Форум за имоти > Агенции за недвижими имоти

Стандарт "Стара планина" за брокерите на НИ

<< < (2/3) > >>

gogolcho:
Крачка в положителна посока. Наистина е много важна застраховката, за да бъде по-сигурен клиента. Може да се помисли също да имат задължително кантора, както и сайт, на който да качват всичките си обяви, задължителни реквизити на интернет-обява...

Дано обаче стандартът не стане просто касичка на Сдружението, където да капят пари за членски внос и разни курсове, каквито опасения имам.

koganev:

--- Цитат на: Scythеr в 20 Октомври, 2010, 12:50:43 ---...
 Малко по малко тези, които имат повече от една гънка в мозъка, и която не е образувана от механичен удар, а образована, започват да схващат, че определенията безпаричен, прошляк, бездомник и т.н., не са рекламни и не вещаят оборот на финансови средства. Затова казвам, че има шанс. ...
--- Край на цитат ---

Мисля, че си направил неволна грешка. От подчертаното и поради незначителния брой на посочените следва, че няма шанс...

dodo2:
Направи ми впечатление, че в изискванията не е споменато "езикова култура и правопис" :)

Ето сега гледам една обява: "Кота курниз 7.5"

Scyther:

--- Цитат на: koganev в 20 Октомври, 2010, 14:46:26 ---Мисля, че си направил неволна грешка.

--- Край на цитат ---

lapsus keyboard :) *drink5*

OwnerBG:
Добре си хортувате колко са некви си тъпи хората мъчещи се да са посредници.А кой ще ги обучава.Учебния център май.Че и вече сертифициран.Някой помни ли как се ставаше член на сдружението.

50 марки.
Е сега ще са 100 еврака и си сертифициран.
Да бе.
Гаранции ли.
Гаранция Франция.
Регистър.
Е. Още 50 еврака.
Та така.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия