Автор Тема: Интериорен дизайн в цени  (Прочетена 13865 пъти)

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
Интериорен дизайн в цени
« -: 23 Януари, 2011, 16:56:38 »
0
Предстои ми освежаване и преустройство на апартамента в съответствие със семейния ми статут и числеността на челядта. Жилището ни е прекалено малко за моите разбирания и всяка 'утилизация' на място и обем са от значение.
Интересуват ме не толкова конкретни оферти за интериорен дизайн, макар че цените също ме интересуват, колкото лични впечатления на хора, които са ползвали подобни услуги.
Благодаря предварително.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #1 -: 23 Януари, 2011, 17:40:41 »
0
Аз ти препоръчвам - взимаш 2-3 книжки със снимки "Small apartment design" харесваш си идеи и на някой само казваш да ги адаптира за конкретното жилище. Иначе ако се оставиш в ръцете на някой (некадърник) после ще си казваш "то преди беше по-добре" :)

А с много или малко пари?

Питам защото има едни сгъваеми италиански мебели (сгъват се и се разгъват с два пръста) много идейни и всякакви (дивани, легла, маси, бюра) но не са много евтини. Гледай:

Resource Furniture: Italian-Designed Space Saving Furniture

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #2 -: 23 Януари, 2011, 18:30:18 »
0
Супер! Винаги съм си падал по такива идеи. Наистина уникално добри!
Що се отнася до парите, не ми се иска да влагам много пари в това жилище, защото имам доброто желание да не остареем в него.
От друга страна не искам да върша полвинчато нещата и определено съм заинтересуван от тези мебели. Виждал ли си ги да се предлагат по нашите ширини?

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #3 -: 23 Януари, 2011, 20:45:52 »
0
Не съм виждал провери... сайтът им е този:

http://www.clei.it

Фирмата е CLEI.

У нас и без това търговците са "търговци" имат 5 неща и другото се поръчва то и аз мога да стана търговец с минимална инвестиция на всичко :) Аз си купих едни други и чаках 3 месеца доставка все едно с камили ги мъкнаха не от Италия ами от Авганистан...

Така че ако си поръчаш, можеш направо да им станеш след това и представител за България :)

Ето едни, които ги продават имат тъкмо разпродажба на мостри:
http://www.technecongroup.com/blog/?p=200

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #4 -: 23 Януари, 2011, 20:59:12 »
0
Ето и един сайт с доста картинки:

http://www.bonbon.co.uk/clei/

belair

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 1
  • Карма: +0/-3
  • Респект: -3
    • Профил
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #5 -: 01 Април, 2011, 18:39:56 »
-3
аз ползвах услугите на интер. дизайнер , много лесно и удобно, съвети промени и преобрази помещенията. Препоръчвам коректен и професионално ето линк със снимки и контакти http://www.alo.bg/%D0%9E%D0%B1%D1%8F%D0%B2%D0%B8-165664?fv=09fb12

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #6 -: 01 Април, 2011, 19:11:53 »
0
Я дай една снимка, защото ако не дадеш, си поредния саморекламиращ се, а тогава ефектът е отрицателен и ще е по-добре да изтрием това мнение  *rofl*

markk

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 10
  • Карма: +6/-0
  • Респект: +2
    • Профил
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #7 -: 02 Април, 2011, 22:32:50 »
0
Я дай една снимка, защото ако не дадеш, си поредния саморекламиращ се, а тогава ефектът е отрицателен и ще е по-добре да изтрием това мнение  *rofl*

belair,няма по- успешен начин за антиреклама,повЕрвай ми.
Да използваш клика на някого,за да стане обявата ти ВИП-няма по-голяма простотия..... *bat*
Ако не знаеш-питай.Ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване-много.... :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #8 -: 02 Април, 2011, 23:06:06 »
0
markk, поздравления за твоята работа, щом в другия форум не са те оплюли, значи си много добър  *drink1*

Не е като Arturdent с "шопския" зид :)

markk

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 10
  • Карма: +6/-0
  • Респект: +2
    • Профил
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #9 -: 04 Април, 2011, 22:21:44 »
0
Въпрос на време е... ;) *drink10*
Ако не знаеш-питай.Ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване-много.... :)

valsodar

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 147
  • Карма: +29/-23
  • Респект: +14
    • Профил
    • Щуровини - Животът през очите на един котарак
Re: Интериорен дизайн в цени
« Отговор #10 -: 15 Септември, 2011, 18:12:46 »
0
 Има добри безплатни програми за 3D дизайн, дават доста добра представа, как би изглеждал интериорът след нанесени промени в него ( с 3D модели на почти всички възможни мебели, които могат да бъдат с променливи параметри според това, какви точни размери искаме да им заложим )

 Аз ползвах две такива - едната е изцяло посветена на кухненски дизайн ALNO, а другата я ползвах за обща визия на цялото жилище Sweet Home 3D. По тоя начин, човек като си визуализира триизмерно идеята се спасява от доста решения, на които би се ядосвал впоследствие.

 А проблемите възникващи с промяна на интериора не са никак малко - всеки иска на възможно най-малко място да събере възможно най-много като функционалност и визия.
Човекът е единственото животно във вселената, което прекарва целият си живот в нескончаеми опити да го направи по-труден от нужното!