Автор Тема: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ  (Прочетена 107264 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #270 -: 01 Юни, 2010, 17:27:27 »
0
Сервел,

Вероятно си прав. Не ми се искаше постигнато до сега да се губи... Спирам. :)


Един виц за разсейване...

До едно училище имало строеж. Работниците, знаете, много псували. Децата слушали и започнали и те.

Отишла учителката и помолила, да не псуват, защото децата се учат на лошо. Засрамени, работниците обещали, че повече няма.

На другия ден, обаче, единият изтървал една кофа върху главата на колегата си. В момента, в който отминала силната болка, наел:

-Иванеееее, ... (тук се сетил за обещанието) ... не си прав, Иванееее, и майка ти не е праваааа, и леля тииии...


Може да се ползва фиют... фиют...  :D :D :D

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #271 -: 01 Юни, 2010, 17:56:20 »
0

Аз знаеш ли как бих реагирал на негово място на твоите думи ...

Барби,

не е важно какво се случва около нас - важното е какво значение отдаваме на случващото се.

Дано ме разбереш правилно! ;)

Чиърс!  *drink11*
« Последна редакция: 01 Юни, 2010, 17:58:40 от marandi »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #272 -: 01 Юни, 2010, 18:26:25 »
0
Вече и течение ли има на мое име - "додовци" - такива, които не искат простаците да се чувстват като у дома си навсякъде?

По-скоро точно защото се толерира простащината, БГ е на това положение. Защото на простаците им е готино сред простаци, иначе средата става нездравословна за тях.

*flower2*

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #273 -: 01 Юни, 2010, 18:33:59 »
0
Додич,

разликата между американски форум и бг-такъв е огромна, щом си комп. специалист, би трябвало да го знаеш ;)

Едва ли ще бъда правилно разбран, но от една страна да се цитират брой уникални посещения, импресии и позииции в гугъл, а после да се твърди, че посланието е за "чист, некомерсиален" форум, буди известно противоречие в мен.

По принцип, имам близо 10 годишен опит в създаване, налагане, позициониране на търговски марки. Ако това ви е целта на форума, може би бих бил полезен. От друга страна, това по никакъв начин не се връзва с некомерсиализма, щото смея да твърдя, че съм профи в областта.

Та, логично е да се пошегувам ся малко на ваш гръб. Ако реша да ви помогна в начинанието как да се направи профи, то безплатно ли да го направя ( предвид непрестанните декларации за некомерсиалност )?

П.П. Т'ва беше в кръга на шегата. Ентусиазмът е безценно качество по две причини. Първото е, че среща рядко, а второто е, че е заразителен. Имате моята подкрепа и мисля, че ясно се дистанцирах от проекта на сладко бебе Оунър още в самото начало, като поизчаках да се "разберете". Не питая никакви лоши чувства към него, но просто некомерсиализъм и участник по веригата в имотки ..... Русата ми тиква не може да го стопли как ще стане?

Чиърс и на тИбя и благодарско за къртовския труд, който полагате чорбаджиите на форума   *drink11*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #274 -: 01 Юни, 2010, 18:49:38 »
+1
     нали си чувал  "боже пази ме от приятелите ми,аз знам как да се пазя от враговете"?????
  тва е коствен вариянт на това,което ти казвам,въпроса е,че никога няма да оцениш тази мъдрост,защото ти я давам "назаем",с други думи-не си еволюирал до такава степен,че да я осмислиш......

Да бе, ти от 6000 километра разбра дали мога или не да ти оценя мъдростта. Проблемът ти е че си параноичен и заради това врагът те дебне от всеки ъгъл.

Аз например мога едновременно и да съм културен и да казвам в очите какво мисля за хората и нещата около мен - въпрос на възпитание. Докато ти предимно простееш, защото не можеш да се контролираш. Това не е положително качество, напротив.

 *drink6*

Диян Филчев

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 24
  • Карма: +7/-1
  • Респект: -2
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #275 -: 01 Юни, 2010, 19:31:18 »
0
що се отнася до правенето на добро-тук не съм съгласен с теб-смятам,че доброто се отвръща с добро,а лошото с лошо!


Ами и аз това казвам бе човек.Доброто ти идва като си направил добро сомо че през едно зло за да има баланс.Ти днес ако направиш 5 добрини от увличащия момент за една година трябва да си ангел.Да ама не става така.Много често срещана ситуация.Правиш услуга на някого,той не оценя това и ти връща по някакъв начин с лошо.Теб те хваща яд и си го изкарваш на някой друг и накрая от съвсем друго място на тебе ти правят доброто.Баланса е възстановен.Ако имаш +5 не е баланс трябвати и -5.
При хората и моралните им качества е същата играта.Ако да кажем българите сме 50 човека като от тях 35 са "лоши" за да се уравновесят нещата останалите 15 ще получат ще съберат в себе си добрината като на 25 а на тези 35 лошотията им ще е разредена от 25.
Тебе съм те забелязал че действаш по същия начин в смисъл балансьор.Може да е инстинктивно може и осъзнато.Когато голяма част от хората са на едно мнение ти гледаш да намериш обратното на тяхното и винаги го намираш и на това отгоре има и смисъл.Ами да то просто си е там за баланс.
Иначе примера с този твой приятел строителния предприемач го имам едно към едно с брат си :(
А за  това със идването на този свят и тръгването ни от него нямам кой знай колко да добавя.Просто си е така просто е ама трябва да бъде осъзнато.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #276 -: 01 Юни, 2010, 19:48:06 »
0
асенка, не си прав да се нахвърляш на додо.


надявам се да преосмислиш мнението си, взето прекалено емоционално, и ако можеш да превъзмогнеш егото си и да се извиниш на додо, който наистина направи и продължава да прави много за този форум. Хайде наздраве *beer*

единак

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 21
  • Карма: +4/-2
  • Респект: +4
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #277 -: 01 Юни, 2010, 20:45:26 »
+2
Асене, пич, ти си една от основните причини да влизам от време на време в инвестора, в имотите, а сега и тук. Не пиша, защото... абе не ми стигат термини и образование, иначе идеи много. Помня добре времето, когато предричаше нещата, които сега ни удрят с пълна сила.
Пич, сигурен съм че има много такива като мен. Влизаме, четем, цъкаме с език и си мислим... Сигурно са доста, макар и да не личи, но има и такива, които взимат решения като осмислят прочетеното. Вярно, не са свързани с движение на огромни капитали, както много от пишещите тук претендират, че управляват, ама ... за тях са си нещо важно. Дори и една кирлива панелка някъде си е недостижима за иначе кадърен и готин човек, чието решение до голяма степен ще предопредели остатъка от живота му. Или пък потребителски кредит, или пък каквото и да е било друго... Мисълта ми е, че има много хора, които четат дискусиите и мненията с интерес.
В тази връзка. Не разбираш ли, че нападките на собственика не са лични? Той се цели във всеки, който се чете. Провокира теб, пък и който се хване, после се дърпа на страни и оставя страните да се изпокарат. В крайна сметка ще има няколко, демонстративно захвърлили форума, други реагиращи единствено с вулгаризми и.... ето, форума вече е окепазен. И няма кой да го чете. Ето това, по мое мнение, е целта на подобни хора. Тук никой модераторне може да помогне, просто защото той също се трансформира в средство в ръцете на .... такивата хора.
Не мога, нито искам да давам съвети и да поучавам. Само искам да продължавам да чета дискусиите и мненията. Това искам. Пък нали и това беше целта на този нов форум? Не беше толкова, че някой някой си обидил, друг пък се нацупил. Ц, беше това, че тенденциозно се триеха мнения и се използваше сайт за да се манипулира обществено мнение. Той, оунъра, защо толкова лесно разтвори обятия и си предложи услугите толкова бързо.... Надуши нова далаверка, естествено.
Според мен, начина да се избегнат подобни провокации е просто да не им се подава човек. Те няма да спрат... дори и да баннеш един такъв той сигурно пак ще си намери начин. Пък и някак си е добре да ги има, честно, нека да се вижда, че има и клоуни, за цвят. Да, малко по-трудничко става да се подмине пост, целещ се директно в теб, ама айде пък сега... Някакъв ник от нета... На това ли точно си базираме самочувствието? Самочувствието е черта, която помага до голяма степен да се постигат трудни цели, ама от една граница нататък пречи сериозно. След това малко мъдрост не вреди...
Асенка, някак си не съм съгласен с признанието ти за простащината, като открито изразяване на честно мнение. Струва ми се, че всеки що годе интелигентен човек е способен да изрази мислите си, без да бъдат обидни и вулгарни. Разграничавам простащината и директността.  Човек може да бъде директен, без да бъде вулгарен.
Мисля, че си човек, който може много да допринесе за развитието на този форум. Пиши и в другите теми, четеш се. Много други също, не искам да изброявам. Засега това е единственото място, което не нацвъкано с платени или политически постове. Ако спрете да пишете и това ще стане такова.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #278 -: 01 Юни, 2010, 20:57:58 »
-2
Не разбираш ли, че нападките на собственика не са лични? Той се цели във всеки, който се чете. Провокира теб, пък и който се хване, после се дърпа на страни и оставя страните да се изпокарат. В крайна сметка ще има няколко, демонстративно захвърлили форума, други реагиращи единствено с вулгаризми и.... ето, форума вече е окепазен. И няма кой да го чете. Ето това, по мое мнение, е целта на подобни хора. Тук никой модераторне може да помогне, просто защото той също се трансформира в средство в ръцете на .... такивата хора.
...................................
Кой се дърпа бе отворко? И кой съм карал да се изпокара? Това, че съм бил цял ден на работа докато ти си си чесал орехчетата, не значи че се дърпам. Напротив! От два часа пиша активно и чета а ти с влизането си сътвори най-голямата простотия. Аз не целя да закривам форума. Даже мисля само в него да пиша, щото онзи вече за нищо не става. А това че ти си комплексиран, че нямаш дар-слово и т.н. не приписвай на мен.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

koganev

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #279 -: 01 Юни, 2010, 21:13:21 »
+1
Асене, не обвинявай хората, че не те разбират. Хич не си лесен за разбиране. Като Херман Хасе си - увлекателно, но трудно за разбиране...

Имаш погрешни впечатления за БГ реалност. Според мен са доста оптимистични. Аз лично смятам, че държавата България е пред закриване - в срок от 7-10 години би трябвало да я няма в географията и да мине завинаги в историята.

......

Простащината не е откровеност. Вероятно и на тебе ти трябва време, за да го разбереш. Жокер - ти не си достигнал дори аматьорско ниво за българските измерения за простащина. Дори в яростта си си коректен. Дори в откровенията си си логичен. Дори не минаваш за лек простак по скалата на Пайнерленд. Дори и Додо не можеш да засегнеш, защото прекалено смислено излагаш тезата си. Прекалено си фокусиран.

Има да учиш за простащината... Аз понеже съм до извора, та затова ти казвам - простащината изобщо не е откровение. Простащината е хроника на една предизвестена душевна смърт. За да си простак трябва, първо, да си патетично глупав и, второ, да си възпитан като безжалостен егоист. Има трето и четвърто.... но и тези две са достатъчни, за да те извадя от просташкия тим.
Както и доброто възпитание не е лицемерие. Но този извор не го знам дори къде е... Затова само изказвам предположение.

Силно се надявам да ти връчат модераторската пръчка - има какво да се види още в този форум.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #280 -: 01 Юни, 2010, 21:15:05 »
-1
Асене, не напускай ако трябва за стимул ще те псувам цял живот!!! Ти си необходим за този форум! На мен въобще не си ми необходим, но ако напуснеш напускам и аз! Плюс това още не си ми обяснил как си забогатял като пицар с къси позиции?
Ако дилемата е да напусна аз завинаги форума вместо теб, веднага ще го направя. Сигурен съм че всички ще си отдъхнат доволно. Ще те открехна на нещо друго маркетолого на годината: Мен и меръклията ни блокираха по IP в другия форум, но понеже са мишоци не са ни баннали защото няма за какво? Виж темата им в общи за баннати потребители- не фигурираме, но не можем да пишем. Това се прави с цел да се върнат блудните синове в онзи форум. Ако ви стиска, връщайте се. Мен този повече ми харесва вече!
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

koganev

  • Гост
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #281 -: 01 Юни, 2010, 21:32:39 »
0
Всъщност какъв е спорът?

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #282 -: 01 Юни, 2010, 21:33:54 »
0
Ти съвсем се обърна към психологията пък дума не обелваш за късите позиции!  :D Кажи ми веднага как забогатя от къси позиции или още продаваш пици? Това е заповед! ;D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

pmp

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
  • Карма: +11/-4
  • what? what the fuck is "what"?
  • Респект: +8
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #283 -: 01 Юни, 2010, 21:42:33 »
+1
мръсен съхиП! и асен на прозак  *drink5*
« Последна редакция: 01 Юни, 2010, 21:45:42 от pmp »
We see the winners and try to "learn" from them, while forgetting the huge number of losers.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: ЧУМОТРЪШКАНЕ НА SAHIBчОВЦИ
« Отговор #284 -: 01 Юни, 2010, 21:53:03 »
0

     тук се получава и несъответствието-когато ти заобикалят въпросите,а вместо това те обявяват за простак-веднага можеш да заключиш,че събеседника е УБЕДЕН В ТВОЙТА ПРАВОТО,но има други причини,които го възпрепятстват да си признае........
    просто е-елементарна психология

Значи ли, че като ме нарече крадла, си бил убеден, всъщност, в моята правота?  :D  *drink11*

P.S. Между другото, добре се чувствам тези дни в твоята тема. Никой не ми прави забележка. Смее ли? Най-много да лепна някой друг минус...  :-[ :D