Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 108138 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #345 -: 03 Юни, 2010, 19:40:24 »
0
Абе Вие що спамите в темата която е фиксирана за моето чумотръшкане? ;) ;)
Малко по темата :
Ако се пренеса по времето на Чарлз ІІ в Западен Лондон, може по-лесно да ме хване.
Справка : "Дневник на чумавата година" от Даниел Дефо.

Абе радомирски, ти не се ли усещаш, че може да ти звънне някой клиент за оглед на магазинчето и този клиент да се окаже много ядосан форумец. А?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #346 -: 03 Юни, 2010, 20:04:31 »
+3
Ако разбирам правилно диалога м/у Невидимко и Додо2, Барбарон в качеството си на модератор си е позволил да изтрие пост на Невидимко без основателна причина, отправял е обидни думи към друг форумец и по стар навик от имоти.нет трие и/или преправя негови излагащи го мнения.
Въпросът ме е: Желаем ли такъв човек за модератор на "свободния" форум?
Слагам кавички, защото вече въобще не съм уверен в това.

И друго: Додо2, какво означава това:
Цитат на: dodo2 в Днес в 18:18:31
Но и ти не си цвете за мирисане - нарочно предизвикваш глупави полемики (по-горе ти показах две такива, в следствие на нещо неразбрано от твоя страна) - те са част от изтритата дискусия.

Приемливо ли е от твоята позиция да охарактеризирваш Невидимко?

Преди да зададеш въпроса си, прочете ли въпросната дискусия? Видя ли кое точно визирам? Вероятно не си затова ще го напиша отново:

1. барбарон пише следното изречение: "Гадно ко--ле <следва връзка към мнение на Собственик 31, където той сам за себе си казва "аз съм гадно ко--ле"> и т.н.". (Ясно е, че иронизира). И се появява Невидимко с "защо обижаш". Думите не са на барбарон, а цитат на самия обект. Друг е въпроса, че ако барбарон не беше написал нищо, нямаше да има и полемика

2. появява се Невидимко и иска обяснения на BulCan защо е изтрил асен. а) асен е написал преди това, че иска да бъде изтрит, б) изтрил си е сам мненията, а извенъж някой трябва да се оправдава пред Невидимко като пред другарски съд, защото случайно може да се включат и други.

А пък Невидимко се намеси, защото барбарон събуди стара вражда, след като включи името му до сахиб. А барбарон го е написал защото нещо си друго.

Въобще - дъра-бъра.

Изводът е - цялото това нещо е безсмислено, всеки от пишещите провокира другата страна и може да продължава и вечно, ако някой не прекъсне. Барбарон вероятно затова е сцепил темата на две от мястото където е започнала и я е хвърлил в кошчето.

Хайде сега се научете да игнорирате потребител, щом не можете да се траете и такива ситуации вероятно няма да има. Но става малко досадно всеки да трябва да се обяснява, точно като в детската градина - "ама ти защо ми бръкна в окото, дай аз да те фрасна с куклата".

Иначе невидимко е прав, че е хубаво да има и полемики, но напоследък те все ескалират до истерия :)

След малко ще се опитам да вмъкна това за бързото игнориране, ако нещо строша форума не ме бийте, ще го поправя :)

iaross

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +7/-16
  • Респект: -5
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #347 -: 03 Юни, 2010, 20:17:25 »
-1
Благодаря за отговора, но ще отхвърля предложението ти за игнорирането до изчерпване на възможноста за водене на смислен диалог.
Всъшност до изчерпването на смислени постове във форума въобще.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #348 -: 03 Юни, 2010, 20:23:48 »
+1
То важното е да се игнорират взаимно тези, които даже ако кажат "обичам те" пак ще намерят за какво да се изтрепят, като бивши съпрузи с кофти брак ;)

@невидимко, изрових още едно твое мнение в кошчето:
"Барба, спасяването на света е нелека задача свързана с много болки. Готов ли си да ги понесеш? Ако не, остави хората да решат проблемите помежду си сами, с други думи не си завирай задните части там където двама си мерят "предните части"."

И него ли да върна или ще минем и без него :) (всъщност мисля, че с това се е започнала дърляницата между вас).

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #349 -: 03 Юни, 2010, 20:54:32 »
-1
То важното е да се игнорират взаимно тези, които даже ако кажат "обичам те" пак ще намерят за какво да се изтрепят, като бивши съпрузи с кофти брак ;)

@невидимко, изрових още едно твое мнение в кошчето:
"Барба, спасяването на света е нелека задача свързана с много болки. Готов ли си да ги понесеш? Ако не, остави хората да решат проблемите помежду си сами, с други думи не си завирай задните части там където двама си мерят "предните части"."

И него ли да върна или ще минем и без него :) (всъщност мисля, че с това се е започнала дърляницата между вас).

dodo2, или съвсем целенасочено изопачаваш развитието на събитията или просто не си в час.

Скитъре, ще остане ли барбарон като модератор в този форум?

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #350 -: 03 Юни, 2010, 20:58:35 »
-1
Скитъре, ще остане ли барбарон като модератор в този форум?

Това е един от генералните въпроси. Мисля, че това трябва той сам да си го реши, като съответно МУ бъде разяснено какви са гредите в очите му. Но като го знам какъв е това ще е дълъг и мъчителен път до прозрението.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #351 -: 03 Юни, 2010, 21:00:41 »
+3
Опитвам се да гледам на нещата отстрани.

Мен лично хич не ми пука някой дали се псува в нета или си показва голото дупе, мога да участвам и аз ако пожелая и въобще не ме натоварва. Вече веднъж написах - човек трябва да се научи тук (в нета) да е емоционално дърво, иначе за кратко време може да пострада психически :)

Проблемът е, че се съмнявам това да е така за 90% от хората тук и ако правя нещо в посока цивилизован форум, то това е за тях.

iaross

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +7/-16
  • Респект: -5
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #352 -: 03 Юни, 2010, 21:04:30 »
-1
А има ли още Скитър тук нейде?

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #353 -: 03 Юни, 2010, 21:16:53 »
0
А има ли още Скитър тук нейде?

Чакай, да не би да искаш да кажеш, че форума е преминал в други ръце? Ако е така - без мене.

iaross

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +7/-16
  • Респект: -5
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #354 -: 03 Юни, 2010, 21:20:05 »
0
Защо не питаш Додо2 или .... Барбарон?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #355 -: 03 Юни, 2010, 21:25:07 »
0
Тука си е, пусна една много актуална тема и я изтри, вероятно защото зациклихме.

Някой от вас двамата ако има конкретно предложение, да пусне тема или анкета в раздела за предложения и модератори, че започна да става досадно :)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #356 -: 03 Юни, 2010, 21:32:23 »
-1
Тука си е, пусна една много актуална тема и я изтри, вероятно защото зациклихме.


dodo, извинявай ама не ти вярвам. А не обичам да ме баламосват.

iaross

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +7/-16
  • Респект: -5
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #357 -: 03 Юни, 2010, 21:39:29 »
-1
Додо2 нали писа на

Dimitar.
Ентусиаст

Публикации: 41
Карма +16/-5
[аплодирай] [порази]
Respect: +5
 
 
Re: Настройки
« Отговор #13 -: Днес в 17:58:34 »
Цитат
0   
Дали няма да е удачно за период от една седмица модераторите да не "модерират" -- разделят или трият теми и постове, за да се види как работи системата с рейтинг на постовете и ако резултатите удовлетворяват повечето съфорумци, да се помисли за "форум, без модератори"?



« Последна редакция: Днес в 18:04:20 от Dimitar. »
Информирай модератор    Активен
dodo2
Sr. Member

 
Публикации: 339
Карма +124/-11
[аплодирай] [порази]
Respect: +22
 
 
Re: Настройки
« Отговор #14 -: Днес в 21:25:54 »
Цитат
0   
Откакто има +/- е така.

Нещо си противоречиш.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #358 -: 03 Юни, 2010, 22:17:16 »
0
Тука си е, пусна една много актуална тема и я изтри, вероятно защото зациклихме.


dodo, извинявай ама не ти вярвам. А не обичам да ме баламосват.

За кое не ми вярваш?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #359 -: 03 Юни, 2010, 22:21:13 »
0
Додо2 нали писа на

Dimitar.
Ентусиаст

Публикации: 41
Карма +16/-5
[аплодирай] [порази]
Respect: +5
 
 
Re: Настройки
« Отговор #13 -: Днес в 17:58:34 »
Цитат
0   
Дали няма да е удачно за период от една седмица модераторите да не "модерират" -- разделят или трият теми и постове, за да се види как работи системата с рейтинг на постовете и ако резултатите удовлетворяват повечето съфорумци, да се помисли за "форум, без модератори"?



« Последна редакция: Днес в 18:04:20 от Dimitar. »
Информирай модератор    Активен
dodo2
Sr. Member

 
Публикации: 339
Карма +124/-11
[аплодирай] [порази]
Respect: +22
 
 
Re: Настройки
« Отговор #14 -: Днес в 21:25:54 »
Цитат
0   
Откакто има +/- е така.

Нещо си противоречиш.

За кое си противореча?

Ще помоля де изказвате по-пълно, защото става много дълга дискусията:
- пръц
- цуф

Последното преместване на мнения е обсъжданото от барбарон, а то стана когато още не беше ясно какво ще се прави.

И забележете - когато мнозинството тук беше гласувало как да се модерира. Барбарон на практика не е нарушил правилата.

Последното нагласяне на нещата с +/- май беше днес.

Да ви напомня отново: ако имате предложения - има раздел. Иначе зациклихте като тинейджъри на екстази.