Автор Тема: Цената на парцелите  (Прочетена 47750 пъти)

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #120 -: 15 Август, 2010, 16:05:00 »
-1
Dimitar.Здравей.

 Специално към теб:послушах те и казуса е следния.Имам няколко предложения за имота но две са ми по душа.Пък точно тези клиети( обмислят ли какво правят незнам след като те предложиха цена) и не звънят а другите постояно ме натискат какво съм решил.Пък парите ми се вземат и направо съм ,,ОТКАЧИЛ,,Какво да правя като другите оферти неса така добри.А цяла седмица отлагам сещаш се защо.Кофти работа са имотите и още повече клиентите.Неее като в електрото(трябва ли ти купуваш и толкоз)щото производството спира.

                       Дай съвет!!!!

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #121 -: 15 Август, 2010, 17:32:31 »
0
Dimitar.Здравей.
... направо съм ,,ОТКАЧИЛ...
                       

Точно това, най-много ти пречи в момента. Няма начин да не го показваш, да ти личи...

Приеми вътре в себе си по-ниската цена, приеми загубата. Все едно вече всичко е приключило.

Постигнеш ли го, вече си спокоен!

Тогава звънни на тези с по-високата оферта и им кажи: чаках ви, повече не мога, приемам офертата на другите клиенти.

Оттук нататък, каквото стане. Ако ги провокираш - ОК, имаш бонус. Ако не, явно няма смисъл да чакаш.

Успех!  :)

P.S. Извинявай, че се намесих... Може би, Димитър ще ти даде по-добър съвет. :)

Jim

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 449
  • Карма: +13/-3
  • Респект: +29
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #122 -: 15 Август, 2010, 17:50:46 »
0
Извинявай, че и аз ще ти дам съвет без да ме питаш - една произволна дата, 22 август, неделя. Чакаш до тогава и ако тези двамата не се обадят, приемаш най-изгодната от неизгодните оферти и това е. Явно тези двамата не са били достатъчно сериозни, или само са правили проучване (може и за някой от неизгодните оферти), или са се отказали. Успех.

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #123 -: 15 Август, 2010, 17:54:04 »
0
Бъди честен с "предложенията по душа".
Както Муза те е посъветвала, обади им се, обясни им, че имаш нужда от пари и други оферти, вярно не толкова атрактивни, дай им разумен срок да помислят (два - три дни) и чакай.
Естествено има вероятност, и то не малка, кандидат-купувачите да останат с впечатлението, че блъфираш и се опитваш да ги подтикнеш към бърза покупка.

Ако имаш трима - четирима сериозни кандидати с ниски оферти, защо заедно със jores да не им спретнете един търг?

P.S. Поласкан съм, че търсиш мнението ми, но е редно да те предупредя, че съм професионалист в областта на НИ, както казват "Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"."

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #124 -: 15 Август, 2010, 18:27:23 »
0
Интересни мнения  :o
« Последна редакция: 15 Август, 2010, 23:31:14 от Играч »

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #125 -: 15 Август, 2010, 18:42:19 »
0
Продаваш сам имота си, значи трябва да влезеш в ролята на брокер на НИ.
Помисли един брокер би ли се колебал да се обади на евентуалните купувачи.
При разговора не влагай емоции, бъди кратък и просто ги осведоми за развитието.

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #126 -: 15 Август, 2010, 20:37:12 »
0
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ обадих се на единия и съжалих повече никога няма да го направя.Направи ме на маймуна,бил на почивка крадял съм му личното време насила ли парите съм искал да му взема.......Отказвам се от този подход.Още са ми червени ушите от нери.Откачих.

Дано на някой от вас помогне но ако брокерите търпят това повярвайте неми се нрави за каквито и да е пара.Това е края.       
                   
                                                                    Отказвам се......по добре да пустее от колкото ...............на.Пожелавам на всички точни клиени.
« Последна редакция: 15 Август, 2010, 23:34:32 от Играч »

Пайо

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 16
  • Карма: +3/-1
  • Респект: +7
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #127 -: 15 Август, 2010, 20:49:12 »
0
Много бързо се отказваш! Успокой се - този не е бил купувач а е тествал пазара. Вземи им парите на другите , отговаряй си на ника ! БЪДИ ИГРАЧ!

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #128 -: 15 Август, 2010, 20:53:48 »
0
Съжалявам за неудобството, което си изпитал, не очаквах такава реакция от човек, с който си имал личен контакт и смяташ, че е сериозен кандидат-купувач (а дали е така?).

Сега си сипи едно питие и утре сутринта решавай какво ще правиш по-нататък. Може пък да се обадиш на следващия  :) .

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Цената на парцелите
« Отговор #129 -: 15 Август, 2010, 20:56:45 »
+1
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ обадих се на единия и съжалих повече никога няма да го направя.Направи ме на маймуна,бил на почивка крадял съм му личното време насила ли парите съм искал да му взема.......Отказвам се от този подход.Още са ми червени ушите от нери.Откачих.

Дано на някой от вас помогне но ако брокерите търпят това повярвайте неми се нярави за каквито и да е пари.Това е края.       
                   
                                                                    Отказвам се......по добре да пустее от колкото ...............на.Пожелавам на всички точни клиенти и бързи продажби аз приключвам но имам още доста имоти и май синът ще ги продава.Чао ви.

Преди 3ти септември не се обаждай на никой.
Всеки селски пръдльо се прави на баровец този месец.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #130 -: 15 Август, 2010, 21:18:37 »
0
OwnerBG.Е това ме расмя :D :D :D :D :D Супер го каза.Вдигна ми малко настроението.Измислих друга тактика и промених обявата в нерви.
« Последна редакция: 15 Август, 2010, 23:35:35 от Играч »

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #131 -: 15 Август, 2010, 21:29:50 »
0

 
OwnerBG.Е това ме расмя :D :D :D :D :D Супер го каза.Вдигна ми малко настроението.Измислих друга тактика и промених обявата в нерви.Писах предложи цена.Ще чакам докато неми стане кеф на мен.Имам едно чудо земя да продавам,ако за цялата се нервя така ще умра и друг ще ми харчи парите.

 Играч,извини ме,че се намесвам, но много правилно си отбелязал и не се нерви   ;)

 Когато продаваш,а и когато купуваш НИ, най-малко нерви трябва да хабиш.

 Пожелавам ти успех !!!   
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Цената на парцелите
« Отговор #132 -: 15 Август, 2010, 21:31:12 »
0
OwnerBG.Е това ме расмя :D :D :D :D :D Супер го каза.Вдигна ми малко настроението.Измислих друга тактика и промених обявата в нерви.Писах предложи цена.Ще чакам докато неми стане кеф на мен.Имам едно чудо земя да продавам,ако за цялата се нервя така ще умра и друг ще ми харчи парите.

Играч, пусни на лични какво продаваш.Може да поззглобим нещо.
Аз пък навлезнах във фаза купуване.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Играч

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 36
  • Карма: +1/-4
  • Респект: -8
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #133 -: 15 Август, 2010, 21:38:01 »
0
OwnerBG. ;)
« Последна редакция: 15 Август, 2010, 23:06:15 от Играч »

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Цената на парцелите
« Отговор #134 -: 15 Август, 2010, 22:02:52 »
0
Играч, напиши пак какво продаваш, на мен ми се стори, че в началото преувеличи написаното от другите  *drink5*