Общи > Дъра-бъра

За хубавите места в Гърция.

<< < (2/2)

Невидимко:

--- Цитат на: Ivel в 03 Април, 2014, 23:32:47 ---С най-голямо удовоствие, ама аз мога през първата половина защото след средата на Май ще имам ангажименти. Ще разглеждам какво предложи Елиса и ще конкретизирам. Ти ако знаеш нещо конкретно също предлагай!

--- Край на цитат ---

Аз ще съм в Гърция от 1ви до 4май. Все още нямам конкретни планове и също гледам какво ще препоръча Елиса. Нещо ми се върти в главата за Митикас и Лефкада ама нямам нещо конкретно освен плажовете пригодни за реене с парапланер. Идеята ми за тия няколко дни е да поскитаме заедно с една приятелка с колата и да се любуваме на хубави плажове и гледки.

Ivel:
Добра идея, приятелката сигурно е хубава, да взема и аз що ли да метна нещо жената че имам работа нанякъде,  и да направя като теб.  :). За сега не мога да дам врмеви ориентири, много е рано да се каже, виж ти си се определил с тайминга, което е добре, едно неизвестно по-малко. Ще бъдем на връзка, евентуално може да се пресечем някъде поне за по бира.

Невидимко:
Ивеле, Делфи и Нафплио са вече в полезрението ми и нищо чудно да се поразходим дотам. Иначе за пред жената и аз съм по работа в БГ.  *drinks*

Дядо Мечо:
Аз пък си падам по дивия къмпинг. Та ако може някой да ме ориентира към див, безлюден плаж, достъпен за кола. Предпочитам северна Гърция, че хем е по- близо, хем не е чак толкова горещо.
 *drink1*

elissa:

--- Цитат на: Невидимко в 05 Април, 2014, 23:56:12 ---Ивеле, Делфи и Нафплио са вече в полезрението ми и нищо чудно да се поразходим дотам. Иначе за пред жената и аз съм по работа в БГ.  *drinks*

--- Край на цитат ---

Нафплио, определено! Близо година съм живяла там, красив град, страхотни местенца наоколо, само на 3-5 колометра, диви прекрасни плажове. Палж има и в самия град, разбира се, но в околностите е още по-хубаво. Има и какво да се види, близо е о-в Идра, Епидавъра и т.н., но за това има много инфо и в нета. Паркът в града е пълен с пауни, които щъкат впрочем и из целия град, за таверни, да не говорим... ако още е отворено и онова заведение до общината със 100-те вида бира, ще е идеално!  *drink5*

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия