Форум за имоти > Имоти

За или против.. Горна баня, вилната зона

<< < (3/3)

rap-fen:
Хора ако ме питате по добре никой да не идва да живее вече тука във вилната зона. Така си ми е идеално да няма много хора както в другите Драгалевци Бояна и т.н. пък нека да било гадно. Тука е най-чистият въздух в цяла София, на 8км от Центъра, до 3 години околовръстно каналзация+нови пътишта, нека да е гадно. Горна Баня е южен склон, рядко вали, но това може да го знаят само хората живеешти тук. Канализацията е въпрос на време през 2013 ще я направят. Но за да съм обективен пътъщата куцат. Но смятам, че и те скоро ще се променят!

Dimitar.:
rap-fen,
Какво продаваш в Горна Баня?

dodo2:
Аз се отказах. Теоретично е близо до центъра, но всъщност е на гз на географията. Сигурно като се стъмни и излезнеш, после трябва да ти издирват костите, изяден от кучетата. А в общината ми казаха, че канализация ще има към 2020-2030 година.
По написаното наистина все едно човека още малко и ще си пусне рекламата. Но може и да не - като говорих със съседите на парцела, те също бяха много очаровани от мястото. За вила за пенсионер, който излиза 1 път в месеца иначе е супер. И с разрешение за лично оръжие, с което да спи под възглавницата.
 *drink6*

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия