010, 20:35:25 »
0
Шоуто ставаше докъм 2004, тогава се виждаше, че тотално се изчерпва, особено със заяжданията за сексуалната (не)мощ, с които почти винаги започваше шоуто. Горе долу тогава спрях да го гледам.

БулКан, четох в една книга, че се е опитвал да впечатли мутрите (тях ли визираш)?

Не, тогава нямаше мутри още, имах предвид състудентите. Единственното хубаво нещо в шоуто беше втората му част (наистина до около 2004 г. когато се намираха интересни гости), после нещо секнаха и се започнаха един от друг по-глупави формати за да се задържа вниманието на публиката. Иначе започна доста силно с изкопираната Лено-Летерман, всъщност още от Джони Карсън печаливша формула (водещ + бенд, като водача на бенда подхвърля реплики + интересни гости). Прибави скечовете с артистите, за да компенсира липсата на уменията на горе-изброените, посипа малко патриотизъм в "манджата" и "уцели" 90% от народонаселението, което си е голямо постижение. Абе да е жив и здрав Славейко, шоуто му не е единственната глупост по ТВ, който иска да го гледа, който не иска - да не го гледа. Сега заминават на турне с Куку Бенд до САЩ и Канада, да видим дали ще си изплати инвестицията, все пак заминават от  София с чартиран само за екипа самолет за всичките полети (Бостън, Ню-Йорк, Чикаго, ЛА, Торонто, Монреал), разходите не са съвсем като само една чалга певица да замине с двама-трима човека екип. Той си обича ПР, преди време и в Ирак ходиха да забавляват нашите войници.
I say what I do and do what I say.