Автор Тема: Обади се на Димо!!!  (Прочетена 10365 пъти)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #15 -: 18 Ноември, 2010, 23:26:06 »
0
Какво пиеш, че и за да си взема? :D

Цитат
Обади се на Димо!!! Това е новата ипотечна  мантра на Първа Инвестиционна Банка.
- ти подхвана темата за ПИБ и Димо :D :D :D

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #16 -: 18 Ноември, 2010, 23:30:58 »
0
Утре ще искам старата оферта на Експрес Банк да ми я предоставят за информация и ще ти я сложа като етикет на форума :) :)

Айде да изчакаме до утре :)

Да не би от някой твой приятел, който си мисли че е взел кредит с 5.4% лихва за 20 години?  :D

Между другото заради тия 36 месечни гратисни периоди, след които от 5.4 стават на 10.4, лошите кредити тепърва има да растат. Защото на много хора тепърва ще им удвояват вноската и ще се видят в чудо. А се съмнявам заплатите да са им станали двойни, даже май е по-вероятно друго.

Това тук започна да прилича на реклама на БТК или Мтел на билборд: ЦЕНА 9.90 ЛЕВА (а отдолу с малки букви с такъв размер, че не може да се чете ако ще да се залепиш за борда, пише "за първите три месеца, след това 39.90 лева, с договор за 2 години"). Ама Димо търчи да става клиент на голямата оферта! Айде с 39.90 може спокойно да се увътриш, ама като става въпрос за ипотека, сумата е с няколко нули отзад и не се преглъща толкова лесно.
« Последна редакция: 18 Ноември, 2010, 23:36:13 от dodo2 »

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #17 -: 18 Ноември, 2010, 23:36:10 »
-4
Какво пиеш, че и за да си взема? :D

Цитат
Обади се на Димо!!! Това е новата ипотечна  мантра на Първа Инвестиционна Банка.
- ти подхвана темата за ПИБ и Димо :D :D :D
...........
Ти дървен ли си или пластмасов не мога да разбера? Дим и 5,45 на Експрес нямат нищо общо. Лошо е че само бавно развиващи и хора с девиантно поведение се изявяват като мои опоненти.
То е ясно, че мрежата е ниска, но това не значи че целия спорт трябва да страда :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #18 -: 18 Ноември, 2010, 23:39:20 »
0
дървен съм, не ги разбирам тия работи :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #19 -: 18 Ноември, 2010, 23:39:52 »
+1
Обади се на Димо!!! Това е новата ипотечна  мантра на Първа Инвестиционна Банка.
Тя обаче не е сама и не е най-агресивната на пазара за кредити. Всички банки почват новата надпревара.

Днес къртиш мивки и показваш на практика, че алкохолът ти понижава IQ няколко пъти. Не започна ли темата с изявление, че Димо предлага нещо изключително, скоро и останалите банки и народът ще се изтрепе кой по-напред? Айде аз те послушах - сега пиша от лаптопа си, но съм се наредил на опашка пред ПИБ за кредит, да не изпусна офертата.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #20 -: 18 Ноември, 2010, 23:42:24 »
0
додо, вземи един и за мен

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #21 -: 18 Ноември, 2010, 23:44:03 »
0
Съжалявам не мога, тези след мен ще ме линчуват, че взимам два.  *drink5*

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #22 -: 18 Ноември, 2010, 23:48:37 »
0
Ех, да му се не види, ще изпусна прИмоцията

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #23 -: 18 Ноември, 2010, 23:50:01 »
-4
Това за изключителното си го тълкуваш само ти и комплексираният ти мозък. Нищо подобно не съм казал. Казах че Димо скоро ще влезе във всички домове под някаква форма от различни банки и чрез различни лихви. Понеже сте комплексари - влогари започнахте да ме обвинявате че съм под влияние на алкохол и други небивалици. Колко е лесно да оправдаваш собствената си печал :o
Нивата на лихвите на Експрес Банк и Димо имат едно общо- нарастването на кредитирането. Ако сте толкова семпли че не го разбирате, толкова по-жалко за Вас.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #24 -: 19 Ноември, 2010, 00:00:33 »
-5
Ама че си първосигнален Барбарон то е ясно. Само че ми вадиш лихви на Експрес за 2010г. а аз говоря за 2008г. има ли малка разлика? Ако не я виждаш значи ливанеца трябва да те уволни на мига??????????????????????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
19 Ноември, 2010, 00:00:33 - Скрито мнение поради висок отрицателен вот. Покажи мнението.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

koganev

  • Гост
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #25 -: 19 Ноември, 2010, 10:49:26 »
0
Разлика в процентите има, но само за онези, които могат да изчисляват проценти. Вие, с изключение на един, си мислите, че всеки човек може да смята проценти, но това е грешка. Вие, с изключение на един, можете да смятте, а единият не може. Затова разговорът е безпредметен. Вие, с изключение на един, не лапате стръвта, защото виждате куката, а единият просто не я вижда.
От "новия" подход на ПИБ може да се направи един много унизителен извод. Банката все още разчита на идиотите и на уловките, които идиотите няма да разберат, колкото и да им се обяснява. Това на пръв поглед изглежда наивно и сякаш е грешна стратегия, но не е. Банката си прави маркетингово проучване, което задължително включва анализ на сегмента, и щом се е ориентирала към привличане на тъпаците, значи това е потенциалния пазар.
Ниски лихви по ипотеки и +15% несъбираеми ипотеки са несъвместими неща. Освен всичко останало... Аз лично не очаквам лихви под 6% до десет години в БГ. Затова евентуална заявка за рефинансиране все още не е актуална, а това прави промоцията неатрактивна.
Но всеки опит да се развърже кесията на банките е от полза. Ако приемем, че у нас няма никакъв начин банка да фалира и несъбираемите могат да минат и 100%, то нека се пробват с Димо...

nearvana

  • Гост
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #26 -: 19 Ноември, 2010, 11:54:53 »
0
....  Айде аз те послушах - сега пиша от лаптопа си, но съм се наредил на опашка пред ПИБ за кредит, да не изпусна офертата.


dodo2, абе я поразпитай на опашката да не е за нещо друго, пък само ти да чакаш за кредит  :D 


http://darikfinance.bg/novini/43889/%D1%F2%EE%FF%ED+%C0%EB%E5%EA%F1%E0%ED%E4%F0%EE%E2%3A+%C0+%E7%E0%F9%EE+%E1%E0%ED%EA%E8%F2%E5+%E4%E0+%ED%FF%EC%E0%F2+%E4%EE%F1%F2%FA%EF+%E4%EE+%F4%E8%F1%EA%E0%EB%ED%E8%FF+%F0%E5%E7%E5%F0%E2%3F

Нивото на лошите кредити е между 20 и 25 %, заяви финансистът Стоян Александров. По думите му банките имат лостове да ги преструктурират и затова голяма част от необслужваните заеми все още не са влезли в официалната статистика. Александров коментира, че идеята на финансовия министър за влагането на част от фискалния резерв в търговските банки е добра.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #27 -: 19 Ноември, 2010, 12:53:58 »
0
Напоследък все повече се върти конспиративната теория, че се целят догодина избори три в едно, причинени от червените олигарси след крах на банковата система, изявлението на Стоян Александров влиза в този модел (и на Яне Лудия), та да не стане по-предпочитано да се обадим на Кремена (или там как беше, от подобната реклама, но за депозити) и да и кажем, че си искаме паричките в брой?

Не е препоръка за нищо :)

А аз едно време си изказах мнението, че Бойко Борисов се цели в президентския пост, та и за него подобен вариант би бил добре дошъл. Аз го виждам - Бойко Борисов на мястото на Първанов, нареждащ коалиционно правителство ала тройната коалиция преди. По-гаден сценарий не мога да измисля :)

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #28 -: 19 Ноември, 2010, 13:08:13 »
0
Додо,
Не мога да намеря в твоя сценарий мястото не един важен и неизбежен развой.

Къде в него се вписват завишените като брой и еврови цени продажби на залежали имоти? :)

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: Обади се на Димо!!!
« Отговор #29 -: 19 Ноември, 2010, 13:13:37 »
0
За*би, ако стане нещо такова, имотите ще са последна грижа