Автор Тема: Някой чувал ли е за фирма ДАРИНА ПРИВЕЕ ИНВЕСТМЪНТС ЕООД-мнения и коментари?  (Прочетена 19959 пъти)

Dimitrova88

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Здравейте,
Някой чувал ли е  агенцията за недвижими имоти "ДАРИНА ПРИВЕЕ ИНВЕСТМЪНТС" ? От няколко места ми я препоръчаха ,но преди да предприемем каквото и да било,аз и мъжът ми искаме да сме сигурни.
Ето и сайта на фирмата : http://www.priveeinvest.com/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Попаднали сте на правилното място ! всички до един я ползуваме тази агенция!  ( без барбата,бабата и турбозол ) При сделка ,черпят с 0.50 гр. отлежала гроздова ( скръндзи) и домашен суджук. Обаче със суджука и вратните пържоли си изгубиха клиентите от дубай  :) *drink1*

Dimitrova88

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
хахахах :) Е нас ни почерпиха с кафе и бонбони,бил си късметлия  :) :) :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Ама кафето и бoнбонките са за  "Добър ден". Като има сделка черпят с друго.  :D

 *flower2*

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил

   Малко ме напряга това " привее ", но то щото съм игнорант... Можеше да е "отвее" или "прибира", тогаз човек да се замисля, така всичко е шест.  :) *drink1*

Скитър

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
  • Карма: +7/-0
  • Респект: +76
    • Профил
Здравейте,
Някой чувал ли е  агенцията за недвижими имоти "ДАРИНА ПРИВЕЕ ИНВЕСТМЪНТС" ? От няколко места ми я препоръчаха ,но преди да предприемем каквото и да било,аз и мъжът ми искаме да сме сигурни.
Ето и сайта на фирмата : http://www.priveeinvest.com/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=770166.0
http://forums.data.bg/index.php?showtopic=2157421

Да сте сигурни в какво? В професионализма на една нова, непозната фирма? В това дали са мошеници? Фирмата е нова, непозната и без изграден имидж. С една дума - рискова. Напънали са се в рекламата - нормално за една нова фирма. Но това още нищо не означава.
Цитат на: Златният телец,    Иля Илф, Евгений Петров
Кантората за доставка на рога и копита беше отворена по много причини.

— Следствието по делото Корейко — казваше Остап — може да погълне много време. Колко — един бог знае. Но тъй като няма бог, значи, никой не знае. Ужасно положение. Може би години, а може би и месец. Всеки случай на нас ни е необходима легалност. Необходимо е да се смесим с бодрата маса служащи. Всичко това ще ни даде кантората. Мен отдавна ме влече към административна дейност. По душа съм бюрократ и тъпак. Ние ще доставяме нещо много смешно, да речем, чаени лъжички, номера за кучета или реснарски стоки. Или рога и копита. Прекрасно! Рога и копита за нуждите на гребенарската и мундщучната промишленост. Защо не учреждение? При това в моето куфарче се намират чудни бланки за всички случаи в живота и кръгъл, така наречен маджунен печат.


При положение, че фирмата е съвсем нова, как искате да сте сигурни в каквото и да било? Най-малкото си потърсете адвокат.

Фло

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 749
  • Карма: +30/-6
  • Респект: +138
    • Профил
Странно е човек да се интересува от реномето на посредника,а не от реномето на продавача.Който е от Варна лесно би разпознал по сградите на кого са, и да си свери часовника относно шансовете си при някоя неразбория. В случая думата "шанс" е натоварена с изключителен оптимизъм.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Изобщо необмислен въпрос - познавате ли някаква си фирма.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Здравейте,
Някой чувал ли е  агенцията за недвижими имоти "ДАРИНА ПРИВЕЕ ИНВЕСТМЪНТС" ? От няколко места ми я препоръчаха ,но преди да предприемем каквото и да било,аз и мъжът ми искаме да сме сигурни.
Ето и сайта на фирмата : http://www.priveeinvest.com/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE


Евтина рекламка,но пусната в много неподходящ форум.
Тук със сигурност е грешното място,толкова плоска реклама може само да ви навреди.
Пробвай в investor.bg  *rofl*  *rofl*  *rofl*
  *drink4* /ракийка/ за пържолите няма емотиконче  *girl*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Dimitrova88

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил
До колкото виждам, този форум има за цел хората да си помагат с информация...незнам защо всички така се нахвърляте с отрицателни коментари на абсолютно нормален въпрос. Дали някой от Вас е ползвал услугите на компанията и какво му е мнението за професионализма на хората,които работят в нея,защото ни е писнало да се занимаваме с хиляда брокера, които не спират да ти звънят за имоти, неотговарящи на търсенето и да ни губят времето...това е!

Серсем

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 110
  • Карма: +19/-10
  • Респект: +21
    • Профил
...Дали някой от Вас е ползвал услугите на компанията и какво му е мнението за професионализма на хората,които работят в нея.....
Не съм ползвал услугите на КОМПАНИЯТА.
Мнението ми е лошо. Лошо е мнението ми!

Dimitrova88

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 4
  • Карма: +0/-0
  • Респект: 0
    • Профил

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Защо е лошо тогава?

Димитрова,ако това не е лоша реклама,тогава не разбирам въпроса ти.
Мнението за компанията ми е Много Лошо.Имат оферти,които явно са в строеж,но това не се споменава.Край !
Щом видях това,тази агенция е аут за мен,но това можехте да го видите с мъжа ти,без да пишете в маса форуми.
Бягайте бързо от брокери,които ви заблуждават ! Точка !
Успех,потърсете друга агенция   *drinks*
 
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!