Общи > Честито и добре дошли!

Предложение за разрешение на проблема с демократичността

(1/12) > >>

OwnerBG:

Не е ли по добре да оставим естествения подбор да реши този псевдо проблем.
Базата данни на форума да се клонира на двете места едновременно без връзка помежду им и всеки да пише където иска.
Няма обидени, пълен избор и възможност за доказване къде ще се ус.....т нещата откъм толерантност. демократичност продажба на дребно на идеята и ентусиазма.
Готов съм да поема ангажимента да отстоявам собствените си виждания, но не съм готов да слушам гадни неща за бъдещите си черни намерения.


Бел.ред.: Махнах думичката "уж" и замених "със" със "с" от заглавието.

BulCan:
Owner-e, силен ход... Така ще ни накараш да се "раздвояваме" м-у различни любими съфорумци. Явно не ти се разделя с новопридобитата собственност...

Аз бих изчакал Скитъра, Додо, Барба и останалите да напишат какво мислят по въпроса...

OwnerBG:

--- Цитат на: BulCan в 16 Май, 2010, 20:55:16 ---Owner-e, силен ход... Така ще ни накараш да се "раздвояваме" м-у различни любими съфорумци. Явно не ти се разделя с новопридобитата собственност...

Аз бих изчакал Скитъра, Додо, Барба и останалите да напишат какво мислят по въпроса...

--- Край на цитат ---

Не Булкане, така ше стане ясно кой иска наистина да запази и съхрани идеята от началото.
Всякакви думи ще са безсмилени, пред реалноста на случващото се в бъдеще време.
Времето ще покаже кой е бил прав.

чи-чов-ци:

--- Цитат на: BulCan в 16 Май, 2010, 20:55:16 ---Owner-e, силен ход... Така ще ни накараш да се "раздвояваме" м-у различни любими съфорумци. Явно не ти се разделя с новопридобитата собственност...

Аз бих изчакал Скитъра, Додо, Барба и останалите да напишат какво мислят по въпроса...

--- Край на цитат ---

 Булкан, аз също смятам, че е редно да ги изчакаме. Надявам се, че не съм те засегнал с постинга си за анкетата. Ако е така, извинявай  *drink5*
 Оунър, от това, което съм прочел и схванал, не бих казал, че ситуацията е породена от проблем /или уж проблем/ точно със демократичността.

dodo2:
Ако решите да се смени името на домейна, аз съм против два паралелни форума - и без това през деня докато работя имам поне по 30 отворени прозореца, а сега и два форума. По-скоро ще си направя блог и сам ще си пускам на ден по три пъти по една псувня срещу двойните комисиони, непълните обяви, лъжливите обяви, некадърните брокери, Коефициента на Тъпота и т.н. :)

Още повече, мисля че е редно ако се приеме смяна на домейна, OwnerBG да позволи пренасочване на forum.sobstvenik.com към другото име, както сега е в обратна посока..

Тъй мисля аз *drink5*

И съм твърдо против комерсиализирането или извличане на изгоди. Нека да е място просто за бъбрене. Това че има потенциал за печалба не е задължаващо, аз ако печелех от всичко което по принцип носи приход щях да съм милионер отдавна, а още не съм  :'(

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия