Общи > Предложения за конфигурации, раздели, администратори и модератори

Казуси

<< < (2/7) > >>

valsodar:
За никът Асен1975 може спокойно да се каже, че си е запазена марка за човекът, който е написал немалко стойностни и смислени неща, така че да се опиташ да го имитираш и да минеш за него, надали ще е по силите на който и да е провокатор.

 Моето мнение е, изпратете едно съобщение до претендента и му дайте възможност сам да го смени, обяснявайки му нелепата ситуация в която се е поставил ( ако е дотам заблуден, че да не съзнава чий ник е взел ). От там насетне... ще е като по една добра македонска поговорка. ;)

Scyther:
Преди да гласувам искам да съм сигурен, че ще режем главата на когото трябва.
Потвърдена ли е самоличността на истинския acen1975?

admin:
Моля, ЧУМОТРЪШКАЧA НА SAHIBчОВЦ да изпрати копие от ID картата си, за да сме сигурни, че е асен. Също така с клечка за уши да ги почисти и да ни ги изпрати по FedEx до края на деня.

Фалшивият acen1975 е offline

admin:

--- Цитат на: admin в 14 Май, 2010, 22:20:00 ---Моля, ЧУМОТРЪШКАЧA НА SAHIBчОВЦ да изпрати копие от ID картата си, за да сме сигурни, че е асен. Също така с клечка за уши да ги почисти и да ни ги изпрати по FedEx до края на деня.

Фалшивият acen1975 е offline

--- Край на цитат ---

ЧУМОТРЪШКАЧA НА SAHIBчОВЦ е в Илинойс, acen1975 е в България.

Scyther:

--- Цитат на: admin в 14 Май, 2010, 22:20:00 ---Моля, ЧУМОТРЪШКАЧA НА SAHIBчОВЦ да изпрати копие от ID картата си, за да сме сигурни, че е асен. Също така с клечка за уши да ги почисти и да ни ги изпрати по FedEx до края на деня.

Фалшивият acen1975 е offline

--- Край на цитат ---

Мдаа, прегледах всички мнения на ЧУМОТРЪШКАЧA НА SAHIBчОВЦ до момента. Направих гласова експертиза, взех отпечатъци от клавиатурата му, трохи от чипс под копчетата и проби под ноктите. Урината е на пунди, но почерка е на acen1975. Съдебно-медицинското становище ми е, че ЧУМОТРЪШКАЧA НА SAHIBчОВЦ е истинския асеn1975. Ако не съм познал, ще си избърша задника с дипломата ми по съдебна експертиза.
Гласувам за брадвата.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия