Автор Тема: Крайградска къща или апартамент в центъра  (Прочетена 62570 пъти)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #105 -: 18 Август, 2010, 22:15:46 »
-3
Доколкото знам всички се стремим към бързи превъртания на парите! Нали големия проблем е ,че в момента става бавно! Освен тези които са на заплата - тях не ги притеснява.
.
...............
 Ти ли бе неуспял контрабандист, сводник и наркотрафикант ще ми говориш за превъртане на парите. Ще те срещна в лице някой ден и ще видиш дали ще победи добрата сила или ти. Смешник парите си ги спечелил от страха на нещастните, но рано или късно всичко се връща. Мен не ме е страх от такива отпадъци като теб въпреки че имам семейство.  Не знаеш с какъв изрод си имаш работа.
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #106 -: 18 Август, 2010, 22:25:57 »
0
Естествено че такива цени няма и няма и да има. ВТ. ми харесва, но едва ли като най-доброто място. Най- фенско селище в БГ е Ковачевица. Това е вълшебно място. Иначе всички селяци се комплексирате от цените в Софето :D *drink5*

Аз визирах по-големи градове. От малките Копривщица е чуден кът, но не е за хора с малки деца.
Иначе за цените си прав - спомням си София като дете и я виждам сега... И определено намирам за резонно цените на НИ да са на такива стойности. Нещо повече, 1 м2 е редно да бъде Е2500 -3000.  :P

Само да не кажеш, че с тези цени подценявам столицата.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #107 -: 18 Август, 2010, 22:30:34 »
-1
......
Естествено че такива цени няма и няма и да има. ВТ. ми харесва, но едва ли като най-доброто място. Най- фенско селище в БГ е Ковачевица. Това е вълшебно място. Иначе всички селяци се комплексирате от цените в Софето :D *drink5*

Аз па, се сещам за едни панелни селтаци, дет' кат' пият по една бира на Арбанаси и също са се комплексирали от цените.

П.П. Да не си помислиш, че визирам тИбя?  ;) :D

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #108 -: 18 Август, 2010, 22:34:45 »
-1
Айде стига глупости. С оценка какви цени трябва да бъдат не съм съгласен. Цените се определят от търсенето и предлагането. Всичко друго е инженеринг. Напъните да се правиш на интересен не заличават действителността. 8)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #109 -: 18 Август, 2010, 22:40:00 »
-1
......
Естествено че такива цени няма и няма и да има. ВТ. ми харесва, но едва ли като най-доброто място. Най- фенско селище в БГ е Ковачевица. Това е вълшебно място. Иначе всички селяци се комплексирате от цените в Софето :D *drink5*

Аз па, се сещам за едни панелни селтаци, дет' кат' пият по една бира на Арбанаси и също са се комплексирали от цените.

П.П. Да не си помислиш, че визирам тИбя?  ;) :D
...
.....
 Абе и меня да визираш дреме ми. Важното е че ти прозираш отдалеч. С простотията си, с иноземския си манталитет, с тесногръдието, с липсата на идеи, талант, разум, компетентност в областта на НИ, и ако смяташ да се доказваш на някакви недоебани стари моми, моля не използвай за терен моя милост защото аз от позицията на постигнал всичко в живота мога да ти развенчая измисления култ без време и тогава обектите ти ще те оставят на сухо "приятелю" ;)
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #110 -: 18 Август, 2010, 22:43:49 »
-1
Айде стига глупости. С оценка какви цени трябва да бъдат не съм съгласен. Цените се определят от търсенето и предлагането. Всичко друго е инженеринг. Напъните да се правиш на интересен не заличават действителността. 8)

Нали темата е: Крайградска къща или апартамент в центъра??

Или аз пак съм се объркАл нещо?  :D

Та, просто дадох пример за цените на Арбанаси, има сайтове отвори и си гледай. После може да се напънеш да ми дадеш аналог за Софето като цени. И мен не ме кефят защо са такива, ама т'ва е положението.

П.П. Споки, кат' ошъткаш 7-те имотки в Софето, мисля, че ще ти стигнат за едно къщтле на Арбанаси от средния клас там ;)

П.П.П. Ся очаквам да ме питаш аз на какво разстояние живея оттам, понеже не пропусна момента за "300 метра от широкия център" на твоята  :D :D :D
« Последна редакция: 18 Август, 2010, 22:47:23 от marandi »

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #111 -: 18 Август, 2010, 22:49:55 »
0
Абе ти май много пушиш забранени нещица. Но както и да е. Седемте ми имоти не са само в София.  5 са в София другите два са в провинцията. За Арбанаси нещо пак не си чел или чул. Нищо друго не обяснява невежеството.
....
??
« Последна редакция: 19 Август, 2010, 07:52:20 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #112 -: 18 Август, 2010, 22:52:41 »
0
Нали темата е: Крайградска къща или апартамент в центъра??

Или аз пак съм се объркАл нещо?  :D

Ми такава беше началната идея поне ... :-\

antoninus_pius

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 685
  • Карма: +6/-4
  • Респект: +25
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #113 -: 18 Август, 2010, 22:57:35 »
0
Айде стига глупости. С оценка какви цени трябва да бъдат не съм съгласен. Цените се определят от търсенето и предлагането. Всичко друго е инженеринг. Напъните да се правиш на интересен не заличават действителността. 8)

Принципно си прав. Но оказват влияние и различни други фактори – достъпност до банкови кредити; спестявания на населението във валута, данъци; правителствена политика в даден отрасъл; външни и вътрешни за средата фактори; очаквания за бъдеща цена на съответният актив (стока, продукт, и т.н.).

marandi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 865
  • Карма: +51/-15
  • Респект: -124
    • Профил
    • http://marandi.blog.bg
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #114 -: 18 Август, 2010, 22:58:07 »
-1
......
Иначе всички селяци се комплексирате от цените в Софето :D *drink5*

Не бря,

стана ми забавно как си обощаваш за всьо и все.

Та, викам да ти пробвам познанията за цените в Арбанаси, ама то па май ти се комплексира?

П.П. Не е 'убау чиляк да обобщава за всичко и всички ;)

Собственик 31

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 869
  • Карма: +45/-331
  • Респект: -655
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #115 -: 18 Август, 2010, 23:04:49 »
0
......
Иначе всички селяци се комплексирате от цените в Софето :D *drink5*

Не бря,

стана ми забавно как си обощаваш за всьо и все.

Та, викам да ти пробвам познанията за цените в Арбанаси, ама то па май ти се комплексира?



.................
не е уябаво да си мислиш че си герой
Не
...........
Всички софианци треперим от цените в Арбанаси.  Нещо повече ако го няма Арбанаси няма да има София.

П.П. Не е 'убау чиляк да обобщава за всичко и всички ;)
« Последна редакция: 18 Август, 2010, 23:17:20 от Собственик 31 »
Истински разцвет на величествен римски курорт и град, Пауталия получава при императорите Улпий Траян  /97-117/ и Марк Аврелий  /161-180/, поради което в тяхна чест е наричана Улпия Пауталия и Пауталия Аврелиева.

vfrz

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 150
  • Карма: +10/-7
  • Респект: +8
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #116 -: 18 Август, 2010, 23:28:12 »
0
Сега, ако има чалъм, някой добър мод да отдели безценния спам, ще стане супер  *drink6*

nearvana

  • Гост
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #117 -: 19 Август, 2010, 00:19:35 »
0
за квото и да си говорим все накрая почваме да си мерим ... цените на квм  :D

и най-вече доколко можем да си ги позволим  :P

а има толкова по-важни неща, драги приятели
 *drink11*

Scyther

  • Гост
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #118 -: 19 Август, 2010, 00:42:25 »
+3
В мерните единици е проблемацията. Всеки мери както му уйдисва. Един мери в евро, друг мери в общи части, трети в квадратни метри, четвърти мери с проценти лихва, а пети в комисион, шести в локейшън, седми в колкото му трябва. Въобще няма стандартизация, което е причина за стагнация и ескалация на масова фрустрация.   
« Последна редакция: 19 Август, 2010, 00:54:58 от Scyther »

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Re: Крайградска къща или апартамент в центъра
« Отговор #119 -: 19 Август, 2010, 11:00:10 »
0
В мерните единици е проблемацията. Всеки мери както му уйдисва. Един мери в евро, друг мери в общи части, трети в квадратни метри, четвърти мери с проценти лихва, а пети в комисион, шести в локейшън, седми в колкото му трябва. Въобще няма стандартизация, което е причина за стагнация и ескалация на масова фрустрация.

 :D :D :D

+