Автор Тема: Хванали сме срамни въшки  (Прочетена 54601 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #15 -: 18 Юни, 2011, 16:53:11 »
0
Първо ще сложа recaptcha, да видим ще успяват ли и тогава и после ако да, ще мислим друг начин. :)

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #16 -: 18 Юни, 2011, 23:54:16 »
0
Сложих един модул, който прави проверка в оня сайт и ако има съвпадение не пуска регистрация, да видим ще има ли ефект. На пръв поглед ще спре всички.

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #17 -: 20 Юни, 2011, 00:41:14 »
+1
С този модул проблемът е решен. Изчистих и разни чакащи такива и вече въшки няма. :)

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #19 -: 15 Юли, 2011, 22:13:07 »
0
И то два пъти :) Ако се случи трети, ще пусна първото съобщение на нов потребител да се одобрява.

Много поздрави от Мадрид!  *drink1*

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #20 -: 20 Март, 2012, 11:53:27 »
0
Да бе, аз го чистя колкото мога спама, от около седмица назад се започна...
I say what I do and do what I say.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #21 -: 25 Март, 2012, 22:44:11 »
0
Понеже Скитър не желае да получава лични съобщения от мен пускам го тук:
Скитъре, ти ли ми скрои шапката за да не мога да влизам няколко дена в този хубав форум?
Излизаше ми някакъв надпис да си сменя паролата. Смених си я и пак не можех да влизам. Сега да не съм в промоция??! Трябва ли да ти се подмазвам за да мога да пиша тук?!
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #22 -: 25 Март, 2012, 23:02:33 »
0
Лаконично! Тханкю! :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #23 -: 22 Август, 2013, 03:49:30 »
0
смятам да се изкашлям в тази паяжинясала тема, та имам един и само въпрос към админите... защо сайта ви е способен да натовари и НАТО-вски сървър, така че жива страница да не се отвори след 5 минутно чакане... Можете ли да направите нещо по въпроса, или просто толкова си можете? Поне да знаем и да се не надяваме... Моля, не упреквайте скоростите на нета по света, това, че ракетата ви е крива, не касае Космоса. Просто едно инфо... можете ли АДЖЕБА или да се разкарваме от тук, поне тези, дето сме в чужбина!

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #24 -: 22 Август, 2013, 08:22:51 »
0
смятам да се изкашлям в тази паяжинясала тема, та имам един и само въпрос към админите... защо сайта ви е способен да натовари и НАТО-вски сървър, така че жива страница да не се отвори след 5 минутно чакане... Можете ли да направите нещо по въпроса, или просто толкова си можете? Поне да знаем и да се не надяваме... Моля, не упреквайте скоростите на нета по света, това, че ракетата ви е крива, не касае Космоса. Просто едно инфо... можете ли АДЖЕБА или да се разкарваме от тук, поне тези, дето сме в чужбина!

elissa, аз не съм админ, но аз нямам никакви проблеми от чужбина. По всичко изглежда че гръцкия космос/интернет на натовските им сървъри е крив. Това е нормално за нет където всичко е защитено, където трафика е голям и всичко минава през прокси. Пробвай от домашен нет и ще видиш че проблеми няма. А забравих гърците още не са открили домаашния нет, пробвай от интернет кафетата им тогава.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #25 -: 18 Септември, 2013, 22:44:39 »
0
смятам да се изкашлям в тази паяжинясала тема, та имам един и само въпрос към админите... защо сайта ви е способен да натовари и НАТО-вски сървър, така че жива страница да не се отвори след 5 минутно чакане... Можете ли да направите нещо по въпроса, или просто толкова си можете? Поне да знаем и да се не надяваме... Моля, не упреквайте скоростите на нета по света, това, че ракетата ви е крива, не касае Космоса. Просто едно инфо... можете ли АДЖЕБА или да се разкарваме от тук, поне тези, дето сме в чужбина!

elissa, аз не съм админ, но аз нямам никакви проблеми от чужбина. По всичко изглежда че гръцкия космос/интернет на натовските им сървъри е крив. Това е нормално за нет където всичко е защитено, където трафика е голям и всичко минава през прокси. Пробвай от домашен нет и ще видиш че проблеми няма. А забравих гърците още не са открили домаашния нет, пробвай от интернет кафетата им тогава.

само да се преоблека и да сваля пантофите и се отправям към интернет-кафето! надявам се да няма 24 часова стачка и да има метро по това време, че най близкото ми е на 4 спирки  *girl* за връщането не се притеснявам, ще взема такси, около 10 евро е до нас, ако не ме прецака разбира се!  *drinks*

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #26 -: 19 Септември, 2013, 00:54:05 »
0
смятам да се изкашлям в тази паяжинясала тема, та имам един и само въпрос към админите... защо сайта ви е способен да натовари и НАТО-вски сървър, така че жива страница да не се отвори след 5 минутно чакане... Можете ли да направите нещо по въпроса, или просто толкова си можете? Поне да знаем и да се не надяваме... Моля, не упреквайте скоростите на нета по света, това, че ракетата ви е крива, не касае Космоса. Просто едно инфо... можете ли АДЖЕБА или да се разкарваме от тук, поне тези, дето сме в чужбина!

elissa, аз не съм админ, но аз нямам никакви проблеми от чужбина. По всичко изглежда че гръцкия космос/интернет на натовските им сървъри е крив. Това е нормално за нет където всичко е защитено, където трафика е голям и всичко минава през прокси. Пробвай от домашен нет и ще видиш че проблеми няма. А забравих гърците още не са открили домаашния нет, пробвай от интернет кафетата им тогава.

само да се преоблека и да сваля пантофите и се отправям към интернет-кафето! надявам се да няма 24 часова стачка и да има метро по това време, че най близкото ми е на 4 спирки  *girl* за връщането не се притеснявам, ще взема такси, около 10 евро е до нас, ако не ме прецака разбира се!  *drinks*


Ох,  *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
вземи и се окъпи във фонтана,че сигурно и баня нямате  *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
Неее,това не е истина,влизам и се заливам от  *rofl* *rofl* *rofl*

 *drinks*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #27 -: 19 Септември, 2013, 01:17:44 »
0
смятам да се изкашлям в тази паяжинясала тема, та имам един и само въпрос към админите... защо сайта ви е способен да натовари и НАТО-вски сървър, така че жива страница да не се отвори след 5 минутно чакане... Можете ли да направите нещо по въпроса, или просто толкова си можете? Поне да знаем и да се не надяваме... Моля, не упреквайте скоростите на нета по света, това, че ракетата ви е крива, не касае Космоса. Просто едно инфо... можете ли АДЖЕБА или да се разкарваме от тук, поне тези, дето сме в чужбина!

elissa, аз не съм админ, но аз нямам никакви проблеми от чужбина. По всичко изглежда че гръцкия космос/интернет на натовските им сървъри е крив. Това е нормално за нет където всичко е защитено, където трафика е голям и всичко минава през прокси. Пробвай от домашен нет и ще видиш че проблеми няма. А забравих гърците още не са открили домаашния нет, пробвай от интернет кафетата им тогава.

само да се преоблека и да сваля пантофите и се отправям към интернет-кафето! надявам се да няма 24 часова стачка и да има метро по това време, че най близкото ми е на 4 спирки  *girl* за връщането не се притеснявам, ще взема такси, около 10 евро е до нас, ако не ме прецака разбира се!  *drinks*


Ох,  *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
вземи и се окъпи във фонтана,че сигурно и баня нямате  *rofl* *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
Неее,това не е истина,влизам и се заливам от  *rofl* *rofl* *rofl*

 *drinks*

хехехеееее, абе смееш се ти, ама как ми е на мен!  тръгвам да наемам апартамент, обзаведен пише свежо боядисан,  та до сега не смея да погледна тавана, че ми се пълнят очите с гипс, като съседа танцува сиртаки! Те явно стола и масата ги нямат за обзавеждане, ама традиции! ко да се прай? пералня и това не е обзавеждане, хладилника вече си е наложителен, но не голям! в никакъв случай!!! в тая криза! понеже е криза, нямаме и договор, а като се развали нещо по къщата не смея да звъня по телефона на хазайна, че след 3-4 подобни позвънявания ми се налага да ходя на психоаналитик /ми не е хубаво човек да си говори сам/.  *girl* Климатик??? Ма, моля ви се! Като едва отроних тая дума пред хазайна той гордо ми опсочи една перка на полилея, сега от година и нещо лятно време имам чувството, че работя в Олимпик Еар, дето го затвориха, но никой не знае, че работи у нас, а от май до сепрември аз съм стюардеса! От толкова денивелация крушката на полилея с перката изгоря, та за да не давам излишни за психоаналитик си купих 4 нощни лампи! Сега у нас е приказно, едно такова... загадъчно  *girl* има атмосфера, дето се казва... Съседките също са добри, не ми правят забележка, когато говоря на скайп, освен само, когато не е на гръцки, че не разбират какво казвам, иначе си мълчат и слухтят!  Иначе не е чак такава криза, както у нас! Съдя по хлебарките. У нас са едни такива дребни, червеникави, а тук - едни дебели, черни, големи, охранени... На това му викам аз хлебарки! Да изгониш такова чудо е като да се пребориш с Херкулес, ама трядиции, история! Как да им се сърдиш, че си и на гости, щот договор за наем няма, каза човека, хазайна де "който и да те пита - на гости си ми!!!".  А, дето каза Регатка, за водата... Е как да няма вода бе?! Имах си аз! Ела да видиш как тече казанчето,  бойлера, как в китайска капка си покапва мивката, дразнеше ме малко, да си призная, казах на хазайна, той дойде и залепи нещо, после то падна и сега лепя с дъвка, пак пада, ама дъвки да искаш тук!!! Абе, много съм доволна, а съм и на гости!  *girl*
« Последна редакция: 19 Септември, 2013, 01:20:57 от elissa »

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #28 -: 19 Септември, 2013, 01:33:51 »
0
Ели,смях се,дано не ми се сърдиш,не исках да е на твой гръб.
Още малко ваканция и отивам на тръстиката.
Истината е,че след това което написа ми се доплака.
Не,не е честно,толкова хубави хора да не са тук,а някъде,където .....се занимават с перките на вентилатора  *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
Извинявай не се сдържах.   *drink9* *rofl*
Истината е,че ни липсваш  :-* *heart* *flower2*
 *drinks*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: Хванали сме срамни въшки
« Отговор #29 -: 19 Септември, 2013, 01:48:22 »
0
Ели,смях се,дано не ми се сърдиш,не исках да е на твой гръб.
Още малко ваканция и отивам на тръстиката.
Истината е,че след това което написа ми се доплака.
Не,не е честно,толкова хубави хора да не са тук,а някъде,където .....се занимават с перките на вентилатора  *rofl* *rofl* *rofl* *rofl*
Извинявай не се сдържах.   *drink9* *rofl*
Истината е,че ни липсваш  :-* *heart* *flower2*
 *drinks*

Не се тревожи за мен, Реге, аз квартирите ги сменям трудно, по-лесно сменявам държавите! Гледайте, докато се върна вие поне да сте сменили тея 200 и кусур чоглана, че гледам много ви е трудно, а на мен ми е дваж по-тъжно за вас!
 *girl*