Автор Тема: Агенция за недвижими имоти Велико Търново - Янтра Хоумс  (Прочетена 11549 пъти)

mom4on

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Здравейте!

Искам да попитам дали някой е използвал услугите на тази агенция за недвижими имоти във Велико Търново - Янтра Хоумс. Ще се радвам ако някой е работил с тях и сподели впечатления, защото в момента си търся жилище и имам нужда от препоръки.

Поздрави

mouceu

  • Гост
Ще Ви отговоря в подобен "SEO" стил.

Хубаво би било преди да предприемете каквито и да било бизнес начинания с напрмиер тази агенция за недвижими имоти във Велико Търново, да се убедите, дали Янтра Хоумс е замесена в измами или пък дали  срещу Янтра Хоумс се водят дела в съдът за несъстоятелност. Също така, аз лично бих се поинтересувал и от вероятността за некомпетентност и неизпълнени задължения от страна на агенция за недвижими във Велико Търново - Янтра Хоумс. И накрая, помислете дали агенция за недвижими имоти във Велико Търново - Янтра Хоумс взима скъпо?

Това не е лична препоръка и не исказвам мнение относно агенцията, а е просто съвет добре да проверите нещата. И успех с off-page оптимизацията  :D
« Последна редакция: 10 Март, 2014, 11:51:24 от mouceu »

Серсем

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 110
  • Карма: +19/-10
  • Респект: +21
    • Профил
Ще Ви отговоря в подобен "SEO" стил.

Хубаво би било преди да предприемете каквито и да било бизнес начинания с напрмиер тази агенция за недвижими имоти във Велико Търново, да се убедите, дали Янтра Хоумс е замесена в измами или пък дали  срещу Янтра Хоумс се водят дела в съдът за несъстоятелност. Също така, аз лично бих се поинтересувал и от вероятността за некомпетентност и неизпълнени задължения от страна на агенция за недвижими във Велико Търново - Янтра Хоумс. И накрая, помислете дали агенция за недвижими имоти във Велико Търново - Янтра Хоумс взима скъпо?

Това не е лична препоръка и не исказвам мнение относно агенцията, а е просто съвет добре да проверите нещата. И успех с off-page оптимизацията  :D

Ах, без да искам съм те цитирал...