Анкета

Има ли смисъл да се възпира участник във форум, който е станал противен за него?

Не
4 (44.4%)
Да
0 (0%)
В никакъв случай не го изключвайте за да му е гадно!
1 (11.1%)
Противен ми е участника, но не мога без него.
2 (22.2%)
Ако не го изключите ще го убия!
1 (11.1%)
Приятен ми е, но по-добре го изключете, защото не мога да понасям истините които казва
1 (11.1%)

Общ брой гласове: 8

Гласуването приключено: 15 Декември, 2010, 01:52:04

Автор Тема: ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА СЕ ВЪЗСПИРА НАРОЧНО УЧАСТНИК В ОБРЕЧЕН ФОРУМ?  (Прочетена 3406 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
((((((((((( Или ме изключвайте като ми заличите акаунта ведно с всички мнения или не ме разигравайте като ме банвате постоянно!
« Последна редакция: 05 Декември, 2010, 08:23:16 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

localhost

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 49
  • Карма: +2/-3
  • Респект: +11
    • Профил
Абе ти си като Тодор Живков преди 9-ти - "полу-нелегален". Той се е криел ама никой го не е търсил.
Че и твоята работа  е такава - никой не го е еня за твоите "напъни" и словоблудства ама ти се отпред - барабар петко с мъжете.
А и половината теми по които спориш и се пънеш пазара вече ги е отхвърлил.

Айде със здраве и лека борба за място под слънцето (във форумите). :)

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Нещо не ми хареса думата ВЪЗСПИРА, замислих се и разбрах защо - правилно е ВЪЗПИРА. Не се заяждам, всички допускаме правописни грешки, във форум е нормално.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Даже не точно възпира, а насилствено задържа :'(
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Анкетата от никой ли не се вижда  ако не съм написал мнение по темата? Ако е така е доста йезуитско! Като модерастите :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Вижда се, но ако мислиш да си пишеш сам в нея, ще замине в кошчето.