Автор Тема: форумът на имоти.нет  (Прочетена 103886 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #165 -: 14 Юни, 2012, 11:27:01 »
0
4 деня откак в имоти.ньет постинги нема.  *rofl*  *yahoo*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #166 -: 15 Юни, 2012, 00:20:03 »
0
какво стана със стихотворенито на дарки? защо е изтрит постинга?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #167 -: 15 Юни, 2012, 02:05:47 »
0
Сигурно готви нова версия :)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #168 -: 15 Юни, 2012, 12:21:02 »
0
5 дена, а живот в оня форум все още нема...  *yahoo*

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #169 -: 15 Юни, 2012, 12:30:39 »
0
Аз го изтрих........сега съжалявам, щот не си го записах.....
Пък и музата не идва.....Муза, къде си! Не моа да пиша без теб, добра жено!

форумът имоти.ньет нещо май отказа!
модератори безчет борят Сривлю със омраза!

Хей, Сахибе модерирай, сичките ги "оправИ"!
щото инак мое тебе некой да те......."осени".

Търкай здраво, не допускай Сривлю мнения да дава,
да не би да се научи, със пазара кво ша става!

Кво ша става, то е ясно - по наклона,  дъно нема...
но, Сахиб да са наричаш, първа радос е за тебе!

Егото си да начешеш - с мноу нули е цената!
лошото е само дето....виртуални са нещата.

железа, бетон и тухли със ликвиднос неизвестна
ще си имаш доста време, ама хич да не ти дреме

приходи очаквай скоро - малка сума, двеста лева
щот в тая криза страшна, Ъп-ът  просто не успева! *scare*


 
« Последна редакция: 15 Юни, 2012, 14:31:24 от darkside »
Ас съм българче.......

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #170 -: 15 Юни, 2012, 12:35:41 »
0
веднага те наказах с един минус - щот триеш без да питаш. Произведенията на изкуството заживяват свой отделен живот от автора им. Тва  е все едно да унищожиш картина на Пол Гоген бре.

Аз го изтрих........сега съжалявам, щот не си го записах.....
Пък и музата не идва.....Муза, къде си! Не моа да пиша без теб, добра жено!

форумът имоти.ньет нещо май отказа!
модератори безчет борят Сривлю със омраза!

Хей, Сахибе модерирай, сичките ги "оправИ"!
щото инак мое тебе некой да те......."осени".

Търкай здраво, не допускай Сривлю мнения да дава,
да не би да се научи, със пазара кво ша става!

Кво ша става, то е ясно - по наклона,  дъно нема...
но, Сахиб да са наричаш, първа радос е за тебе!

Егото си да начешеш - с мноу нули е цената!
лошото е само дето....виртуални са нещата.

железа, бетон и тухли със ликвиднос неизвестна
ще си имаш доста време, ама хич да не ти дреме

приходи очаквай скоро - малка сума, двеста лева
щот на тая криза страшна, Ъп-ът  просто се отлага! *scare*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #171 -: 15 Юни, 2012, 13:13:36 »
0
Ето го :)

автор: darkside

......Пристъпи ужасни....за кой ли път
постинги сриварски форума заливат
и цените падат
и пазар замира......
Фъргайте панелки! некой си изкряска,
холбоксове, бокСИОнери фръкнаха зафчаска

А Сахиб Безумни сочи Пика пак и вика:
-Търчете,  скачат пак цените!

и продавачи тръгват с викове сърдити
по графиката дива
ипотеки я стелят, предварителни договори заливат
и "Ъп Ъп" гръмовно въздуха раздра!
върхът отговори"149 до есента!"

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #172 -: 15 Юни, 2012, 13:29:18 »
0
Мерси, Додо! *yahoo* *drink11*
Ас съм българче.......

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #173 -: 15 Юни, 2012, 18:47:32 »
0
Аз го изтрих........сега съжалявам, щот не си го записах.....
Пък и музата не идва.....Муза, къде си! Не моа да пиша без теб, добра жено!

форумът имоти.ньет нещо май отказа!
модератори безчет борят Сривлю със омраза!

Хей, Сахибе модерирай, сичките ги "оправИ"!
щото инак мое тебе некой да те......."осени".

Търкай здраво, не допускай Сривлю мнения да дава,
да не би да се научи, със пазара кво ша става!

Кво ша става, то е ясно - по наклона,  дъно нема...
но, Сахиб да са наричаш, първа радос е за тебе!

Егото си да начешеш - с мноу нули е цената!
лошото е само дето....виртуални са нещата.

железа, бетон и тухли със ликвиднос неизвестна
ще си имаш доста време, ама хич да не ти дреме

приходи очаквай скоро - малка сума, двеста лева
щот в тая криза страшна, Ъп-ът  просто не успева! *scare*
Хареса ми! Не съм ти дал аз минуса. Аз съм написал "молитва на влогаря", но ще я редактирам в скоро време като тръгне инфлацията и се обезцени еврото. Тогава ще е по-актуално.
Върти ми се в главата и цяло ново стихотворение за сривльовците с излъгани надежди и изгубени години в чакане. Всяка поезия е добре дошла, като усилващо изразно средство на тезата. Поздрави!

П.П. Само измислицата, че съм модератор в другия форум малко ме изненада, признавам. :o
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #174 -: 15 Юни, 2012, 22:20:28 »
0
Върти ми се в главата и цяло ново стихотворение за сривльовците с излъгани надежди и изгубени години в чакане.

Абе не е като да са изгубили години в чакане. Сметката е елементарна - който е имал в брой за 50м2 през 2008ма, сега може да си купи със 120% по-голям или 110м2. Не ми изглежда много безсмислено. 2.2 пъти по-голям хич не е зле.

Колко сделки имаше през 2008-ма? Иди питай тия хорица как се чувстват сега. Да не говорим тези с кредити, където оскъпяването е 2-3 пъти и реално са плащали по 2500-3500 евро/м2 за панелка в Люлин или Младост, страшно попадение, направо най-успешната дългосрочна "инвестиция" на живота им.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #175 -: 16 Юни, 2012, 08:59:11 »
0
Върти ми се в главата и цяло ново стихотворение за сривльовците с излъгани надежди и изгубени години в чакане.

Абе не е като да са изгубили години в чакане. Сметката е елементарна - който е имал в брой за 50м2 през 2008ма, сега може да си купи със 120% по-голям или 110м2. Не ми изглежда много безсмислено. 2.2 пъти по-голям хич не е зле.

Колко сделки имаше през 2008-ма? Иди питай тия хорица как се чувстват сега. Да не говорим тези с кредити, където оскъпяването е 2-3 пъти и реално са плащали по 2500-3500 евро/м2 за панелка в Люлин или Младост, страшно попадение, направо най-успешната дългосрочна "инвестиция" на живота им.
Само, че ти убягва главното- този който на пръв поглед е пропуснал да купи и се е облагодетелствал със спада на цените е пропуснал и следтото:
-пропуснал е да създаде семейство
-пропуснал е да създаде уютен собствен дом
-пропуснал е да създаде поколение
-пропуснал е 4 години от живия живот.
И всичко това заради една ниска печалба от лихва!

Резултат: 1.много намръщени млади хора, без перспектива и с две позиции чувстващи се по-нещастни от чадците!!!
2. Критична маса от изперкали емигранти, които са чужди и сред свои и сред местни.
3. Промяна на демографската картина /не го наричам катастрофа, защото природата не търпи празни пространства и на тази територия ще има много хора независимо дали ще се помни названието  българи или ще е обект само на исторически интерес/.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #176 -: 16 Юни, 2012, 12:30:55 »
0
Сахибе, дойде време за оцеляване брато! Да запазим поне, ако не може да умножим постигнатото в материален смисъл и задължително да усъвършенстваме нематериалното в себе си, щото от това ша  зависи бъдещето ни и това на децата ни.
На теория капитализма е съвършен, също като научния комунизъм, но само на хартия!
На практика човешката алчност е непредвидима и без граници и някои грешки в мисленето  на неолибералите още 30-те години (Голямата депресия) и изкривяването на основните принципи (!)  доведе до една нова тотална криза, с неизвестни още параметри!
 
Още утре гърците мое да изненадат  света, Кипър фалирва, моли Путин (!) за 5 млрд. спешна помощ, Испания моли до сряда за 42 млрд.,  Меркел е на път да се сбие с Оланд, канят се да надънат Сирия, сичко тва е мноу смъртоносен коктейл, останалите в зоната подобно на България, лъжат за истинското си състояние и се мазнят на Брюсел да им цака некви кинти "щот са мноу стабилни", което изобщо е далеч от истината.....  всичко се развива бързо......тъй, че умната с парите, щот са на изчезване по наште земи, а светлината отпред не е края на тунела, ами Бащицата е застанал на релсите...от него е.....или от бързия влак зад него дето ша помете и него и назе.......ма ако почнем печатане не се радвайте....знайте що!
Циганите имат нов кючек  2012-та:"Бордовете падат, падат от небето, Фидоска ми капна на сърцето"........мноу напипват пулса на времето теа цигани, баси! *yahoo*

В момента нашия бащица тайно свиква от сички краища и земи експерти да прави некъв комитет за спасение на икономиката, ама тва требваше да стане миналата есен поне.......късно е според меня.
Мислете от сега за зимата освен за лятната почивка (във секакъв  аспект),  щото мое да е доста "тежка" във финансово изражение - храни и енергии са величина "Х" ! Подочух, че се обсъжда дори данъчна амнистия за дребния и средния бизнес, само и само да се започне на чисто, да не се ликвидират фирмите....но не вярвам да стане, ще видим.

Ас съм българче.......

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #177 -: 18 Юни, 2012, 11:42:53 »
0
и форума на имотьi.ньет е изражение на БГ икономитата - затвори кепенци (вече седмица) Сахиб Радев сигурно е изперкал, че няма къде да пише за мечтите си за ъп.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #178 -: 18 Юни, 2012, 12:40:30 »
0
Върти ми се в главата и цяло ново стихотворение за сривльовците с излъгани надежди и изгубени години в чакане.

Абе не е като да са изгубили години в чакане. Сметката е елементарна - който е имал в брой за 50м2 през 2008ма, сега може да си купи със 120% по-голям или 110м2. Не ми изглежда много безсмислено. 2.2 пъти по-голям хич не е зле.

Колко сделки имаше през 2008-ма? Иди питай тия хорица как се чувстват сега. Да не говорим тези с кредити, където оскъпяването е 2-3 пъти и реално са плащали по 2500-3500 евро/м2 за панелка в Люлин или Младост, страшно попадение, направо най-успешната дългосрочна "инвестиция" на живота им.
Само, че ти убягва главното- този който на пръв поглед е пропуснал да купи и се е облагодетелствал със спада на цените е пропуснал и следтото:
-пропуснал е да създаде семейство
-пропуснал е да създаде уютен собствен дом
-пропуснал е да създаде поколение
-пропуснал е 4 години от живия живот.
И всичко това заради една ниска печалба от лихва!

Резултат: 1.много намръщени млади хора, без перспектива и с две позиции чувстващи се по-нещастни от чадците!!!
2. Критична маса от изперкали емигранти, които са чужди и сред свои и сред местни.
3. Промяна на демографската картина /не го наричам катастрофа, защото природата не търпи празни пространства и на тази територия ще има много хора независимо дали ще се помни названието  българи или ще е обект само на исторически интерес/.

Защо да е пропуснал? Междувременно може да е живял под наем в триетажна къща срещу 600 лева на месец (реален пример) като всеки е таж е по 100 квадрата и там живеят три семейства. Къщата е новопостроена и напълно завършена с двор от 1 декар.

Мисля, че при такива обстоятелства много по-лесно се създава семейство (и всичко друго изброено), отколкото в панелка, да не говорим, ако има да се изплаща и кредит за нея.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #179 -: 18 Юни, 2012, 12:50:18 »
0
Случайно попаднах на тва:http://forum.sobstvenik.com/index.php/topic,257.0.html

"Добре заварил на най якия Собственик /owner*bg/ Ще ги съсипем адаш. Те са бедни на речник, идеи, собственост, тесногръди са, комплексирани са. Ние не сме, знаеш. Затова се готви за интересни пробиви. Дай ми 2 седмици. Вече ме обхваща боен дух! "
..............


Бах мааму, тва ли сме ние в твойте очи?......... Големи откровения, Сахибе! Покъртително! Значи от чиста куртоазия и за забавление общувате с нас, като се стремите  към некъв  духовен оргазъм? Брилянтно!

По-надолу и Оунъра се е "изказал"....орехчета, а?



« Последна редакция: 18 Юни, 2012, 21:42:34 от darkside »
Ас съм българче.......