Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107546 пъти)

valio1900

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
  • Карма: +11/-11
  • Респект: +7
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #390 -: 10 Юли, 2010, 16:17:58 »
-1

 :)

Асенчо е...  *valcho*

Абе, да му имах мисленето, няма да откажа. И на още един човек тук - Додо. Разбира се, и на още много хора. Повечето...

Ама... като не мога, колкото мога...   :)*drink11*

това сексуално предложение ли е?  :o

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #391 -: 10 Юли, 2010, 16:36:58 »
0

 :)

Асенчо е...  *valcho*

Абе, да му имах мисленето, няма да откажа. И на още един човек тук - Додо. Разбира се, и на още много хора. Повечето...

Ама... като не мога, колкото мога...   :)*drink11*

това сексуално предложение ли е?  :o

 :o :o :o

Страшна следствена връзка (без причинно). Впечатлена съм.

Не знаех, че може да има връзка между мислене и секс.  :D :D :D

 *drink11*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #392 -: 10 Юли, 2010, 19:30:29 »
0

 :)

Асенчо е...  *valcho*

Абе, да му имах мисленето, няма да откажа. И на още един човек тук - Додо. Разбира се, и на още много хора. Повечето...

Ама... като не мога, колкото мога...   :)*drink11*

това сексуално предложение ли е?  :o
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D *drink2* :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Дълго време се опитвах да разгадая поуста на Муза, но не очаквах тълкуване  за тия мераци :)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #393 -: 10 Юли, 2010, 20:10:59 »
0
:o :o :o

Страшна следствена връзка (без причинно). Впечатлена съм.
Не знаех, че може да има връзка между мислене и секс.  :D :D :D


Това ме подсети за:

Псохоаналитик казва различни думи и ги пита за техните асоциации.
- Диня.
- Цици - казва пациента.
- Защо цици? - пита възмутена учителката.
- Цици като либеници.
Псохоаналитика се замисля и казва:
- Маслини.
- Цици! - казва пациента.
- Защо пак цици?
- Цици, като либеници със зърна като маслини!
Псохоаналитика се замисля как да прекрати "мръсните" асоциации на пациента и казва победоносно:
- Часовник!
- Цици! - пак казва пациента.
- И защо отново цици?
- Цици като дини, със зърна като маслини и аз като часовник между тях целувам лявата, дясната, лявата, дясната... Цък, цък, цък, цък...

И още един:

Докторът рисува квадратче:
- Какво е това?
- Гола жена.
Докторът рисува кръгче:
- Какво е това?
- Гола жена.
Докторът рисува триъгълниче:
- Какво е това?
- Гола жена.
- Вие, май, сте сексуален маниак!
- Аз?! А, кой ги рисува тия голи жени?!


Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #394 -: 10 Юли, 2010, 21:51:13 »
0

 :D :D :D :D :D :D

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #395 -: 11 Юли, 2010, 01:01:09 »
0
Блазя им на Асенчо и Додо. И на много други хора,  повечето. ;) :D *flower1* *flower1* *flower1* *drink1* :)
« Последна редакция: 11 Юли, 2010, 01:04:04 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #396 -: 11 Юли, 2010, 16:53:59 »
0
Да ви кажа и аз! Бях при Аишето фърли тя идин боб и вика "Лошо му се пише на еврото" после кокали мета пак същото и накрая на кафе му гледа и вика "Ама много мътилка ми се види"

Майтапа на страна но в момента се чудат какво да го прават еврото - даго оставят да потъва неим отърва а вече са използвали всички лостове да го крепат, и лошо, няма обединяваща идея как да го закрепят. Асен вика че ако повишат лихвата с 1% нямало да се отрази на еврото леле каква разпродажба на евро ще настане само стой па гледай. А за утре Понеделник лоши новини очаквайте инвеститорите ще имат ден пълен с хладка пот на талази по челата. Аи със здраве и несе косете така или иначе парите неса ваши.
« Последна редакция: 11 Юли, 2010, 16:56:18 от TOPTKO »

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #397 -: 12 Юли, 2010, 00:12:07 »
-3
Абе ти откъде знаеш какво е искала да каже? Може пък точно това което е разгадал Вальо. Пък ти ако знаеш значи имаш нейното мислене и нейните вкусове ;)Което не ме учудва особено.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Scyther

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #398 -: 12 Юли, 2010, 00:30:23 »
+1
Абе ти откъде знаеш какво е искала да каже? Може пък точно това което е разгадал Вальо. Пък ти ако знаеш значи имаш нейното мислене и нейните вкусове ;)Което не ме учудва особено.
Собственик 31, престани да се заяждаш! Тече гласуване в друга тема по казус, който ти повдигна. Мога да те уверя, че гласуването до момента не се влияе от сривльовско-ъпърски критерии. Престани със заяжданията и контролирай емоциите си. Можеш го.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #399 -: 12 Юли, 2010, 00:37:20 »
-4
Скитър, ти си достоен човек, но не можеш да управляваш. Науката за управлението се нарича Кибернетика. Сигурен съм че си чувал за нея. За да те улесня ще кажа пред всички:  Независимо от края на гласуването, се самонаказвам с 5 дни да съм безмълвен със запушена уста. Дума няма да обеля до 16.07.2010г., ако това ви удовлетворява. До нови срещи. :-X
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Scyther

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #400 -: 12 Юли, 2010, 00:48:47 »
0
Самобичуваш се излишно. Предвижданията ти са погрешни. Никой не иска да се самонаказваш и да не участваш във форума. Иска се да се контролират емоциите и да не се заяждаме за глупости от рода на "Дай си ми камиончето - на си ти куклата". На няколко пъти успя да се сдържаш в емоциите си. Днес с темата за панелите го доказа. Конструктивна тема, без емоционални изблици. Успееш ли в този тон - цена нямаш! Другото са излишни емоционални напрежения, които не водят до нищо добро.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #401 -: 15 Юли, 2010, 23:23:02 »
-5
По-лошо е положението, когато е повредена отрицателната обратна връзка на един модератор.
Този модератор е с постоянно повредена двустранна връзка. Лошото е че той се счита за вездесъщ. Реалността е че той е пълен нещастник. ;D И 14.07.2010г. сигурно не знае каква дата е този излишен бацил. Ако аз отида във Франция, ще се учудят хората колко знам езика и историята им, но нека да властват мюсулманите и неграмотните! Това все пак е правителствена политика.
15 Юли, 2010, 23:23:02 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #402 -: 17 Юли, 2010, 11:30:42 »
0
Асенчо е... кумчо вълчо.
Абе, да му имах мисленето, няма да откажа. И на още един човек тук - Додо. Разбира се, и на още много хора. Повечето...
Ама... като не мога, колкото мога...   :)
това сексуално предложение ли е?  :o
Страшна следствена връзка (без причинно). Впечатлена съм.
Не знаех, че може да има връзка между мислене и секс.  :D :D :D
Прав е "valio1900", всичко е до правилния словоред, глаголното време и запетайките.
Ако беше написала:
  "Абе, няма да откажа да му имам мисленето на Асен. ..."
, нямаше да стане недоразумение :)

Умник си ми ти.... Умникь!  Само ти ме разбираш...   :D *drink11*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #403 -: 08 Ноември, 2010, 21:40:09 »
-4
 Поздрави за сбогом на Асен и на Талера :D И двамата нямат бъдеще. Първият ме тръшкаше , но се оака здраво. Вторият си се тръшна сам поради безумната политика на ФЕД и кухата политика на еврейско-массонската сган.
..................
Diana - Sorry gringo - best quality of the song
« Последна редакция: 08 Ноември, 2010, 21:49:18 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.