Форум за имоти > ВЕИ - фотоволтаици, ветрогенератори и инвестиции в зелена енергия

Има ли някой от съфорумците, ползвал тая джаджа?

(1/3) > >>

Скорпи999:
Определено се съмнявам в хвалбите в сайта на джаджата. Повече вяра ще хване декиш от някой от съфорумците, реално ползвал това нещо през миналата зима.

http://www.x10ltd.com/ies.php

Muza:

Предполагам, че е кондензаторна батерия, за подобряване реактивната енергия и косинус фи.

Генерира загуби в електропреносната мрежа.

Скорпи,
Без да се задълбочавам повече, не си струва.

Справка - луминисцентните лампи имат кондензаторчета, точно за тази цел. Не струват тези пари...

Скорпи999:
Аз затова питам някой, който ги е ползвал, иначе и аз силно се съмнявам в прехвалините им качества.

dodo2:
Ей barbaron ме изпревари. :)

Скорпи999 изобщо ако видиш нямаква електрическа джаджа, проверявай dealextreme.com там е 10 пъти по-евтина :)

Доставката е безплатна. Жертвай $10, тествай и сподели тука :)

Jim:
Ето още един китайски сайт: http://www.dhgate.com 
Ако реша да си купувам нещо, ще си я поръчам, за тези пари изобщо няма проблем. А по колко се е предлагала в Метро? Ама по ме интересува дали някой е ползувал джаджата против комари, ако работи, ще бъде супер. Иначе цените са ниски, но не съвсем. Един безжичен звънец, който си купих за 6 лв. тука е 8,31 $. Светещи стопове за велосипеди с по пет светодиода, в сайта е 2,99 $, аз съм ги купувал по 1 лев от съответния магазин. Явно в цената е включена и безплатната доставка.
Скорпи, имаш ли нещо общо с една охранителна фирма - Скорпио999 ? Много ми е необходима връзка там ;)
Муза, ти какво образование имаш? Съдейки по други постове, много си в час с икономиката. Или имаш няколко висши образования...
Малко офтопик, да си купя ли и откъде мултимедиен диск 500Гб или 1 Тб. Имам много ценни видео файлове от близо 20г. и искам да ги съхраня задълго, а и да мога отвреме навреме да си го включвам към ТВ-то. Сега ми са на дискове.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия