Форум за финанси, право, счетоводство, политика и други науки > Юридически казуси относно недвижимостите

Безсрамните кражби на имоти са позорът на България

<< < (2/5) > >>

gogolcho:
Точно този времеви лаг между изповядването и вписването може да се използва.

OwnerBG:

--- Цитат на: gogolcho в 18 Юни, 2011, 20:22:24 ---Точно този времеви лаг между изповядването и вписването може да се използва.

--- Край на цитат ---

По каква причина ще се известява собственика на имота.
Ако има проблем, нотариуса няма да изповяда.
Ако няма проблем съдията ще впише това което е сътворил нотариуса.

gogolcho:
За допълнителна гаранция ще се известява. Аз например искам да знам дали някой не се опитва да прехвърли мой имот без да съм го упълномощил. Същото е както ако някой се разпорежда с парите ми в банката.

Ако узная своевременно, ще мога да спра сделката. Ако науча по-късно, нещата стават тегави.
 

OwnerBG:

--- Цитат на: gogolcho в 18 Юни, 2011, 21:31:29 ---За допълнителна гаранция ще се известява. Аз например искам да знам дали някой не се опитва да прехвърли мой имот без да съм го упълномощил. Същото е както ако някой се разпорежда с парите ми в банката.

Ако узная своевременно, ще мога да спра сделката. Ако науча по-късно, нещата стават тегави.

--- Край на цитат ---

От банката ти звънят когато някой се опитва, или ти пращат репорт че е извършена транзакция.
Своевременно нищо не може да се спре.
Дай ЕГН и до 20 дни няма да имаш имоти.
Схемата и системата е железна.
Ама и там може да се вкара ръжда.
това е идеята.

dodo2:
Добре нека тук е мястото да се каже най-лесния и евтин начин да се блокира един имот, така че да не може да се правят сделки с него. Кой е той?

Иначе наистина известяване с СМС е като след дъжд качулка, но поне е по-добре от това да се препродаде 5 пъти, преди някой да разбере, че не е собственик.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия