Автор Тема: Каква е дефиницията за "собственик"  (Прочетена 19140 пъти)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #75 -: 18 Март, 2011, 00:48:42 »
0
Стая в частен хостел за 100 еврака в Рим.вие ли сте луди или аз нещо съм се избушил
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Re: Каква е дефиницията за "собственик"
« Отговор #76 -: 18 Март, 2011, 04:19:37 »
0
Owner-e, повярвай ми, че цената е много добра за локацията и това, което се предлага (сложи и безплатният Интернет, което си е рядкост за града). В най-големият сайт за пътувания (tripadviser.com) отзивите са изключително добри, при условие, че там пишат много и всякъкви хора и обикновенно се оплакват от каквото и да било.

Коганев и Додо, точно защото е наблизо и е много лесна дестинация съм я отлагал и аз (а пък и съм ходил в Италия много пъти, но в други градове и все съм си мислел, че Рим е клише и стара слава). Отидох като компромис без особени очаквания, колкото да не е без хич - отложих "по-сериозно" пътуване до Дубай и Южна Африка (при много изгодни билети и то с Емиратс, не с Уизеър, безплатно спане и коли и на двете места - приятели) само и само да не се откъсвам от бачкане за повече от седмица (колкото и да има човек нет, не става да се работи сериозно и да се разглежда сериозно, а пък и при приятели съвсем :)  ). При сума ти държави и градове, където съм ходил, просто няма такъв град (при съответната предварителна подготовка). Може да се намерят и по-стари цивилизации (древна Елада, но само до определен период, после нищо интересно). Има градове на Ренесанса (Флоренция, Венеция, но почти нищо преди и след това), модерни метрополиси и какво ли не, но място, където нещата започват от 5 в. преди Христа, древна империя, преход към християнство, папи, Ренесанс, модерна история, дизайн, модерно изкуство, просто друго такова място няма. Времето сега е чудно, после става жега. Имам и контакт за много изгоден трансфер от летище - адрес в Рим. За 80 Е в двете посоки до 4 човека (шофьор чака с табела с името ти на летището, чисто нов Е класа, за двама е съвсем малко по-скъпо от обществен транспорт, при 3-ма вече излиза по-евтино от влака, при четирима и от автобуса). Имам и сайтс с много интересни нетрадиционни препоръки и "шорт катс". Ако тръгвате - ще пиша в раздел Хоби.
I say what I do and do what I say.