Автор Тема: Кой държи форума? И има ли нужда от партниране?  (Прочетена 33554 пъти)

jores

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
  • Карма: +19/-21
  • Респект: +16
    • Профил
 8), имам мераци за влизане ако вратата е открехната.  8)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Целият народ! :)

jores

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
  • Карма: +19/-21
  • Респект: +16
    • Профил
Мислех нещо капиталистическо, че се заформя  :-\, но все пак ако държателя започне да мисли в друга насока /съветвам го горещо/ съм на линия с торба идеи, някой лев и физически ресурс.

Додо драго ми е да те "видя".

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Идеята е да не е породен от печалбарски идеи като другия, защото тогава в името на импресии се стигна то зоологическа гадина :)

Иначе мястото е на OwnerBG, Scyther е първи бутнар, аз само го инсталирах. Те двамата май искат да променят света на имотите у нас, аз само ще давам идеи, че имам и без това 1000 неща за правене...

jores

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
  • Карма: +19/-21
  • Респект: +16
    • Профил
Додо,
 с преливането на хората към този форум де да знам, то и бгмама тръгна с преливане на хората от форума на дирбг после виж какво се получи.
Промяна на пазара? естествено тя вече запова да става факт, но с опцията форума да стане N1 си е интересен от комерсиална гледна точка, за това питам.
Аз не съм от хората проявяващи интерес от любов към ближния, нито правя или вярвам, че някой прави нещо безкористно, но съм фен на яките пазарно насочени продукти.

acen1975

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 278
  • Карма: +121/-92
  • Респект: +63
    • Профил
аха,почнало се и тук.......кой ще кешира от събраните форумци....."умниците" с "финансов" нюх се появиха:)
      само да "спомена"-ако оунъра е собсвеник на сайтчето,пиши ме бегал. ако видя някъде рекламно банерче,па ме пиши бегал.
      и не само аз,но и много хора ще бъдат отвратени от това,че някой се опитва да кешира за тяхна сметка.......българина най не обича да го правят на балък.....а аз също по душа съм българин,да знаИш!

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
аха,почнало се и тук.......кой ще кешира от събраните форумци....."умниците" с "финансов" нюх се появиха:)
      само да "спомена"-ако оунъра е собсвеник на сайтчето,пиши ме бегал. ако видя някъде рекламно банерче,па ме пиши бегал.
      и не само аз,но и много хора ще бъдат отвратени от това,че някой се опитва да кешира за тяхна сметка.......българина най не обича да го правят на балък.....а аз също по душа съм българин,да знаИш!

Първата реклама в този форум ще е знак че нямам нищо общо с взимането на решения.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

valsodar

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 147
  • Карма: +29/-23
  • Респект: +14
    • Профил
    • Щуровини - Животът през очите на един котарак
 Не мисля, че на някой от регистриралите се участници в този форум основната му идея е била да извлече финансови облаги за себе си, а по-скоро всички дойдохме тук, за да имаме един наистина демократичен и полезен за всички ни форум.
 Полезен в смисъл съдържание, интересни участници и мнения, дискусии които биха ни дали отговори на въпроси, които не можем да ги открием сами.
 И се надявам форумът да е наистина Форум, в смисълът на който е създадена тази дума в древноста.
 Та и точно в тази връзка, една комерсиализация би затрила независимоста му от пазара, а по този начин и би изкривила полезноста му за участниците в него, нещо което ни е до болка познато от мястото, където се запознахме.
Човекът е единственото животно във вселената, което прекарва целият си живот в нескончаеми опити да го направи по-труден от нужното!

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Добре де, за да са всички доволни, защо не прехвърлите този форум на домейна на Додо - fimoti.com Самият домейн звучи много по-добре. Така всички биха били доволни. На мен forum.sobstvenik.com ми звучи малко "собственнически" и ми напомня за Сахибчо.

Какво мислите по въпроса? Асене, това устройва ли те?

П.П. а този домейн може да се направи redirect към fimoti.com, демек просто да се сменят местата, изобщо не е сложно това. Основният домейн да е fimoti.com
« Последна редакция: 15 Май, 2010, 20:20:25 от BulCan »
I say what I do and do what I say.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Здравей jores,

Ти си напорист, човек с цел и това ми харесва. Има обаче и моменти, "когато не всичко е пари... " Точно това, може да донесе повече пари, дори и да не са били поставени, като цел и повече едни други неща...

Едва ли ще повярваш, но аз съм от онези баламурници (отговарям за себе си), които правят нещо и без финансова цел.

Нищо, че виждам възможности в този сайт и ми е по силите. Това, сигурна съм, важи с пълна сила и за много хора тук.

Радвам се, че си тук! :)

:) *drink1*


jores

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
  • Карма: +19/-21
  • Респект: +16
    • Профил
Хора, започвам да съжалявам за откровенията си, дано няма сърдити!

Но ще пусна мисъл с която смятам да приключа.
От много дълго време разсъждавам върху пазара на НИ, всичката ми мисъл е на база справедлив и обективен измерител - да няма предпоставки за изкривяване на правилното от неправилното.
До този момент никой не е успял да направи онлайн платформа в която да събере всички страни имащи отношение към пазара на НИ, която да бъде отворена и справедлива за всички участници - дори и анатемосваните брокери, е видях в това начинание /поздрав за инициаторите/ светлината, необходима за да се осъществи подобен проект. Много от тук присъстващите имат интереси в НИ, сектора ще се радвам да обменяме мисли по - горното в случай, че звучи логично.

Поздрави

 

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

applaud  :)  *beer*