Автор Тема: имащите vs нямащите  (Прочетена 7579 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
имащите vs нямащите
« -: 09 Май, 2011, 01:01:17 »
0
Имащите срещу нямащите. Тема на всяка революция. Само опърпани комунисти или членове на ОФ могат да се опълчат срещу собствениците. Само пропаднали денегерати сривлогари и вещери  безимотни мизантропи могат да решат, че ще диктуват правилата в света на имащите имущество.
Те-революционерите /на всяка манджа мерудия/ са най-жалките създания на планетата. С трици исккат маймуни да ловят. Без пари имот да купят или наемат. Лошата новина за тях /BAD NEWS/ Няма такъв филм. Няма и да има. *yahoo*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #1 -: 09 Май, 2011, 03:29:29 »
0
Когато "да притежаваш" се е превърнало във фикс идея, трябва да знаеш, че е време за лекарства. Тази болест обикновено е присъща на дъното. Ето, примерно, ти си можел да си позволиш да купиш само 1/2 от 9.9 квадрата магазин и от две години си на черешата от този факт. Ако имаше малко мозък, за времето, което си изхабил да пишеш глупости по форумите, щеше да си спечелил толкова, че да купиш още поне 99 квадрата. За съжаление, не всеки го може... и си остава само с мечтите.


Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #2 -: 09 Май, 2011, 08:31:45 »
0
Цитат на: Собственик 31
GREAT HAMMER OF LOW

На твое място бих се въздържал от "английски изрази" в постовете си.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #3 -: 09 Май, 2011, 18:37:04 »
0
Aбе, Ице, ти ли си? Имах един познат, през 80те като беше популярно да се пишат имената на групите по пейките, пишеше разни неща като: METALIKA, GUDAS PRIST, AIRON MADEN и т.н.  *music*

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #4 -: 09 Май, 2011, 21:42:11 »
0
Aбе, Ице, ти ли си? Имах един познат, през 80те като беше популярно да се пишат имената на групите по пейките, пишеше разни неща като: METALIKA, GUDAS PRIST, AIRON MADEN и т.н.  *music*

Ти нали помниш, че спорихме как се пише и звучи инженер на английски и ти се изложи страшно много.  Сега като с семплия Митко не сте чували жаргонен израз като горния, не значи, че такова животно нема. И на български и на ингилизки трябва да наваксвате с години. Не знам какви емигранти ще ставате. Май само за гастарбайтери в полетата на Англия и Холандия ставате. *clap*
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #5 -: 09 Май, 2011, 21:50:37 »
0
Цитат на: Собственик 31
GREAT HAMMER OF LOW

На твое място бих се въздържал от "английски изрази" в постовете си.

И откъде е този цитат бе играч? И ти ли не спираш да ми четеш безплатните лекции в няколко форума? Просто питам от скромност.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #6 -: 09 Май, 2011, 22:53:41 »
0
Aбе, Ице, ти ли си? Имах един познат, през 80те като беше популярно да се пишат имената на групите по пейките, пишеше разни неща като: METALIKA, GUDAS PRIST, AIRON MADEN и т.н.  *music*

Ти нали помниш, че спорихме как се пише и звучи инженер на английски и ти се изложи страшно много.  Сега като с семплия Митко не сте чували жаргонен израз като горния, не значи, че такова животно нема. И на български и на ингилизки трябва да наваксвате с години. Не знам какви емигранти ще ставате. Май само за гастарбайтери в полетата на Англия и Холандия ставате. *clap*

Аз ли съм се бил изложил, хаха :) Аз за разлика от теб съм живял в САЩ (а там говорят английски), докато ти вероятно и до Македония не си ходил.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #7 -: 09 Май, 2011, 23:02:38 »
0
Aбе, Ице, ти ли си? Имах един познат, през 80те като беше популярно да се пишат имената на групите по пейките, пишеше разни неща като: METALIKA, GUDAS PRIST, AIRON MADEN и т.н.  *music*

Ти нали помниш, че спорихме как се пише и звучи инженер на английски и ти се изложи страшно много.  Сега като с семплия Митко не сте чували жаргонен израз като горния, не значи, че такова животно нема. И на български и на ингилизки трябва да наваксвате с години. Не знам какви емигранти ще ставате. Май само за гастарбайтери в полетата на Англия и Холандия ставате. *clap*

Аз ли съм се бил изложил, хаха :) Аз за разлика от теб съм живял в САЩ (а там говорят английски), докато ти вероятно и до Македония не си ходил.

Те в САЩ не знаят много английски, сигурно затова си малко неграмотен.  А къде си бил гастарбайтер не е толкова важно. В Македония са ме посрещали като цар Самуил. В пет /*****/ ен хотел на брега на охридското езеро. По-приятно е от Мичиган и афромаймуните.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #8 -: 10 Май, 2011, 07:50:28 »
0
И ти ли не спираш да ми четеш безплатните лекции в няколко форума? Просто питам от скромност.


Позна.
В знак на благодарност за безценните съвети:

Руслан Мъйнов - Горе На Черешата

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #9 -: 10 Май, 2011, 21:38:17 »
+1



Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #10 -: 10 Май, 2011, 22:04:28 »
-1
Eдна къща може да бъде считана за актив когато ви плаща пари! Това ми е достатъчно. Благодаря Ели за това, което знам от 8-ми клас.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #11 -: 10 Май, 2011, 22:06:10 »
0
http://www.youtube.com/watch?v=m8HXBqidSI4&feature=player_embedded#at=100


+1000000000

Браво, Ели!  *clap* *clap* *clap*

8мин, струва си да се отделят да се изгледа!  *sheep* *valcho*

 *drink11*

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #12 -: 10 Май, 2011, 22:31:25 »
0

Лекът срещу купуване на излишни вещи е по-малко мебели, чекмеджета, шкафове... Изумителна е, способността да се пълним с вещи.
Oсвен финансовата част, описана в клипчето, ами и на всичкото отгоре става се техен роб, слуга.

 *drink11*

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #13 -: 10 Май, 2011, 22:51:40 »
0
Eдна къща може да бъде считана за актив когато ви плаща пари! Това ми е достатъчно. Благодаря Ели за това, което знам от 8-ми клас.

Ти миналата година ли си бил в 8-ми клас? Ако все пак е било по-отдавна, то ще ти напомня, че тогава къщата в която си се помещавал е била построена в/у земя - собственост на държавата, та за теб лично не е била нито актив, нито пасив!

Конституция на Народна република България (1971)

Член 21
................
(3) Зa зaдoвoлявaнe нa жилищнитe потребности на гражданите държавата отстъпва право на строеж върху държавни земи и отпуска кредити.

elissa

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2070
  • Карма: +182/-35
  • Респект: +984
    • Профил
Re: имащите vs нямащите
« Отговор #14 -: 10 Май, 2011, 23:00:32 »
0

Лекът срещу купуване на излишни вещи е по-малко мебели, чекмеджета, шкафове... Изумителна е, способността да се пълним с вещи.
Oсвен финансовата част, описана в клипчето, ами и на всичкото отгоре става се техен роб, слуга.

 *drink11*

Даммм, веднага се сещам за оня влашки барок - двуметров плазмен телевизор, разположен в хола на панелката.
Тя и комшийката не ги харесва, чИ нимоИ сИ плеснИ дантелена покривка отгорИ "мнооо били тесни"  *girl*