Автор Тема: Предложение за разрешение на проблема с демократичността  (Прочетена 94568 пъти)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите

Не е ли по добре да оставим естествения подбор да реши този псевдо проблем.
Базата данни на форума да се клонира на двете места едновременно без връзка помежду им и всеки да пише където иска.
Няма обидени, пълен избор и възможност за доказване къде ще се ус.....т нещата откъм толерантност. демократичност продажба на дребно на идеята и ентусиазма.
Готов съм да поема ангажимента да отстоявам собствените си виждания, но не съм готов да слушам гадни неща за бъдещите си черни намерения.


Бел.ред.: Махнах думичката "уж" и замених "със" със "с" от заглавието.
« Последна редакция: 20 Май, 2010, 08:24:26 от barbaron »
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Owner-e, силен ход... Така ще ни накараш да се "раздвояваме" м-у различни любими съфорумци. Явно не ти се разделя с новопридобитата собственност...

Аз бих изчакал Скитъра, Додо, Барба и останалите да напишат какво мислят по въпроса...
I say what I do and do what I say.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Owner-e, силен ход... Така ще ни накараш да се "раздвояваме" м-у различни любими съфорумци. Явно не ти се разделя с новопридобитата собственност...

Аз бих изчакал Скитъра, Додо, Барба и останалите да напишат какво мислят по въпроса...

Не Булкане, така ше стане ясно кой иска наистина да запази и съхрани идеята от началото.
Всякакви думи ще са безсмилени, пред реалноста на случващото се в бъдеще време.
Времето ще покаже кой е бил прав.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

чи-чов-ци

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 540
  • Карма: +82/-5
  • Респект: +369
    • Профил
Owner-e, силен ход... Така ще ни накараш да се "раздвояваме" м-у различни любими съфорумци. Явно не ти се разделя с новопридобитата собственност...

Аз бих изчакал Скитъра, Додо, Барба и останалите да напишат какво мислят по въпроса...

 Булкан, аз също смятам, че е редно да ги изчакаме. Надявам се, че не съм те засегнал с постинга си за анкетата. Ако е така, извинявай  *drink5*
 Оунър, от това, което съм прочел и схванал, не бих казал, че ситуацията е породена от проблем /или уж проблем/ точно със демократичността.

dodo2

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3737
  • Карма: +191/-16
  • Респект: +310
    • Профил
Ако решите да се смени името на домейна, аз съм против два паралелни форума - и без това през деня докато работя имам поне по 30 отворени прозореца, а сега и два форума. По-скоро ще си направя блог и сам ще си пускам на ден по три пъти по една псувня срещу двойните комисиони, непълните обяви, лъжливите обяви, некадърните брокери, Коефициента на Тъпота и т.н. :)

Още повече, мисля че е редно ако се приеме смяна на домейна, OwnerBG да позволи пренасочване на forum.sobstvenik.com към другото име, както сега е в обратна посока..

Тъй мисля аз *drink5*

И съм твърдо против комерсиализирането или извличане на изгоди. Нека да е място просто за бъбрене. Това че има потенциал за печалба не е задължаващо, аз ако печелех от всичко което по принцип носи приход щях да съм милионер отдавна, а още не съм  :'(

gogolcho

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1453
  • Карма: +67/-11
  • Респект: +131
    • Профил
Аз съм против два форума. Тъпо е да се цепим помежду си, а едва сега стартирахме. Или си остава тук, или отива на другия домейн.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

В никакъв случай не трябва да се допуска да се цепи форума. Идеята, смисълът се губят.

Единият, най-важният, беше, че бяхме единни. Ако можем да го запазим единството, ще бъде най-добре.

nino

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 72
  • Карма: +16/-2
  • Респект: +31
    • Профил
Пшисах и в другата тема, но гледам , че и тук се обсъжда. Редно е да е един форум -fimoti. Не бива да се цепи или разводнява - за какво са всичкте усилия тогава? Така е и по-учтиво към Оунъра, все пак. Домакин, домакин, но е редно и да се обясним и да се извиним.

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил

Не е ли по добре да оставим естествения подбор да реши този псевдо проблем.
Базата данни на форума да се клонира на двете места едновременно без връзка помежду им и всеки да пише където иска.
Няма обидени, пълен избор и възможност за доказване къде ще се ус.....т нещата откъм толерантност. демократичност продажба на дребно на идеята и ентусиазма.
Готов съм да поема ангажимента да отстоявам собствените си виждания, но не съм готов да слушам гадни неща за бъдещите си черни намерения.

Кой е псевдно-проблема? Дали ти да държиш собствеността върху форума ли? И дали форума да бъде прикачен към едно от комерсиалните ти начинания?

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Предлагам, да спрем с нападките. Нека, да си канализираме нещата, а те вървят към това. :) *drink5*

jores

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 127
  • Карма: +19/-21
  • Респект: +16
    • Профил

Не е ли по добре да оставим естествения подбор да реши този псевдо проблем.
Базата данни на форума да се клонира на двете места едновременно без връзка помежду им и всеки да пише където иска.
Няма обидени, пълен избор и възможност за доказване къде ще се ус.....т нещата откъм толерантност. демократичност продажба на дребно на идеята и ентусиазма.
Готов съм да поема ангажимента да отстоявам собствените си виждания, но не съм готов да слушам гадни неща за бъдещите си черни намерения.



Кой е псевдно-проблема? Дали ти да държиш собствеността върху форума ли? И дали форума да бъде прикачен към едно от комерсиалните ти начинания?

Геко аз не виждам нищо лошо към този форум да водят връзки от сайтове за имоти, това ще е един от начините за развитието му, като брой участници и позиционирането му в мрежата.
Аз лично мога да вкарвам по 50-тина човека дневно, нещо лошо?
И какво го нападате Оунъра, то е ясно, че мнозинството ще реши, какво да се случва, факт е че човека е съдействал  за реализацията. Това, че някой прави бизнес в тази област не означава автоматично, че ще вреди, напротив мисля, че може само да е полезен.

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил

Предлагам, да спрем с нападките. Нека, да си канализираме нещата, а те вървят към това. :) *drink5*

Муза това не е нападка, просто има неща които трябва да се кажат ясно, нали това беше идеята да има независим форум. Просто не добре независимия форум да е собственост на зависим човек и част от комерсиално начинание това е. Изобщо не нападам Оунъра а казвам личното си мнение, ти ако имаш друго аргументирано мнение ще се радвам да го прочета.

Поздрави !

gekko

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 39
  • Карма: +13/-11
  • Респект: +3
    • Профил

Не е ли по добре да оставим естествения подбор да реши този псевдо проблем.
Базата данни на форума да се клонира на двете места едновременно без връзка помежду им и всеки да пише където иска.
Няма обидени, пълен избор и възможност за доказване къде ще се ус.....т нещата откъм толерантност. демократичност продажба на дребно на идеята и ентусиазма.
Готов съм да поема ангажимента да отстоявам собствените си виждания, но не съм готов да слушам гадни неща за бъдещите си черни намерения.



Кой е псевдно-проблема? Дали ти да държиш собствеността върху форума ли? И дали форума да бъде прикачен към едно от комерсиалните ти начинания?

Геко аз не виждам нищо лошо към този форум да водят връзки от сайтове за имоти, това ще е един от начините за развитието му, като брой участници и позиционирането му в мрежата.
Аз лично мога да вкарвам по 50-тина човека дневно, нещо лошо?
И какво го нападате Оунъра, то е ясно, че мнозинството ще реши, какво да се случва, факт е че човека е съдействал  за реализацията. Това, че някой прави бизнес в тази област не означава автоматично, че ще вреди, напротив мисля, че може само да е полезен.

Jores,
и аз не виждам нищо лошо в това, нещото което ме притеснява е едноличната собственост на форума да е на Оунъра. Иначе форума трябва да се популияризира, но не и да служи за лични бизнес интереси. Говорим за различни неща в момента. Аз нямам нищо против Оунъра, просто казвам, че не е уместно фоумра да е негов. Нека да си има бизнес нека да пише във фоума, но не искам да съществува опасност да се повтори сценария от имоти.нет и хора да бъдат баннати, защото изразяват мнение, което пречи на бизнеса на даден човек в случая Оунъра. Пак казвам нямам нищо срещу него, просто според мен не е той най-подходящия да държи собствеността и освен това не мисля, че форума трябва да е част от комерсиален проект.

koganev

  • Гост
Не е добре независим форум да е собственост на който и да е човек. Сам човек не е називисим. не става въпрос само за Оунъра.

От тази гледна точка дори и Скитъра да прекрасен човек, в което не се и съмнявам, пак ще е по-добре да се направи една регистрация в съда и да се мине на нестопанска организация. Моля да направите разлика м/у ежедневните управленски задачи и статегическите цели. Може всеки да участва с опита си и желанието си днес, но бъдещето се чертае в стратегия, изхождаща от целите в дългосрочен план.

Заещо беше създаден този форум? Отговорът е много важен.

---------

Иначе :

хипотеза - аз си имам независим форум, страхотен пичага съм, никви кинти не правя от форума, сто хиляди човеци всеки ден четат и 5 000 пишат. И започвам да получавам предложения...

Вече независим ли съм?

стават 1 000 000 четливите...

Да съм независим... да съм независим ... колко да съм независим?

сложете си още сега, в основата, здрава рамка, пък после всеки апетит да минава през промяна в устава. Щото то не е невъзможно, но поне ще лъснат нечии задници.

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил
Геко,

Извинявай, но много тегави дни бяха последните. Иска ми се, да не стават повече  разпри, а да градим. Това ми беше идеята.

:) *drink5*