Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107259 пъти)

nearvana

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #225 -: 30 Май, 2010, 21:50:39 »
0

додо не може ли да се направи че над определен брой минуси за определен период мненията на автора да се виждат само като заглавие и автор и ако искаш  да ги гледаш трябва да кликаш на тях? Това би било някакво решение


Да, ама трябва да се ограничи възможноста един човек да нацъка 100 минуса на някой. Сега май може да цъкаш през час...
100% може да се направи да са уникални минуси - брои се от човек по мах един минус на ден.

imotko

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 634
  • Карма: +18/-69
  • Респект: -86
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #226 -: 30 Май, 2010, 23:37:14 »
0
Много точно, задокеанска школа, даа.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #227 -: 31 Май, 2010, 00:58:27 »
0

Имам конструктивно предложение.

Всеки, който си открие тема, да си я модерира сам.

Само, да не стане, всеки на маса и сам си говори.  :D :D :D

Асене,

Само при теб ще има диалог. По-скоро, ни ша та питаме, ти ша ни отговоряш. Кога да го фърлим туй евро, па да си земем доларчета... :D :D :D

Наздраве на всички и в тази тема! :)
  *drink4* *drink3* *drink1*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #228 -: 31 Май, 2010, 18:59:12 »
0
  търкането на сахиб с "оправдание" за културност(лицемерие) на форума,ще доведе до по ГОЛЯМА КУЛТУРНОСТ(лицемерие) и по малко участие,в случая на НЕКУЛТУРНИТЕ-както сахибчо,така и такива като мен,които обожават вулгардността и ненавиждат културата(лицемерието)......
    да не говориме за НЕсправедливостта-целта на този форум бе НЕтриенето,а щом има триене,следва че има голяма възможност от преторяване!
===========================================
Мислех след онзиденшното ми запушване на устата да напусна FOREVER този форум с което действие някои хора ще си въздъхнат облекчено, но ето този цитат ме накара да пиша отново.
Знаете колко съм "скромен" и въпреки това не цитирах тази част от мненнието на Щатеца в която ме сочи като причина №1 за създаването на новия форум, макар че не го отричам.
За мен е много по-важен този цитат!!!
Хей Щатецо голем си ! Въобще не съм привърженик на късите ти позиции и дребно спекулиране на борсата, но за пръв път ще ти призная че разбираш от психология на масовото поведение и от маркетинг. Ти ще излезеш почти толкова досетлив маркетолог колкото онзи дето беше написал книгата BUYOLOGY /не си спомням името му, подсети ме/. Ако  продължаваш в същия дух ще ме накараш да почвам да ти викам свойски "Асенка", което само като си го помисля не мога и сам да си повярвам/стига да не си такъв придирчив цербер като Булкан, който иска само определени хора да разговарят с него и да чува определени мнения и обръщения/.
Въпреки честността ти и справедливия ти в случая гняв, аз няма да ти създавам форумен комфорт, даже се сещам че веднага мога да те заям с това че Запада се отрича от късите позиции които ти широко прокламираш, както и от марджин покупките, а се преориентира към по-строга и тромава регулация. Чувам, че на нашата фондова борсичка за да се справят с ликвидността са почнали точно обратната политика на къси продажби, от което и САЩ и Германия почват да се отдръпват и регулират! *beer*
« Последна редакция: 31 Май, 2010, 19:02:30 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #229 -: 31 Май, 2010, 19:13:24 »
0
Междудругото забелязах с белото на очите, че след включването ми участието във форума се увеличи с 5 души, който факт наред с причината за създаването му въобще би трябвало да ви подтикне да ми благодарите денонощно! Аз обаче не искам това, а искам да ми разясните колко яка е инвестицията влог ;)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

дами и господа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
  • Карма: +6/-2
  • Респект: +10
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #230 -: 31 Май, 2010, 19:49:48 »
0
Междудругото забелязах с белото на очите, че след включването ми участието във форума се увеличи с 5 души, който факт наред с причината за създаването му въобще би трябвало да ви подтикне да ми благодарите денонощно! Аз обаче не искам това, а искам да ми разясните колко яка е инвестицията влог ;)

Абе кой ви го е казал това че влога е инвестиция ?

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #231 -: 31 Май, 2010, 20:08:26 »
0
Тогава има ли вариант аз да почна да си слагам сам минуси? Би било демократично :D
Когато всичко ми е позволено сам си бия спирачката. Толкова обичам свободата и независимостта!
А ти барбарончо мисли как ще инвестираш в БГ щото ръста няма да те чака! А и годинките ти напредват заприличал си на Брус Уилис! Още малко и Кърк Дъглас. *drink2*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Диян Филчев

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 24
  • Карма: +7/-1
  • Респект: -2
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #232 -: 31 Май, 2010, 20:26:56 »
0
Здравей собственик31!Ти сега да не вземеш да се възгордееш че сайта бил създаден заради тебе!? ;)
Не съм съгласен с асен1975 че ти си "причината" за сайта.По неговата логика трябва да опрем до Сътворението.Мисля си че събитието е "бял лебед".Имало да става със знак +.
Лично за мен си необходим на форума но от теб зависи как ще го направиш и докога ще го правиш.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #233 -: 31 Май, 2010, 20:58:11 »
0
Филчев, дано нямаш нещо общо с бившия Главен прокурор, ако някой си спомня при първата ми регистрация като sobstvenik 31 аз не съм бил твърдо убеден ъпър. Но сривлювците нападаха фърчаха и дразнеха като африкански скакалци! Може ли да се каже тогава, че аз пък благодарение на Вас съм станал убеден ъпър? Не мога да бъда краен в такива теории.
Искам само като свършат на някого в един момент аргументите и този някой почва безпредметно да обижда или шикалкави да му кажа Ти си копелдак! :-X защото еди кво си.

П.П. Айде стига съм творил, че някой безмълвен и безмисловен мишок пак ще почне да ми брои постовете от творческо и идейно безсилие
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dzvero75

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 18
  • Карма: +9/-0
  • Респект: +6
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #234 -: 31 Май, 2010, 21:34:46 »
0
 Собственик31, това ти изказване :" Запада се отрича от късите позиции" е малко не на място.
Това дето си чул и си го мислиш не е точно така.Това е все едно да забранят на бабата на пазара да си продава черешите и на теб да си продаваш имотите....
Нали ,ако си купил няква акция  цената й скочи и за да реализираш печалба ще трябва да продаваш?
За въпросните къси позиции-политиците искаха да спрат непокритите къси позиции. Т.е. ако нямаш имоти , няма да продаваш имоти.
Щото както ти искаш само дълги позиции ,като мислиш това да докара вечният ъп, в един момент
и 20 000Е да стане кв.м., ти няма да имаш правото да продаваш.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #235 -: 31 Май, 2010, 21:39:26 »
0
Ами аз и не искам да продавам! Продават само бездушните. Я купувам! ;)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Пайо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +3/-1
  • Респект: +7
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #236 -: 31 Май, 2010, 21:46:49 »
0
Ами аз и не искам да продавам! Продават само бездушните. Я купувам! ;)
Какво купуваш?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #237 -: 31 Май, 2010, 21:49:40 »
0
Ами аз и не искам да продавам! Продават само бездушните. Я купувам! ;)

Собственик 31, кажи какво можеш да си позволиш в момента със собствени средства? За да знаем в кой сегмент да насочим мислите си :)  *drink2*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #238 -: 31 Май, 2010, 21:51:28 »
0
Нищо.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Пайо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +3/-1
  • Респект: +7
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #239 -: 31 Май, 2010, 21:53:32 »
0