Автор Тема: Колко е трудно да си нормален в България и защо ниските цени на НИ радват....  (Прочетена 2819 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Защо е толкова трудно да бъдеш нормален човек в България и защо ниските цени радват само лузърните и? Защо създаването на дом и семейство се критикува от форумните идиоти начело с администратора?
Защо когато градиш си постоянно оплюван от разни облюдъци и илюминати, дръзнали да всяват паника и апокалипсис сред нормалното население? Защо не търпят наказателна и назидателна отговорност? Защо някой ненормален овълчил се от глад влогар и сривльо, ще се подиграва на хора които са изградили живота си и продължават да градят. Днес съм пил наистина и ягне съм консумирал. Снощи бях с попа на една маса и само червени яйца и постна трапеза беше приготвена. Говорихме за семейство дом, деца, история, В. Левски, Цанко Дюстабанлиев, и други исторически личности. Говорихме за историята на църквата. Говорихме и за облюдъците и несретниците. Лошото е че те се увеличават. Време е за нормалност. Време е за нормалните и изконни стремления и цели на редовия честен, трудолюбив и всеотдаен българин. За всички останли  *aggresive*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Създаването на дом и семейство няма нищо общо с висока цена на панелките. Така разсъждават само собствениците на панелки, които когато цените бяха над 1000 евро/м2 ги кефеше да си смятат колко са евентуално богати. Сега като им намалява виртуалното богатство им е много кофти.

Мога да ти кажа доста доводи за по-евтини имоти (т.е. не толкова надценени), но и сам щеше да можеш да се сетиш, ако произвеждаше или беше в някакъв друг отрасъл. Ти понеже си обикновен служител, не ти остава друго освен сметките, упоменати по-горе (не се заяждам, просто такава е действителността).

 *drink1*