Общи > Честито и добре дошли!

Кой държи форума? И има ли нужда от партниране?

<< < (2/3) > >>

acen1975:
аха,почнало се и тук.......кой ще кешира от събраните форумци....."умниците" с "финансов" нюх се появиха:)
      само да "спомена"-ако оунъра е собсвеник на сайтчето,пиши ме бегал. ако видя някъде рекламно банерче,па ме пиши бегал.
      и не само аз,но и много хора ще бъдат отвратени от това,че някой се опитва да кешира за тяхна сметка.......българина най не обича да го правят на балък.....а аз също по душа съм българин,да знаИш!

OwnerBG:

--- Цитат на: acen1975 в 15 Май, 2010, 19:25:42 ---аха,почнало се и тук.......кой ще кешира от събраните форумци....."умниците" с "финансов" нюх се появиха:)
      само да "спомена"-ако оунъра е собсвеник на сайтчето,пиши ме бегал. ако видя някъде рекламно банерче,па ме пиши бегал.
      и не само аз,но и много хора ще бъдат отвратени от това,че някой се опитва да кешира за тяхна сметка.......българина най не обича да го правят на балък.....а аз също по душа съм българин,да знаИш!

--- Край на цитат ---

Първата реклама в този форум ще е знак че нямам нищо общо с взимането на решения.

valsodar:
 Не мисля, че на някой от регистриралите се участници в този форум основната му идея е била да извлече финансови облаги за себе си, а по-скоро всички дойдохме тук, за да имаме един наистина демократичен и полезен за всички ни форум.
 Полезен в смисъл съдържание, интересни участници и мнения, дискусии които биха ни дали отговори на въпроси, които не можем да ги открием сами.
 И се надявам форумът да е наистина Форум, в смисълът на който е създадена тази дума в древноста.
 Та и точно в тази връзка, една комерсиализация би затрила независимоста му от пазара, а по този начин и би изкривила полезноста му за участниците в него, нещо което ни е до болка познато от мястото, където се запознахме.

BulCan:
Добре де, за да са всички доволни, защо не прехвърлите този форум на домейна на Додо - fimoti.com Самият домейн звучи много по-добре. Така всички биха били доволни. На мен forum.sobstvenik.com ми звучи малко "собственнически" и ми напомня за Сахибчо.

Какво мислите по въпроса? Асене, това устройва ли те?

П.П. а този домейн може да се направи redirect към fimoti.com, демек просто да се сменят местата, изобщо не е сложно това. Основният домейн да е fimoti.com

Muza:
Здравей jores,

Ти си напорист, човек с цел и това ми харесва. Има обаче и моменти, "когато не всичко е пари... " Точно това, може да донесе повече пари, дори и да не са били поставени, като цел и повече едни други неща...

Едва ли ще повярваш, но аз съм от онези баламурници (отговарям за себе си), които правят нещо и без финансова цел.

Нищо, че виждам възможности в този сайт и ми е по силите. Това, сигурна съм, важи с пълна сила и за много хора тук.

Радвам се, че си тук! :)

:) *drink1*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия