Общи > Дъра-бъра

За най-важното ... останалото!

(1/2) > >>

elissa:
Нещата за развлечение не са "нещо останало", мисля аз! В този смисъл това крайно и последно място във форума не ми се нрави. Понякога тази тема може да е  ПО- значима от доста ВАЖНИ ГЛУПОСТИ! Додо, помисли дали трябва да се намираме точно тук! Ако си ни подредил по приоритет, уверявам те, че темите за ... "останалото" са не по-малко важни. От тях идва и първото и второто. Ако трябва да се изживяваме като "десерт" поне ни сложете в тема "диабетици". Ясно е, че не е "лъжица за всяка уста", но не пречи ...  8)

Brende Lee - Sweet Nothings
 

dodo2:
Scyther измисля как да опростим категориите бий го него :)

А след това ще сложим отгоре тази която е най-активна, ти като си тука значи е хвръкне  :D

Muza:

:)

Изчаквах Ели да се появи и да се ориентира...

Тя има качествата и най-важното - опит за модератор.

Поли също. Като я чета в имоти.нет, виждам, че все още, няма нагласа да се присъедини към нас.

И другият човек е Регатка. Тя има всички добри качества и добра преценка. Ще бъде справедлив модератор.

Ще ги предложа в темата за модератори, но  си е свързано по един или друг начин с темата и автора и.

:)

Muza:

Ели,

Виж какво стана. Докато се появиш, каквото каза и Додо веднага изпълнява. На няколко пъти напомням за раздел за благотворителност, както и за аналог на  - , може и ... Ама, няма!

Аз уж съм модератор, пък всъщност съм "лукова глава" ... хехе  :D *drink5*

Та, ще те моля, да ходатайстваш, ако може...  :D 8) *flower1* *flower2* *drink4*

elissa:

--- Цитат на: Muza в 15 Май, 2010, 13:44:33 ---
Ели,

Виж какво стана. Докато се появиш, каквото каза и Додо веднага изпълнява. На няколко пъти напомням за раздел за благотворителност, както и за аналог на  - , може и ... Ама, няма!

Аз уж съм модератор, пък всъщност съм "лукова глава" ... хехе  :D *drink5*

Та, ще те моля, да ходатайстваш, ако може...  :D 8) *flower1* *flower2* *drink4*

--- Край на цитат ---


Додкооо, душичкааа, виж как любезно те молим за една темичка ! Хайде пък в замяна 5 урока (по пеене) безплатно от кака ти лисса!  ;) И кака Муза ще почерпи!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия