Общи > Дъра-бъра

Обувки wehrmacht

<< < (2/3) > >>

Muza:

Какви?  :D

http://drmartensbg.blogspot.com/search/label/2.%20%D0%9E%D0%B1%D1%83%D0%B2%D0%BA%D0%B8%20%20%2F%20%20Shoes

 *drink9*

dodo2:
Те такива :)



Има и модели за спорт и е все едно тичаш или се катериш бос, без да се нараняваш. Има и китайски ментета доста по-евтини. Ти нали май с търговия се занимаваше, ако внесеш такива от китайските може и да има пазар, ама са по-некачествени.

А Dr.Martens са хубави, ако не намеря това което търся, ще си поръчам такива. На wehrmacht това което ми харесваше, беше, че шевът и подметката не излизат настрани от стъпалото, иначе кубинките стават груби и големи като танк..

Та така...  *drink5* *drink1* *drink6*

Собственик 31:

--- Цитат на: Jim в 16 Ноември, 2010, 18:01:51 ---........Всъщност аз не си спомням кога за последно съм обличал нещо друго освен анцунг и маратонки. Така ходя из града, на работа, на кръчма... - занимание за интелигентни хора... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

--- Край на цитат ---

От друга страна Додо-вермахта направо ме разби с неговия вкус-явно е тийнеджър прехластващ се още по Ингви Малмстийн. Якоооооооооооооооооо!!!

dodo2:
Последно ме подмладиха с 20 години :) Така че прави сметка. А и какво си цитирал Jim, ще вземат хората да си помислят, че ходя с анцунг - аз не си спомням някога да съм носил, евентуално в 1-4 клас по физкултура :)

Собственик 31:

--- Цитат на: dodo2 в 16 Май, 2011, 23:20:56 ---Последно ме подмладиха с 20 години :) Така че прави сметка. А и какво си цитирал Jim, ще вземат хората да си помислят, че ходя с анцунг - аз не си спомням някога да съм носил, евентуално в 1-4 клас по физкултура :)

--- Край на цитат ---

Не бе, помислих си, че носиш турски ангунг с обувки "Вермахт". В Перник би бил много вървежен! *rofl*. На гърба на горнището анцунг - гръб на "Сепултура", а отпред значка на ДесиСлива. *rofl* *drinks*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия