Автор Тема: ... чета форума  (Прочетена 16836 пъти)

admin

  • Administrator
  • Full Member
  • *****
  • Публикации: 162
  • Карма: +42/-3
  • Респект: +6
    • Профил
... чета форума
« -: 15 Май, 2010, 18:37:18 »
0
Полезни връзки са:

под името ви най-горе:
# Непрочетени публикации.
# Нови отговори на моите публикации.

При преглед на разелите на първа страница, тези с нови теми са отбелязани с . Ако се натисне, показва списък от темите в които има нови мнения.

При преглед на темите има една картинка - тя ви изпраща на последното непрочетено мнение от тази тема.

В дясната колонка "Последна публикция" има друга картинка която ви изпраща на последното мнение от дадена тема.

Ако се цъкне на "Непрочетени публикации", показва последните мнения за даден раздел.

Накрая на страницата има връзка "Прегледай последните 10 публикации в този форум", откъдето могат да се прочетат всички последни мнения за целия форум.

Вътре в разделите или като се преглеждат непрочетените мнения, вдясно над списъка има бутон "Маркирай като прочетени" ако искате да станат такива без да ги четете.
« Последна редакция: 20 Май, 2010, 13:50:12 от admin »

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: ... чета форума
« Отговор #1 -: 04 Юни, 2010, 00:16:26 »
0
Почти сигурно е, че въпросът ми към Додо не е точно за тука,  но и на друго място да го сложа, прозрението ми пак ще е еднакво валидно  :D

Не мога да се ориентирам, каква е причината, че на постовете ми в долния десен ъгъл се мъдри адреса си, а при другите колеги (не съм ги изследвал изчерпателно, де) стои отметка : Активен.

Само на заслужилите  ;D Junior Members  ли е така ?
Този адрес ми изглежда нефотогеничен!? >:(

vlado.b

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 102
  • Карма: +18/-11
  • Респект: +6
    • Профил
Re: ... чета форума
« Отговор #2 -: 04 Юни, 2010, 00:19:57 »
0
Да не те излъжа ама адреса само ти си го виждаш.За другите си  активен. ;)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ... чета форума
« Отговор #3 -: 04 Юни, 2010, 00:22:07 »
0
Предполагам че ако се позволи да се виждат IP адресите има смисъл. Сега е нагласено да не си виждаме IP адресите, та се любуваме само на собствените си :)

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: ... чета форума
« Отговор #4 -: 04 Юни, 2010, 00:25:12 »
0
Да не те излъжа ама адреса само ти си го виждаш.За другите си  активен. ;)

Това би било добро обяснение. Дано е така!
Аз принадлежа към поколението, което отива към компа с предварително подготвени тънки парченца деликатесно мезенце за омилостивяване при необходимост  :D
И пак се гледаме малко под око  :)

Хвърлих няколко, ама не изчезва "пустинята"!

nachev

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1176
  • Карма: +80/-1
  • Респект: +179
    • Профил
Re: ... чета форума
« Отговор #5 -: 04 Юни, 2010, 00:26:34 »
0
Предполагам че ако се позволи да се виждат IP адресите има смисъл. Сега е нагласено да не си виждаме IP адресите, та се любуваме само на собствените си :)

Додо, благодаря !  Кротнах и вече мота да лягам :)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: ... чета форума
« Отговор #6 -: 04 Юни, 2010, 00:30:37 »
0
Сега погледнах в английската версия от какво е преведено това Активен, малко преводът е грешен. На английски е "logged", т.е. че IP адресът е записан в лог за всеки случай. Т.е. да имаме едно наум и да не пускаме рецепти за C4! :D

Пази се кой потребител, кога се е логнал, после от там се генерират статистиките.