Автор Тема: Казуси  (Прочетена 84018 пъти)

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Казуси
« Отговор #30 -: 30 Май, 2010, 01:40:47 »
0
Собственик 31 е с 50% отрицателна енергия и вероятно не може да пише без одобрение. А тъй като не виждам откъде се одобрява, ще изчакаме да му мине отрицателното (с 5% надолу на 24 часа).

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Казуси
« Отговор #31 -: 30 Май, 2010, 16:49:49 »
0
Увеличих намалението на отрицателната енергия с 10% на ден.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Казуси
« Отговор #32 -: 02 Август, 2010, 23:32:46 »
0
Абе пусни го да си пише, който не иска да го чете, може да си го блокира. Не е виновен чоека, просто е "продукт на системата" (въпреки, че повечето съфорумци не са се превърнали в "продукт")   :):)
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Казуси
« Отговор #33 -: 03 Август, 2010, 01:08:53 »
0
Абе предното е от 30 май преди 2 месеца :)

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
Re: Казуси
« Отговор #34 -: 06 Септември, 2010, 14:25:32 »
0
Примери от практиката, събрани от barbaron, при които тролът ше бъде наказван:

Цитат на: barbaron
Не мога да разбера защо моят довереник Собственик 31 му е забранено да пише и да влиза във форума, а в същото време акаунта му стои във форумното пространство и мненията му също.

Защото мненията му са безценни :)

Цитат
Не разбираш ли, че нападките на собственика не са лични? Той се цели във всеки, който се чете. Провокира теб, пък и който се хване, после се дърпа на страни и оставя страните да се изпокарат. В крайна сметка ще има няколко, демонстративно захвърлили форума, други реагиращи единствено с вулгаризми и.... ето, форума вече е окепазен.
Кой се дърпа бе отворко? И кой съм карал да се изпокара? Това, че съм бил цял ден на работа докато ти си си чесал орехчетата, не значи че се дърпам. Напротив! От два часа пиша активно и чета а ти с влизането си сътвори най-голямата простотия. Аз не целя да закривам форума. Даже мисля само в него да пиша, щото онзи вече за нищо не става. А това че ти си комплексиран, че нямаш дар-слово и т.н. не приписвай на мен.
Междудругото забелязах с белото на очите, че след включването ми участието във форума се увеличи с 5 души, който факт наред с причината за създаването му въобще би трябвало да ви подтикне да ми благодарите денонощно! Аз обаче не искам това, а искам да ми разясните колко яка е инвестицията влог
Ей, дъртак, защо се мешаш в нашия разговор? Щатеца сега се усеща че късите съ компрометирани, а пък вие второстепенните европейскки касиери в банка хал хабер си нямате за какво е спора! Важното е, че Сахиб е виновен нали? Толкова сте елементарни! Асен вече ми се вижда като нобелов лауреат!
Балоне, забелязваш ли Барбарон, че пусна тази таблица единствено в противовест на твоите интересни данни за цените по света. Това по същество си е чистА проба тенденциозно накланяне на везните в полза на срива, като тенденцията от твоята таблица е видно че е на излизане от рецесията.
Някои хора дори десетилетия да са извън България, няма да спрат да работят върху дестабилизирането на страната. Много жалко, ако този човек вършеше това във Франция, много скоро щеше да се срещне с Мегре.
Нека все пак някой по-малко луд да обясни какво общо имат публичните продажби на закъсали ипотекари с реалните пазарни цени на НИ?
КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ, КОМПЛЕКСИ!!! Това е ключовата дума за този играч.
Само че според мен има и друга ключова дума- преди 09.09.1944г. в медицинските учебници се изписваше като СХИЗОФРЕНИЯ. Сега съм благ, но след 1ч. съм гладен и съм лют!
След половин час, не помня кой бях преди час и половина. Силно накърнено ЕГО, страх от четене на написаното, себеотричане и други екстри. Колко е очарователно дъската да ти прави хлоп, хлоп Ключовите думи трябва да се заменят с ключови въпроси от рода на "Кой съм аз", "Каква е моята роля в социума?" "Откъде идвам и къде отивам?" Намирането на тези отговори придружено с подходящата терапия действат успокояващо на неспокойния дух
Как какви комплекси бе дърт френски дори небългарски  пе..д..л? Ти къде си живял, къде си акал и къде продължаваш да говориш и пишеш срещу тази република дето те сътвори?
Нещастно дърто к....ле скоро ще се наиграеш завинаги! В имоти.нет те издухаха, но това ти е малко. За тебе трябва съд! Ама истински , не виртуален. С твоите изказвания скоро ще си го получиш. Не забравяй, че има и европейска заповед за арест! MERDE!
Доколкото знам всички се стремим към бързи превъртания на парите! Нали големия проблем е ,че в момента става бавно! Освен тези които са на заплата - тях не ги притеснява.
.
 Ти ли бе неуспял контрабандист, сводник и наркотрафикант ще ми говориш за превъртане на парите. Ще те срещна в лице някой ден и ще видиш дали ще победи добрата сила или ти. Смешник парите си ги спечелил от страха на нещастните, но рано или късно всичко се връща. Мен не ме е страх от такива отпадъци като теб въпреки че имам семейство.  Не знаеш с какъв изрод си имаш работа.
Аз па, се сещам за едни панелни селтаци, дет' кат' пият по една бира на Арбанаси и също са се комплексирали от цените.П.П. Да не си помислиш, че визирам тИбя?
Абе и меня да визираш дреме ми. Важното е че ти прозираш отдалеч. С простотията си, с иноземския си манталитет, с тесногръдието, с липсата на идеи, талант, разум, компетентност в областта на НИ, и ако смяташ да се доказваш на някакви недоебани стари моми, моля не използвай за терен моя милост защото аз от позицията на постигнал всичко в живота мога да ти развенчая измисления култ без време и тогава обектите ти ще те оставят на сухо "приятелю"
Как точно ще ме спукаш от бъзик смехотворен псевдоканадецо и вече псевдобългарин? Скоро не съм ти чел помията. Откровените ти лъжи също. Малко хора знаят или помнят колко си жалък лъжльо. Откога мишоците и прерийните койоти започнаха да бъзикат когуарите? Той ще ми говори за лихви. Първо си избърши на..ният з......к. За КОМПЛЕКСАРЯ наречен Коганев няма какво положително да кажа. Жалко същество на което речника му се свежда до кратък анализ на моментни изказвания защото никога такъв прошляк не може да има истинска позиция породена от каквато и да е било практика. Представям си го като някой шофьор на маршрутка анализиращ политиката на кабинета. За барбарон няма какво да се каже повече. Само не знам още как не го използват за естествена тор за облагородяване на почвата в бедното парижко предградие Сен Кантен!

И уточнение към дежурните "радетели за свобода", за да няма питанки:
Цитат на: LESSOR 31
Добре след като не желаете да изтривате акаунта и мненията по-добре го отблокирайте и изтрийте настоящия ник. *drink5*