Автор Тема: форумът на имоти.нет  (Прочетена 104163 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #45 -: 17 Януари, 2011, 22:28:09 »
0
Първо си помислих че са ме отсвирили...

И аз така си помислих, че са ме резнАли. Влязох и през IE, чете си се форума.  :o Я, да си вляза в профила... оппааа.   :o :D

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #46 -: 17 Януари, 2011, 23:06:45 »
0
ОТСВИРИЛИ??? Аз отначало помислих, че са ме баннали по модерному. Щото предишния път ме баннаха по ай пи. Понеже съм малко честолюбив и не исках да се обадя на Батко да му кажа за две секунди да ми смени ай пито, преглъщах обидата месеци наред. После обаче си казах: Защо трабва да остава гащниците безнаказани и да не ограмотявам хората????????? И почнах на ново. :D *flower2*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #47 -: 18 Януари, 2011, 00:39:45 »
+1
.................
Ей галфон, ти няма да определяш какъв съм ясно ли ти е? Иначе ще ти намеря бърлогата в Бела вода и ще те изкарам по бели гащи с бело прахообразно вещество и тогава да не ми се молиш като на господ за дето те предупреждавах да не вършиш нищо незаконно там в бърлогата където получавам лоши новини за теб! Добре че брат ти ми е приятел иначе нямаше да пишеш и от пандиза!

Радомирската смрад се е разнесла и в този иначе приятен форум. Моля модераторите да вземат мерки. Виж какво тиквенико знам къде ти е магазинчето под наем, а оттам лесно ще те издиря. А и като разбера къде работиш с тебе е съвсем свършено. Още пазя обявата за магазина под наем и телефона ти. Ще дойда и ще те спукам от бой.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #48 -: 18 Януари, 2011, 12:50:56 »
0

И, 'ко сега, ша са бийте ли? Ама и аз мога... !

Иииииииииииииууууу....ХА!  :o :D :D :D

Kill Bill Music Video-Malaguena Salerosa/Chingón


 :D :D :D *drink11*



Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #49 -: 18 Януари, 2011, 19:54:35 »
0

И, 'ко сега, ша са бийте ли? Ама и аз мога... !

Иииииииииииииууууу....ХА!  :o :D :D :D

Kill Bill Music Video-Malaguena Salerosa/Chingón

 :D :D :D *drink11*

===========
Мани го тоя смешко, ако ме види, ще избяга с 200. Иначе смело ми говори :D Само от тебе ме е страх! Женска си :) *flower1* *drink11*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #50 -: 18 Януари, 2011, 20:11:37 »
0
.................
Ей галфон, ти няма да определяш какъв съм ясно ли ти е? Иначе ще ти намеря бърлогата в Бела вода и ще те изкарам по бели гащи с бело прахообразно вещество и тогава да не ми се молиш като на господ за дето те предупреждавах да не вършиш нищо незаконно там в бърлогата където получавам лоши новини за теб! Добре че брат ти ми е приятел иначе нямаше да пишеш и от пандиза!

Радомирската смрад се е разнесла и в този иначе приятен форум. Моля модераторите да вземат мерки. Виж какво тиквенико знам къде ти е магазинчето под наем, а оттам лесно ще те издиря. А и като разбера къде работиш с тебе е съвсем свършено. Още пазя обявата за магазина под наем и телефона ти. Ще дойда и ще те спукам от бой.
.............
Ела да ме спукаш. Чакам обаждане по телефона! ;) Къде се е чуло и видяло кану да спука ледоразбивач? :D
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #51 -: 18 Януари, 2011, 20:53:16 »
0

И, 'ко сега, ша са бийте ли? Ама и аз мога... !

Иииииииииииииууууу....ХА!  :o :D :D :D

Kill Bill Music Video-Malaguena Salerosa/Chingón

 :D :D :D *drink11*

===========
Мани го тоя смешко, ако ме види, ще избяга с 200. Иначе смело ми говори :D Само от тебе ме е страх! Женска си :) *flower1* *drink11*


Има защо да те е страх. Музка си е екшън герой.Виждам съм я лично в действие  :o :D
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #52 -: 19 Януари, 2011, 11:19:08 »
0

Хехех.... Да!  :D :D :D

Ако не друго, отклоних малко вниманието на единия...  :D :D :D

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #53 -: 19 Януари, 2011, 20:01:44 »
0
nabludatel от "оня" форум явно има юридическо образование. Личи си от подписа му. Коя ли е фирмата която е в домейна?
Интересно каква ще е причината да блокират nabludatel?
« Последна редакция: 19 Януари, 2011, 20:18:40 от Невидимко »

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #54 -: 19 Януари, 2011, 20:41:13 »
0
nabludatel от "оня" форум явно има юридическо образование. Личи си от подписа му. Коя ли е фирмата която е в домейна?
Интересно каква ще е причината да блокират nabludatel?

дай повече инфо, Невидимко, че нещо не съм в час с тях  :)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #55 -: 24 Януари, 2011, 17:18:58 »
0
Цитат
камелия
Re: Ще се промени ли пазарът на НИ след 2015?
24-01-2011 - 16:59:39  Регистриран: преди 4 години
Мнения: 8 668   

Quote
dicho
Ками, това е шльокавата дъвка, тъпия счетоводител василев, няма как да го сбъркаш.
 
Кой от всичките?
Вече се обърках- отвсякъде хвърчат цинизми и простотии, които уж бяха патент на шльокера и шизофренните му разклонения.
Ама, като му влезе всичко живо в тона- разликата изчезна.

В "оня" форум купона навлиза в кулминационната си фаза а баба ками съвсем се обърка кат пате в калчища  ;)

И да не забравя да поздравя вси4ки форумци на фимоти.ком от името на Светлето Стефанова от "оня" форум. Хайде сега познайте какво е общото между нея и Ивето Арнаудова дето я банваха?  ???
« Последна редакция: 24 Януари, 2011, 19:53:11 от Невидимко »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #56 -: 24 Януари, 2011, 19:57:10 »
0
Нищо общо няма :)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #57 -: 24 Януари, 2011, 20:42:02 »
0
Нищо общо няма :)


Браво додо! Ти май познаваш Светлето нали  ;)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #58 -: 24 Януари, 2011, 21:15:39 »
0
Не познавам брокерки особено пък привлекателни. Само един път трябваше една да прави оценка на един парцел та я водих на място, тази биеше по параметри всички чалга певици :) Не знам как беше станала брокерка-оценител...

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #59 -: 24 Януари, 2011, 21:23:01 »
0

Не знам за вас, но мен Светлето много ме забавлява. Изобщо, като и видя името и, нЕма начин да не вляза в темата.
Ми, не спирам да се смея...  :D :D :D

Цитат
Например наем в централен квартал двадесет и 4етири (24) евро на квадрат умножен по приетото за нормално отношение наем-цена от триста до триста и 4етиредесет да вземем средно триста и двадесет (320) 6те получи цена при покупка на квадрат от седем хиляди 6естстотин и осемдесет (7680) евро на квадратен метър!!

 :D