Автор Тема: ДВИЖИМ "ИМОТ"  (Прочетена 16909 пъти)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: ДВИЖИМ "ИМОТ"
« Отговор #45 -: 16 Ноември, 2010, 15:03:30 »
0
За какъв период от годината ще ползваш каравана/кемпер?

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: ДВИЖИМ "ИМОТ"
« Отговор #46 -: 16 Ноември, 2010, 20:51:47 »
0
Собственик и Ивел, поздравления ако си купите каравани или кемпери и прекарвате повече време сред природата. Аз го правя почти всеки уикенд, макар и по друг начин. Едни приятели с кемпер и двете си деца са обиколили Европа и половин Азия. МИналата година ходиха 3 семейства без децата (кемпера е за 6 човека) до Гърция за няколко дни.
А къде ще държите кемпера/караваната? Щото в София паркирането си е проблем...

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: ДВИЖИМ "ИМОТ"
« Отговор #47 -: 16 Ноември, 2010, 23:01:32 »
0
Собственик и Ивел, поздравления ако си купите каравани или кемпери и прекарвате повече време сред природата. Аз го правя почти всеки уикенд, макар и по друг начин. Едни приятели с кемпер и двете си деца са обиколили Европа и половин Азия. МИналата година ходиха 3 семейства без децата (кемпера е за 6 човека) до Гърция за няколко дни.
А къде ще държите кемпера/караваната? Щото в София паркирането си е проблем...
.............
Аз лично кемпера мисля да си го паркирам на улицата пред къщи. Паркирането пред блока не ми е проблем а пред къщата още повече въпреки че имам и гараж но той не може го побере.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ДВИЖИМ "ИМОТ"
« Отговор #48 -: 17 Ноември, 2010, 01:07:49 »
0
Кемперът е по-правилното решение. А можеш и да го даваш под наем на приятели, вместо да седи паркиран. ;) Само че май категория В не е достатъчна?

Ivel

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 516
  • Карма: +16/-7
  • Респект: +48
    • Профил
Re: ДВИЖИМ "ИМОТ"
« Отговор #49 -: 17 Ноември, 2010, 08:36:12 »
0
Паркирането за мен не е проблем аз съм с къща с огромен двор, а за категорията ако не е от най-големите става и с Б, аз имам С, но нямам Е и за това за мен кемперът е решението а ена кола повече или по-малко като данъчна тежест не е проблем за мен, ще продам буса той вече не ми трябва, приключих със строителството.