Автор Тема: време за пазар???  (Прочетена 11958 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
време за пазар???
« -: 04 Септември, 2014, 14:09:41 »
0
Гледам,че и в трите най-популярни форуми за имоти коментарите са замряли. Дали сме в ДМТ и не е време за купуване??? Аз реших да купя още земя в Гърция и съм пуснал адвокат да я проучва...

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: време за пазар???
« Отговор #1 -: 30 Ноември, 2014, 20:16:03 »
0
Здравейте сладури !  *girl*
Мисля,че е време да поговорим за цените на НИ.Невидимко,според мен ДМТ в Софето мина и замина,нооо по морето тепърва ще започва.Руплата гледам никак не е добре,рашките ще се оттеглят от пазаря.Идват интересни времена в Бургаска околия.Мнения ?
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: време за пазар???
« Отговор #2 -: 02 Декември, 2014, 23:28:52 »
0

http://www.monitor.bg/article?id=451957

Малко клюки от руски сайтове.

Голям руски туроператор праща писмо до Аерофлот с молба за преразглеждане на договора, тъй като, в резултат на девалвацията на рублата, хората ограничават пътуванията си. Отговорът на Аерофлот е не писмо, не разговор, а ... изключване туроператора от резервационната система!!! Без предупреждение!!!
Коментар (перифразирам):
- Това са "копейки" загуби, хората си губят всичките спестявания в банките с отнет лиценз.

Украинка коментира (отново перифразирам):
- Имам приятелка в Москва. Покрай събитията, тя ми каза: Вие сте фашисти! Скарахме се ... прекъснахме връзка. Наскоро ми се обади - иска да получи украинско гражданство. За да може да пътува - лекуващият и лекар бил в Австрия.
- Еми да ходи в Турция - и там има лекари.

Според мен, руснаците ще търсят начини да заобиколят  Путиновите нареждания, но от останалото малко трудно ще избягат.

 *flower2*