Автор Тема: АААААААА!!! Бесен съм. майстор!  (Прочетена 12496 пъти)

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: АААААААА!!! Бесен съм. майстор!
« Отговор #15 -: 26 Ноември, 2010, 10:37:18 »
0
.... Мойту кади с тамян и ръси сол навред. ....

:o :o :o :o :o По-добре нищо да не казвам, ама се сещаш какво си мисля.
Решил ли си с какво ще се отопляваш?

Scyther

  • Гост
Re: АААААААА!!! Бесен съм. майстор!
« Отговор #16 -: 26 Ноември, 2010, 23:55:17 »
0
Не се сещам. Ще съм ти благодарен ако ми поясниш.
Ще се отоплявам с климатици.

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: АААААААА!!! Бесен съм. майстор!
« Отговор #17 -: 27 Ноември, 2010, 22:39:12 »
0
 Не се сещаш??? Ами ще се опитам да се изразя максимално меко и деликатно. Вярата в отрицателни, черни енергии и всякакви суеверия не е признак на висок интелект.
Аз също се отоплявам с климатици, имам опит и затова ще си позволя един съвет. Сложи си климатиците ДОЛУ, ниско, под прозорец или където ти е удобно. Ти си учил физика и знаеш какво прави топлия въздух. Първият ми климатик беше малко под тавана. Хубав, скъп, инверторен, но пода остава студен. Взех всички термометри у нас и у съседите (ако не вярваш. пробвай) и се оказа, че температурата на пода е с около 5 градуса по-ниска от тази на тавана. От тогава всички климатици ги слагам максимално ниско, обкновено под прозореца. И температурата е еднаква в цялата стая. За отопление климатиците се ползват поне 6 месеца, а за охлаждане максимум 1 месец. Климатика като е долу, има неудобства - заема място, но има и предимства - по- лесно се чисти.  Това исках да те посъветвам. Успех с ремонта...

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: АААААААА!!! Бесен съм. майстор!
« Отговор #18 -: 28 Ноември, 2010, 00:11:52 »
+1
в една друга тена Муза е забелязала, че си "гост". Какъв гост си в твоя форум, по скоро ние сме твои гости. Какво ти става. Я си направи една разходка в Морската градина. Ако не помогне, жена ти да сложи 1 лъжица тамян в супата ти и след това да те тупне с един пакет сол по главата. Дано помогне да станеш пак "стария" Скитър....  *drink5* *drink4* *drink3* *drink1* *beer* *drink7* *drink8* *drink9* *drink10* *drink11*

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: АААААААА!!! Бесен съм. майстор!
« Отговор #19 -: 28 Ноември, 2010, 00:38:21 »
+1
в една друга тена Муза е забелязала, че си "гост". Какъв гост си в твоя форум, по скоро ние сме твои гости. Какво ти става. Я си направи една разходка в Морската градина. Ако не помогне, жена ти да сложи 1 лъжица тамян в супата ти и след това да те тупне с един пакет сол по главата. Дано помогне да станеш пак "стария" Скитър....  *drink5* *drink4* *drink3* *drink1* *beer* *drink7* *drink8* *drink9* *drink10* *drink11*

подкрепям с две ръце, надявам се да размислиш - все пак този форум е и благодарение на теб

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: АААААААА!!! Бесен съм. майстор!
« Отговор #20 -: 28 Ноември, 2010, 14:29:35 »
+1
Скитъре,
Знам, че никому не се иска да участва в мелодрами, но нека все пак кажа накратно свое виждане.
Субективното ти усещане за изчерпаност може да бъде и категорично е белег само на едно нещо:
Висока степен на самокритичност и самовзискателност!

Има моменти, в които горчилката ни хваща за гушата и почти ни оставя без дъх.
В следващия момент, обаче, особено ако изправяйки се успеем поне малко да сменим ъгъла на гледане,  ще сме готови да се бием за някаква кауза докато останем без дъх, все пак и въпреки всичко.

Вземи малко "офф" и после продължаваме.