Автор Тема: Каква е дефиницията за "собственик"  (Прочетена 19262 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Завистливостта на българина е пословична. Колкото един българин обаче е по-малоимотен, по-беден /включително душевно/, колкото повече страда от интелуктуална нищета, толкова по-завистлив става той. Затова и някои участници във форума които аз няма да издам предпочитат да си траят за размерите на тяхното богатство. Аз съм точно обратния вариант. Като на запад предпочитам да се гордея с това което имам. В резултат виждам как се отприщва огромно количество негативна енергия на гореспоменатите нещастни индивиди. Безпогрешно в такива случаи си личи кой кой е! 100%ов индикатор. Виждат се люде с най-разнообразни комплекси и обидени по-различен начин. Който е добър психолог, веднага може да охарактеризира страданията на всяка една мизерна душичка. Завистта мене ме кефи, затова пиша така радостно-мазохистично докато не получа БАН. Само, че Додо нещо се бави и почва да ме дразни *bat* Чудя се дали да не му тегля една сочна..........
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

darkside

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1574
  • Карма: +112/-1
  • Респект: +679
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #16 -: 07 Март, 2011, 16:05:14 »
0
Собственико, питаш по какво се познава комплексаря?Познава се точно по мегаломанското изхвърляне. И по развинтената фантазия за пари и имоти. Това е характерно за хората с комплекси.  Не знам колко човека там щракате на тоя служебен РС, но съм сигурен, че в момента общувам с жена! Да не те пренебрегват мъжете, че си толкова злобна, а майна?
« Последна редакция: 07 Март, 2011, 19:07:59 от darkside »
Ас съм българче.......

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #17 -: 07 Март, 2011, 16:11:49 »
0
Собственико, питаш по какво се познава комплексаря?Познава се точно по мегаломанското изхвърляне. И по развинтената фантазия за пари и имоти. Това е характерно за хората с комплекси.  Не знам колко човека там щракате на тоя служебен РС, но съм сигурен, че в момента общувам с жена! Да не те пренебрегват мъжете, че си толкова злобна, а майна? С тия зад блока няма да се пребориш, всичко е платено където трябва и най-много да ти натупат дупето! Дано да си красива, че ако си грозна, както си устата ..... "Блек Сабът " съм ги гледал на живо в Хамбург по времето, когато си била в детската градина майна!  Велика банда!
...............
Аз мисля, че ти си жена. И то доста разюздана пачавра! Ако мислиш, че аз съм жена, хайде да се видим за да ми опознаеш женската същност как боли от нея. Като говориш за комплекси, ти каква потребност получи да ми отговаряш в тази дискусия? А мое малко черно коте , а , а , а кажи сега да видим кой е по-голям комплексар. КАКВА ПОТРЕБНОСТ ПОЛУЧИ ДА СИ ПИШЕШ С МЕНЕ? Та аз дори не съм чувал за тебе, откъде получи позиви от космоса да си контактуваш с мене а? Сигурен съм, че си главния герой от моята нова тема. *aggresive*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Невидимко

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 876
  • Карма: +29/-30
  • Респект: +67
    • Профил
Аз като НЕбългарин и по-имотен от тебе, мога ли да забележа че си сбъркал форума?

Ето го твоя форум: http://www.psihichnozdrave.com/forum/

Хайде вземай си редовно медикаментите и с пожелания за скорошно оздравяване!

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Ето първия от моя таргет!!! *yahoo*
1. Невидимко
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #20 -: 07 Март, 2011, 16:27:16 »
0
Ти затова ли откъсна темата, щото ти стана много интересно да повтаряш като папагал за някакви 5 квадрата, като всъщност аз съм придобил лично от 1994г. насам 4 имота на обща стойност 450 000лв., като в голяма степен със собствени средства. Почти сто % съм сигурен, че аз когато съм изкарвал пари по най разнообразен начин, ти си седял на килима в къщи и си си клател краката от ръба му. *yahoo*
Имал съм спестявания още през далечната 1992г. в туристспорт банк от които съм участвал в придобиване на първия собствен имот и съм работил и съм си търсил работа "труд и работна заплата" още като 16годишен през 1986г., а тука е пълно с пъпчиви клошари които като придобият една стая в 250хилядно градче от селски тип като Варна стават ".....31". Ти си същия- още невзрачен безимотен гладник, но скоро и теб те виждам с ателие и общ санитарен възел в областен център -надут като балон с хелий.

Да бе, придобил си ти, а гущерът пръдна ли по това време? :) Вече веднъж уточнихме какво точно си придобил след 1994 - не били 4 имота, а доста по-малко, всъщност точно 5 квадратни метра "магазин" (склад за чистачка с врата) срещу циганския квартал в София. Това ако е повод за гордост... че и да се наричаш гръмко Собственик, човек ще вземе да си помисли, че притежаваш 10 блока и 100 квадратни километра земя. Др. Иванов поне като си фантазира го прави по-убедително от теб. В другия форум 99% от хората му се вързаха. Докато ти където и да идеш все за смях ставаш и всички те взимат на подбив.

 *drink1*

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Тази тема се слива с другата, защото се отнася за едно и също.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #22 -: 07 Март, 2011, 16:32:41 »
-1
Ти затова ли откъсна темата, щото ти стана много интересно да повтаряш като папагал за някакви 5 квадрата, като всъщност аз съм придобил лично от 1994г. насам 4 имота на обща стойност 450 000лв., като в голяма степен със собствени средства. Почти сто % съм сигурен, че аз когато съм изкарвал пари по най разнообразен начин, ти си седял на килима в къщи и си си клател краката от ръба му. *yahoo*
Имал съм спестявания още през далечната 1992г. в туристспорт банк от които съм участвал в придобиване на първия собствен имот и съм работил и съм си търсил работа "труд и работна заплата" още като 16годишен през 1986г., а тука е пълно с пъпчиви клошари които като придобият една стая в 250хилядно градче от селски тип като Варна стават ".....31". Ти си същия- още невзрачен безимотен гладник, но скоро и теб те виждам с ателие и общ санитарен възел в областен център -надут като балон с хелий.

Да бе, придобил си ти, а гущерът пръдна ли по това време? :) Вече веднъж уточнихме какво точно си придобил след 1994 - не били 4 имота, а доста по-малко, всъщност точно 5 квадратни метра "магазин" (склад за чистачка с врата) срещу циганския квартал в София. Това ако е повод за гордост... че и да се наричаш гръмко Собственик, човек ще вземе да си помисли, че притежаваш 10 блока и 100 квадратни километра земя. Др. Иванов поне като си фантазира го прави по-убедително от теб. В другия форум 99% от хората му се вързаха. Докато ти където и да идеш все за смях ставаш и всички те взимат на подбив.

 *drink1*
................
Ех Какаду, Какаду, Какаду, Какаду- ще те светна 5-те квадратни метра които ти бълнуваш в канабисовия си сън, са в действителност 700кв.м. От тях в момента ремонтирам 300кв.м. Снимки на лични желаеш ли? Ако ти пратя снимки на всичките неизброими квадратни метра ще напишеш ли 100 пъти "Аз съм тъпо ко--ле, което не вярваше на собственик 31"
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #23 -: 07 Март, 2011, 16:38:06 »
0
Да, а майстора на Scyther пък е ремонтирал 5000 квадратни метра. Ти да не си станал мазач? :)

Купи 5 квадратни метра, а на приятелите си казваш, че си купил цяла кооперация ли? Ми казвай 7000 квадрата, не 700, че много малко това 700 :)

Истината е такава - не си купил нищо сам (не в съдружие) със собствени пари през живота си. Това твърдение грешно ли е според теб? И такъв ще говори за пуяци тук.  *pinnochio*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Ето първия от моя таргет!!! *yahoo*
1. Невидимко
2.Додоооооооооооо *clap*. Добър инженерингов похват- лъже и маже едновременно *rofl*Всичките твърдения са ти напълно погрешни. Включително и тайнството на раждането ти *rofl*
« Последна редакция: 07 Март, 2011, 16:40:08 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #25 -: 07 Март, 2011, 17:44:53 »
0
Благодаря ти регатка, макар достойното ми отношение към семейството може да се опрости до наивното ми желание, мойто да престане да ми дудне... :D
Сега пак дудне, но този път за цветове, мебели, осветления и перденца. Забелязах, че бая се двоуми за цветовете в едната спалня. Онзи ден ми говори за тонове в синьо, вчера розовееше, а днес за лилавко ми дудне. Изглежда има тайни намерения да ми дудне скоро за пелени и памперси...  *blush*
Скитъре, подозирам че имаш намерение да се опънеш на твойто точно там, където не трябва  *drinks*

...Собственика си е собственик,............
Много по-лесно е да имаш имоти защото те генерират и доходи / колкото и да не им се вярва на някои/,.......
Това за собственика е идентично на мнението на една персона от другия форум (друго си е да си собственик), но да не казвам коя за да не се обидиш. Като казваш много по-лесно е..., от какво е по-лесно? От това да имаш съразмерни пари в банката и да взимаш два пъти повече от лихви? Двата апартамента, които давам под наем генерират доходи вече повече от 20г. общо, но далеч не са причината да мога да пратя едното дете в престижен университет в най-скъпия град в света. Да, добре е да имаш 10 апартамента, вили, хотели, яхти и др. въпросът е дали е правилно да се купи имот като инвестиция през последните 5 години. Графиките на Додо и на стария форум са красноречиви.
Додо, собственика го отделяш в нова тема, а нас, гащниците сривлогари остава и да почнеш да ни триеш.  *drinks* Той скоро пак ще почне да пуска теми. В момента атакува инвестора, ама там не са толкова възпитани като тука и едва ли ще издържи дълго.




Ех....Jim,за втори път ти казвам-"Не ме сравнявай с друг.Аз съм regata.Ясно !"
Помислих си изобщо да не се занимавам с теб,но хайде от мен да мине ще ти разясня.
1.По лесно е да имаш,отколкото да нямаш  :P
2.След като е по-добре пари в банката,продавай двата апартамента.Какво ти пука,че били паднали цените,и аз съм купувала и продавала имоти преди 20 г. и знам,че цените бяха смешни, спрямо сегашните.На далавера ще си  ;) 
3.След продажбата и двете деца в университета,как беше,а да в най-скъпия град в света.Ако,това е целта  *clap*
4.След продажбата,парите в банката с високите лихви.Ако това е целта  ::)
5.Да, по-добре е млад,здрав,красив и богат,отколкото стар,болен,грозен и беден  *rofl*
6.А пък,мене грам не ме интересуват графиките на Додо,става ли дума за лично ползване.И за да не съм голословна,точно преди 3 г. си купих ваканционен имот и цялото ми семейство е супер доволно  :D  Няма да живея с орлите.
Та, всеки си знае себе си и приоритетите си.Но....ако,двата апартамента ги нямаше,то и опция, децата на училище или пари в банката, също липсва  *prof*
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #26 -: 07 Март, 2011, 17:57:20 »
0
Благодаря ти регатка, макар достойното ми отношение към семейството може да се опрости до наивното ми желание, мойто да престане да ми дудне... :D
Сега пак дудне, но този път за цветове, мебели, осветления и перденца. Забелязах, че бая се двоуми за цветовете в едната спалня. Онзи ден ми говори за тонове в синьо, вчера розовееше, а днес за лилавко ми дудне. Изглежда има тайни намерения да ми дудне скоро за пелени и памперси...  *blush*
Скитъре, подозирам че имаш намерение да се опънеш на твойто точно там, където не трябва  *drinks*

...Собственика си е собственик,............
Много по-лесно е да имаш имоти защото те генерират и доходи / колкото и да не им се вярва на някои/,.......
Това за собственика е идентично на мнението на една персона от другия форум (друго си е да си собственик), но да не казвам коя за да не се обидиш. Като казваш много по-лесно е..., от какво е по-лесно? От това да имаш съразмерни пари в банката и да взимаш два пъти повече от лихви? Двата апартамента, които давам под наем генерират доходи вече повече от 20г. общо, но далеч не са причината да мога да пратя едното дете в престижен университет в най-скъпия град в света. Да, добре е да имаш 10 апартамента, вили, хотели, яхти и др. въпросът е дали е правилно да се купи имот като инвестиция през последните 5 години. Графиките на Додо и на стария форум са красноречиви.
Додо, собственика го отделяш в нова тема, а нас, гащниците сривлогари остава и да почнеш да ни триеш.  *drinks* Той скоро пак ще почне да пуска теми. В момента атакува инвестора, ама там не са толкова възпитани като тука и едва ли ще издържи дълго.




Ех....Jim,за втори път ти казвам-"Не ме сравнявай с друг.Аз съм regata.Ясно !"
Помислих си изобщо да не се занимавам с теб,но хайде от мен да мине ще ти разясня.
1.По лесно е да имаш,отколкото да нямаш  :P
2.След като е по-добре пари в банката,продавай двата апартамента.Какво ти пука,че били паднали цените,и аз съм купувала и продавала имоти преди 20 г. и знам,че цените бяха смешни, спрямо сегашните.На далавера ще си  ;) 
3.След продажбата и двете деца в университета,как беше,а да в най-скъпия град в света.Ако,това е целта  *clap*
4.След продажбата,парите в банката с високите лихви.Ако това е целта  ::)
5.Да, по-добре е млад,здрав,красив и богат,отколкото стар,болен,грозен и беден  *rofl*
6.А пък,мене грам не ме интересуват графиките на Додо,става ли дума за лично ползване.И за да не съм голословна,точно преди 3 г. си купих ваканционен имот и цялото ми семейство е супер доволно  :D  Няма да живея с орлите.
Та, всеки си знае себе си и приоритетите си.Но....ако,двата апартамента ги нямаше,то и опция, децата на училище или пари в банката, също липсва  *prof*
============
Първо - ти вярваш ли му на Тоя, че детето му учи в най-скъпия град в света. Може би визира Москва, но и там да учиш не е лесно, ако си от нямащите.
Второ- графиките на Додо са удобни да си ги разпечатиш и да ги ползваш в тоалетната.
Трето-Чудесно е че си си купила ваканционен имот, аз сега това обмислям да направя на южното черноморие но първо може да продам нещо друго.
"Депозитарите" явно живеят с орлите, даже с шейселските гигантски костенурки за да дочакат техните желани цени. Видях темата за прошката но не съм я чел. Използвам да те помоля за прошка ако нещо съм те обидил! *flower1*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #27 -: 07 Март, 2011, 18:04:46 »
0
Нека това е темата в която regata да сподели, когато настъпи моментът ваканционният имот до такава степен да и е омръзнал, че да ходят на ваканция на друго място но не и там :)

*drink1*

(И доколкото подозирам regata е с доста по-разнообразен живот от този на Собственик 31 - той ако има някой ден "ваканционен имот" ще бъде - 50 седмици служба, 2 седмици ваканция във ваканционния имот. По-голям цикъл от това трудно би се намерил за пример.)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #28 -: 07 Март, 2011, 18:11:11 »
0
Нека това е темата в която regata да сподели, когато настъпи моментът ваканционният имот до такава степен да и е омръзнал, че да ходят на ваканция на друго място но не и там :)

*drink1*

(И доколкото подозирам regata е с доста по-разнообразен живот от този на Собственик 31 - той ако има някой ден "ваканционен имот" ще бъде - 50 седмици служба, 2 седмици ваканция във ваканционния имот. По-голям цикъл от това трудно би се намерил за пример.)
...........
И така да е ще съм в МОЯТ имот. Освен това доста пъти съм мислил за това което казваш и решението е много просто- с наема от него в активния сезон винаги можеш да наемеш друг на друго място като ти е кеф. Но ВИ пак си остава мой. Единсвено ме дразни изразената сезонност и късия активен сезон.
« Последна редакция: 07 Март, 2011, 18:12:49 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

regata

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1503
  • Карма: +175/-12
  • Респект: +904
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #29 -: 07 Март, 2011, 18:17:39 »
0
Нека това е темата в която regata да сподели, когато настъпи моментът ваканционният имот до такава степен да и е омръзнал, че да ходят на ваканция на друго място но не и там :)

*drink1*

(И доколкото подозирам regata е с доста по-разнообразен живот от този на Собственик 31 - той ако има някой ден "ваканционен имот" ще бъде - 50 седмици служба, 2 седмици ваканция във ваканционния имот. По-голям цикъл от това трудно би се намерил за пример.)

Хехе,Додо,че аз и сега не съм се спряла да ходя и на други места.Просто децата,сега са малки и се радват там,когато пораснат и на нас с мило,мило ни писне,ще го продадеме,естествено.
Но за сега ни е много хубаво  :D
Живеем истински,само когато умираме от Любов...!