Автор Тема: Заваряване  (Прочетена 10406 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Заваряване
« Отговор #15 -: 03 Ноември, 2010, 17:22:40 »
0
Ами после си помилих, че трябваше да ги взема, ама бяха и по-дебели отколкото искам - аз искам от най-тънките (1.6мм) тези бяха 2мм.

По принцип това, което ми трябва да стане - не трябва да е особено здраво, целта е да не се върти гайката. Елемент е от сглобката на нещо по-голямо - реших да си изхвърля мебелите (които са си хубави, по поръчка на 3-4 години) и да си направя сам - очевидно е че съм изтрещял, нали :)

Ще са от масивно дърво нарочно очукано и остъргано, за да изглеждат стари.

TOPTKO

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 68
  • Карма: +2/-0
  • Респект: +8
    • Профил
Re: Заваряване
« Отговор #16 -: 03 Ноември, 2010, 17:48:49 »
0
ДАААААААААААААА и ти като мене първо купуваш после казващ за какво е. Това са дребни детайли и не са за електрожен, по скоро за точкова заварка или оксижен – моля не ги купуваи. Но с 1.6–2мм електроди си точно в сегмента "стари кревати, издънени варели".Ужас като си помисля че на мене ми трябва струг и си представям как ще спа върху него на улицата и се въздържам от покупката.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Заваряване
« Отговор #17 -: 03 Ноември, 2010, 20:10:43 »
0
Тенкю барбароне :)

TOPTKO мислех си за оксижен, ама бутилки, чудесии... а този електрожен е много мъничък ще стане и за тия гайки, а ако ми потрябва и за друго. Примерно мисля да си направя пушилня за колбаси, че покрай другото почнах да си правя и разни салами и мисля, че жена ми ще ме изгони скоро.