Автор Тема: форумът на имоти.нет  (Прочетена 104246 пъти)

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #60 -: 24 Януари, 2011, 22:21:55 »
0

Не знам за вас, но мен Светлето много ме забавлява. Изобщо, като и видя името и, нЕма начин да не вляза в темата.
Ми, не спирам да се смея...  :D :D :D

Цитат
Например наем в централен квартал двадесет и 4етири (24) евро на квадрат умножен по приетото за нормално отношение наем-цена от триста до триста и 4етиредесет да вземем средно триста и двадесет (320) 6те получи цена при покупка на квадрат от седем хиляди 6естстотин и осемдесет (7680) евро на квадратен метър!!

 :D

Мене пък Класната много ме кефи, напомня ми на Спиридон Тепавичаров и Гръмовержецът. А носител на призът за най-тъп форумец безапелативно печели сахибчо. Горкия толкова е тъп че даже и Създателят се чуди как го е създал толкова малоумен.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #61 -: 24 Януари, 2011, 22:48:46 »
0

А... Класната... Най-вероятно е била класна на Спиро, на Гръмовержеца. И той е ходил на училище.  :D


Туй за Светлето. Как така е изтървала тая информация. Китайци, индий-миндийци включи, хюлет пакард намеси, а японците не. А, грешка!! (с две удивителни  :D  ) Те и без това са свикнали да живеят в кутийки. Тъкмо. Колко ги имамеее.., Първо в Ямбол, после и в Софето.


България е добра за японския бизнес

То6иба корпорей6ън!! :D :D :D

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #62 -: 24 Януари, 2011, 23:47:24 »
0
В четвъртък ще бъде заведено дело срещу имоти.нет от софийска фирма с много интересно искане.Някой от вас получавал ли е на лични запитване от тях.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #63 -: 25 Януари, 2011, 00:12:20 »
0
Днес се зачетох в една тема на наблюдател за пазара след 2015г. Веднага след встъплението, още от първия пост темата навлиза в познатия коловоз - поста на Дичо:  'Мъка,мъка ! василев, тъпако, днес също не спираш с прростотиите ! Тъп си като слонски задник, ама не си виновен, то отвътре те кара.'.
Там и собственика си отпуска душата, защото тука "комплиментите" не се толерират.
А за новото лице на форума - Светлана "писах ве4е 4е имам двадесетгоди6ен опит с недвижими имоти .......... Работя на доста висока позиция в една голяма агенция за която вси4ки са 4ували!!" . Не знам възможно ли е, човек не можещ да пише на български да има 20г. опит и да заема висока позиция... Виждал съм тийнейджъри да ползват 4 и 6, но хора с толкова опит?
Колкото и да се напъват, не могат да променят 25-30 градусовия наклон на графиката за цените.

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #64 -: 25 Януари, 2011, 06:12:27 »
0
Адаш,
Светлето е писала в тази тема, даже на тази страница. Погледни трите поста над твоя, единият е неин.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #65 -: 25 Януари, 2011, 09:57:48 »
0
В четвъртък ще бъде заведено дело срещу имоти.нет от софийска фирма с много интересно искане.Някой от вас получавал ли е на лични запитване от тях.

Owner-е ако искаш да си по-интересен трябваше да напишеш следното:

"В ден от седмицата ще бъде заведено нещо си срещу някой си от софийска организация с много интересно нещо си. Някой от вас получавал ли е нещо си от тях.

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #66 -: 25 Януари, 2011, 13:48:16 »
0
В четвъртък ще бъде заведено дело срещу имоти.нет от софийска фирма с много интересно искане.Някой от вас получавал ли е на лични запитване от тях.

Аз не съм получавал нищо от когото и да е.

Но пък разпали любопитството ми. Я раздуй :P *drink5*

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #67 -: 26 Януари, 2011, 14:54:38 »
0
Айдеее и Светлето го отнесе :) Тия от имоти.нет съвсем през просото го подкараха. Обаче Уилсъна и Дичо хванаха 50% от никовете на Василев.

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #68 -: 26 Януари, 2011, 15:16:14 »
0
В четвъртък ще бъде заведено дело срещу имоти.нет от софийска фирма с много интересно искане.Някой от вас получавал ли е на лични запитване от тях.

Залагам 10 лв срещу 5 лв (бих заложил и повече, ако имах, ама нали съм прошляк...), че Уилсъна има нещо общо с делото.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #69 -: 26 Януари, 2011, 16:01:35 »
0
купона в "оня" форум продължава. Все нови и нови потребители се регистрират. Объркването е тотално. :)  :o

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #70 -: 26 Януари, 2011, 19:21:41 »
0
Цитат на: камелия
3. Не проявявайте неуважение към други участници във форума.
Така нареченият " Светлана", наруши тази точка.

Хаха те тогава трябва да изтрият целия форум!  :D

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #71 -: 26 Януари, 2011, 19:23:05 »
0
Мене пък Класната много ме кефи, напомня ми на Спиридон Тепавичаров и Гръмовержецът. А носител на призът за най-тъп форумец безапелативно печели сахибчо. Горкия толкова е тъп че даже и Създателят се чуди как го е създал толкова малоумен.

Димко Невидимко, ние с теб имахме известни недоразумения, но след като прегледах темата http://www.fimoti.com/index.php/topic,485.0.html и твоите писания в нея, си променям напълно (на 180°) мнението за теб :)
А пък ако ти си сценариста на филма "Светлана Стефанова" - веднага ставам твой почитател :)

П.П. Разбира се, ролята на "Класната" и "Гръмовержецът" изпълнява "Спиридон Тепавичаров" :)


barba, аз по-горе писах че също съм почитател на Спиро. Той е недосегаем. За другите типажи няма да пиша защото сахибта също чете тук и ще изпее веднага в "оня" форум кой кой е. Но Светлето и Ива са... баннати така или иначе

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #72 -: 26 Януари, 2011, 22:34:23 »
0

Еее, жалко за Светлето. Аз и бях фен. :) А и много хора и се кефеха... :)

Тюх, ако знаех, че ще я баннат, щях да и крадна аватара.  :D

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #73 -: 26 Януари, 2011, 22:51:57 »
0
Кулминационната точка бе достигната тази вечер. След като Светлето беше банната, а типажи като дичо и уилсън оставени на воля да псуват и заплашват се случи неизбежното - "оня" форум пак заприлича на тоалетна. Всеки се изхожда кой както намери за добре.  *drink1*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: форумът на имоти.нет
« Отговор #74 -: 26 Януари, 2011, 23:08:31 »
0
Всеки форум, оставен без модератори става на нищо в един момент. Затова тук е спокойно, за нещастие на Собственик 31. :)