Общи > Дъра-бъра

Нека гласуваме явно за домейна на форума, това ще реши и "другия въпрос"

<< < (35/35)

BulCan:

--- Цитат на: barbaron в 18 Май, 2010, 07:36:04 ---Dodo, ЦАР СИ!

Знам, че си добре там, където си, иначе щях да ти кажа:
"Идвай веднага, махам 10 човека и те взимам теб да работим заедно !" :)

--- Край на цитат ---

Знаеш ли пък? Може да премисли  :)

Додо - цар си! Хайде да не започвам от рано с бирата  :)

dodo2:

--- Цитат на: чи-чов-ци в 18 Май, 2010, 08:52:02 ---  При мен се наложи  reset, но това наистина не е никакъв проблем. Благодарности и по една чашка от всичко за Додо /без кафето, по-добре да се наспи/. Благодаря, Додо!
 
  Scyther, а дали една виртуална  *beer* ще помогне да отмием мъничко от горчивината?

  Приятен ден на всички!

--- Край на цитат ---

Абе в кода на форума има заложено отвреме навреме да дава грешна парола (поне така ми се стори вчера докато ровех), за да заблуждава спамерите :) Просто е трябвало да опиташ втори път със същата парола ;)

dodo2:

--- Цитат на: barbaron в 18 Май, 2010, 07:36:04 ---Dodo, ЦАР СИ!

Знам, че си добре там, където си, иначе щях да ти кажа:
"Идвай веднага, махам 10 човека и те взимам теб да работим заедно !" :)

--- Край на цитат ---

А, то е хубаво човек да има латернативи, да не се изненадаш като ти звънна на вратата някой ден като фалирам  :D

Da_Champion:
Хайде поздрави и от мен!!!
Вие не ме познавате, но аз ви познавам, понеже чета форума във имоти нет от може би година и половина ;)  Наистина е по-добре да няма реклами във форума, ако форумът беше останал собственост на Оунъра, залагам че щеше да има (направило ми е впечатление, че той винаги слага в подписа си линк към сайта си - това ако не е комерсиалност, здраве да е).
Та това което аз най-много ценя, е разлеждането на различни теми под различни ъгли.
Иначе бих се радвал и да видя обяви от частни лица, а не от АНИ-та. Аз лично искам да си купя апартамент като му дойде времето, но ако мога, бих го направил директно от частно лице, а не през АНИ. Предлагам обявите от АНИ-та да са забранени тук!
Ми това е от мен. В имоти нет имах една публикация, така че вече изравних постижението си, ще гледам скоро да го надмина.
Поздрави най-вече на Додо2 и наздраве!  *drink1*

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия