Анкета

Какъв да е домейна (няма да трябват пререгистрации или "местене") всичко е автоматично (т.е. само мой труд - безплатно :) )

forum.sobstvenik.com
3 (5.8%)
fimoti.com
49 (94.2%)

Общ брой гласове: 48

Автор Тема: Нека гласуваме явно за домейна на форума, това ще реши и "другия въпрос"  (Прочетена 41107 пъти)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
И така след като има мир, има вече и ново име:

http://www.fimoti.com

или просто:

fimoti.com

Всичко е запазено - потребителски имена, пароли и т.н. (паролите не ви ги знам и точно това ме измъчи - пазят се криптирани ама нещо се получаваше разлика ама открих проблема).

Спасихме и OwnerBG от плащане. Пренасочил съм forum.sobstvenik.com насам по такъв начин, че ако прецени че сме идиоти само с едно-две натискания на копчета да си го откачи и да се върне към форума в момента преди преместването.

Преместването го направих така, че да няма никако прекъсване.

Айде много ви здраве *drink9*

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил
И така след като има мир, има вече и ново име:

http://www.fimoti.com

или просто:

fimoti.com

Всичко е запазено - потребителски имена, пароли и т.н. (паролите не ви ги знам и точно това ме измъчи - пазят се криптирани ама нещо се получаваше разлика ама открих проблема).

Спасихме и OwnerBG от плащане. Пренасочил съм forum.sobstvenik.com насам по такъв начин, че ако прецени че сме идиоти само с едно-две натискания на копчета да си го откачи и да се върне към форума в момента преди преместването.

Преместването го направих така, че да няма никако прекъсване.

Айде много ви здраве *drink9*


Браво Додо,

при мен тръгна всичко и не се налагаше да генерирам нова парола.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
А сетих се да дам и един пример: все едно някой да си покани гости, оставят дрехите по закачалките, след 2 часа казва, хайде трябва да си лягам, тръгват да си взимат дрехите и се казва "ааа не, дрехите остават, тук каквото се закачи аз започвам да го съхранявам и пазя". Поне така изглежда отстрани ситуцията и хич не ми харесва.

И също все едно сега аз да му кажа, понеже взимам $100 на час, че за да запази форума трябва да ми плати примерно 20*$100=$2000. Подробностите се уреждат предварително, а когато не се, тогава се действа на принципа на общоприети норми. Болшинството показаха тук че очакването е името да се пренасочи и това е близко до акъла, но явно живеем в различни светове и нещо не се разбираме.. Освен ако Scyther не е на същото мнение.

додо,и при тази ситуация смяташ,че съм "груб" с оунъра?

И каква е ситуацията.



да ни убедиш,че си добър човек,и тогава аз ще съм лошия,че съм ти грубиянствал с теб неправилно.че съм бил в грешка....
   та,айде ако обичаш дай на додо кво му трябва ,че скитъра са си върне сайта,и те го лошия асен и добрия оунър.
    даже ще се радвам,както вече ти казах,в сайта на скитъра да те направят главен ЕНТУСИАСТ!

Да подесетя.
Реален собственик на сайта през цялото време е Додо.Справя се супер.
Предоставил съм му всичко.
Само дето бях удобен виновен.
Ако се посмириш може и да сръбнем по мляко, из доминиканските пропаднали беседки.
Ама надали.
ми аз сега разбирам за това.не разбрах примера с гоститУ и дрехите,ама няма значка.
      ОК,доминиката да бъде.и не на мляко,нито на швепс.
    на живо не съм от "лошите"........сори за грубиянстването,но аз така ги виждам нещата и ги отстоявам по "свой" си начин......
   
  миналата година щеше да идваш,веднъж ,когато ходих-или май,или август бе,ако не ме лъже паметта.

За начало на моите писания ще цитирам Професора
ОЧЕВИДНОТО Е НАПЪЛНО ПОГРЕШНО
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
  При мен се наложи  reset, но това наистина не е никакъв проблем. Благодарности и по една чашка от всичко за Додо /без кафето, по-добре да се наспи/. Благодаря, Додо!
 
  Scyther, а дали една виртуална  *beer* ще помогне да отмием мъничко от горчивината?

  Приятен ден на всички!

Scyther

  • Гост
    Scyther, а дали една виртуална  *beer* ще помогне да отмием мъничко от горчивината?

  Приятен ден на всички!

Кофи тайм. Я, нов домейн и раздвижване на пазара. Главата ми се люшка.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Dodo, ЦАР СИ!

Знам, че си добре там, където си, иначе щях да ти кажа:
"Идвай веднага, махам 10 човека и те взимам теб да работим заедно !" :)

Знаеш ли пък? Може да премисли  :)

Додо - цар си! Хайде да не започвам от рано с бирата  :)
I say what I do and do what I say.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
  При мен се наложи  reset, но това наистина не е никакъв проблем. Благодарности и по една чашка от всичко за Додо /без кафето, по-добре да се наспи/. Благодаря, Додо!
 
  Scyther, а дали една виртуална  *beer* ще помогне да отмием мъничко от горчивината?

  Приятен ден на всички!

Абе в кода на форума има заложено отвреме навреме да дава грешна парола (поне така ми се стори вчера докато ровех), за да заблуждава спамерите :) Просто е трябвало да опиташ втори път със същата парола ;)

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Dodo, ЦАР СИ!

Знам, че си добре там, където си, иначе щях да ти кажа:
"Идвай веднага, махам 10 човека и те взимам теб да работим заедно !" :)

А, то е хубаво човек да има латернативи, да не се изненадаш като ти звънна на вратата някой ден като фалирам  :D

Da_Champion

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 10
  • Карма: +8/-2
  • Респект: 0
    • Профил
Хайде поздрави и от мен!!!
Вие не ме познавате, но аз ви познавам, понеже чета форума във имоти нет от може би година и половина ;)  Наистина е по-добре да няма реклами във форума, ако форумът беше останал собственост на Оунъра, залагам че щеше да има (направило ми е впечатление, че той винаги слага в подписа си линк към сайта си - това ако не е комерсиалност, здраве да е).
Та това което аз най-много ценя, е разлеждането на различни теми под различни ъгли.
Иначе бих се радвал и да видя обяви от частни лица, а не от АНИ-та. Аз лично искам да си купя апартамент като му дойде времето, но ако мога, бих го направил директно от частно лице, а не през АНИ. Предлагам обявите от АНИ-та да са забранени тук!
Ми това е от мен. В имоти нет имах една публикация, така че вече изравних постижението си, ще гледам скоро да го надмина.
Поздрави най-вече на Додо2 и наздраве!  *drink1*