Автор Тема: Отново съм модератор...  (Прочетена 16893 пъти)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Отново съм модератор...
« Отговор #30 -: 05 Януари, 2012, 22:05:56 »
0
  Щом и профилът и анфасът са читави и не са бъгнати ,начи не я ревнуват много-много *rofl*   Тия трите пиленца де ги намери *rofl* Малко ми мязат на ония тризначките  от Бай Брадър *rofl* Ама говорят по руски и са малко по-убави ,значи не са те.  :)
*rofl*
Сигурно някой си е казал трите желания на златната рибка. Ама попаднал на оная глухата, със склерозата.  *rofl*
-Искам вила. Тя чула пиле.
-Искам майбах - тя...ко беше, ко беше - пиле.
-Искам блонди със силикон - аааа, пиле

 *rofl*


Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Отново съм модератор...
« Отговор #31 -: 05 Януари, 2012, 22:11:27 »
0
Разказах вица без лоши чувства и на твоя отговорност,дано АП не се обиди,че тогаз ти кът баш модератор не знам оправай са *rofl  *rofl* *rofl**drink1*

хехех

Може да е ТПР  *rofl*
Бай Ашар, дето като починал внезпно и питали жена му:
-Кво стана бе, вчера беше на работа?
-Е, ко! Татун, П... , Ракия, ТПР, фана фартата и умря.  *rofl*

 *drink1* *flower1*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Отново съм модератор...
« Отговор #32 -: 05 Януари, 2012, 23:58:23 »
0
 *rofl* *rofl* *rofl*  *drink1*   *rofl*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Отново съм модератор...
« Отговор #33 -: 06 Януари, 2012, 00:07:37 »
0
  Щом и профилът и анфасът са читави и не са бъгнати ,начи не я ревнуват много-много *rofl*   Тия трите пиленца де ги намери *rofl* Малко ми мязат на ония тризначките  от Бай Брадър *rofl* Ама говорят по руски и са малко по-убави ,значи не са те.  :)
*rofl*
Сигурно някой си е казал трите желания на златната рибка. Ама попаднал на оная глухата, със склерозата.  *rofl*
-Искам вила. Тя чула пиле.
-Искам майбах - тя...ко беше, ко беше - пиле.
-Искам блонди със силикон - аааа, пиле

 *rofl*
  Тия златни рибки...    Един мъж седнал в един бар. До тук нищо странно, но със себе си той водел един щраус и едно мокро до кости коте. Седнал човекът на бара и си поръчал уиски. За щрауса фъстъци ,а  на котето мляко.Изпил го и заплатил за всичко точно сумата, която барманът поискал.
До тук, колкото и да е странно, все ще се преживее, но с тия точни пари... барманът започнал да се нервира. След като на няколко  поредни вечери човека плащал, ама съвсем точна сума, барманът не издържал и го попитал:
- Абе к'ъв cи ти, бе? Не стига, че си водиш в заведението и щрауса и котката, ами и на 'сичкото отгоре 10 стотинки бакшиш не остави поне веднъж...
- Офф - въздъхнал човекът - наскоро хванах златната рибка.
Сторило му се на бармана, че нещо няма връзка, но като чул за златната рибка и се оживил:
- И к'во си поръча?
- Ами уж  - дългокрако пиленце, с мокро котенце и всичко да ми е точно...
 :)

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Отново съм модератор...
« Отговор #34 -: 06 Януари, 2012, 09:37:47 »
0
 *rofl*

Добрютрооо  *rofl*

Каже ли ми някой "Добро утро", всичко е ОК, поздравяваме се. Каже ли ми обаче, "Добро утроооо",  и съм си показала на секундата всичките зъби.   :D  Едва си сдържам смеха.  *rofl*

Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи:
- Как си, лисо? - попитал я заека.
- Остави се, зайо, любезния лос мина, хвана ме и ми скъса задника… Бягай зайо, защото… - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка.
- Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека.
- Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника… не виждаш ли… Бягай, защото… - едва - едва рекъл вълка.
Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче:
- О - о - о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о - о - о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката.
Уплашил се заека и си пъхнал тапа в д-то, хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си пуккккк:
- ДОБРО УТРОООООО!  *rofl* *rofl* *rofl*

 *rofl* *rofl* *rofl*
« Последна редакция: 06 Януари, 2012, 09:48:34 от Muza »

Нике

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 20
  • Карма: +4/-0
  • Респект: +13
    • Профил
Re: Отново съм модератор...
« Отговор #35 -: 10 Януари, 2012, 20:57:27 »
0
Аз все си мисля,че  АП идва от Апване и Пийване...  :) Ама по-добре,че не е АПК ,че може да се тълкува ,като в един стар соц. виц :) Или пък това Нике. Дали  не намекваш,че богинята на победата Нике,носи  кундури Nike ::) Mалко реклама но е позволено,ако почерпиш.   Поздравче за теб. 

Богинята е Нике, ама не носи Nike, нито Флавия  *prof*...щото си ходи боса ...и гола  *girl*
Serge Gainsbourg et Jane Birkin - Je t'aime moi non plus
   Бре,завалията... Боса и гола в тоя студ. Знам една механа в Мътница ,собственика ми е приятел ,има камина можеш да идеш да се сгрееш пък и едно винце ще налее. Ако искаш ще ти дам адреса.

благодаря, много си мил, ама нЕма нужда..аз се сгрявам така  *rofl* *rofl* *rofl*
Dj Dancho - Ragga kuchek mix

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Отново съм модератор...
« Отговор #36 -: 17 Януари, 2012, 19:19:59 »
0

Филка,
После да не кажеш пак, че съм пуснала метлата в действия. Виж само каква класика е пуснала, а ти не го удостои с внимание.  :D

 *drink1*

Filip

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1026
  • Карма: +89/-9
  • Респект: +332
    • Профил
Re: Отново съм модератор...
« Отговор #37 -: 20 Юли, 2013, 10:02:26 »
0

 *rofl* *rofl* *rofl*

Филка,
Предлагам да почнем отзад напред - от Цъ. Изнамирваш го и му/и казваш:

... виж ся ко, това е Средно Случайно Събитие, че пак сме в една игра.

След това му/и теглиш един мигач  *girl* , от тук, обаче ще го вземеш *prof* . Щото е с адрес на fimoti.
И ако почнеш на лични да получаваш предупреждения, значи... ТОЙ Е!  *yahoo*

 *rofl*
г-жа Муза ,  разбрахме  кой е Тинки.  :)  Тинки-Уинки скача в пируети  *dance*

Тези дни британската преса разкри най-после кои са хората, които се крият под костюмите на Телетъбисите.Най-едричкият телетъбис, лилавият Тинки-Уинки, е изигран от 47-годишния Саймън Шелтън - балетист и хореограф. Признава, че отначало се мръщел на ролята, която после му докарала безброй фенове и го накара да се чувства като "звезда от "Бийтълс".
Дейв Томпсън, който сега работи като комик, е скандално уволнен от шефа на продуцентската компания за погрешна интерпретация - с играта си намеквал, че Тинки-Уинки е гей. Шелтън признава, че често му задават и на него този въпрос - защо героят прилича на обратен. Всеки тъбис има по един любим предмет и за Тинки-Уинки това е лачена червена дамска чанта. "Да ме питат за това, което се случва често, между другото е меко казано голяма глупост. Защото героят е замислен като 3-годишно хлапе", мотивира се Шелтън.
Яркозеленият Дипси, сочен като "най-якия" телетъбис, е увлечен по шапките. В костюма влиза и го одухотворява 49-годишният комик Джон Симит.
Ники Смедли, 49-годишна танцьорка, получава ролята на Ла-Ла, след като отговорила на обява във вестник. "Изглежда, че телетъбисите си прекарват добре, водят весел живот, но под костюмите, повярвайте, никак не беше лесно  - толкова тежки и такава жега в тях", разкрива тя. Още повече че понякога работели по 11 часа на ден.
Пю Фан Лий, сега на 40, играе сладката малка по-червения телетъбис с тротинетката. През 2001 година Пю предизвика пуританите, след като игра съблазнителна лесбийка в сериала Мetrosexuality на "Канал 4". Някои твърдяха, че са били шокирани след един от епизодите, когато тя прави секс с друга жена. "Не съм приела тази роля, за да провокирам скандали. Да, аз бях Пю. Но съм актриса и се интересувам от вълнуващи, предизвикателни образи", каза Пю.   :)

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2013-07-20&article=458680