Автор Тема: Предложение за разрешение на проблема с демократичността  (Прочетена 94576 пъти)

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Ще викнем пунди, не влизай ти в ролята на такъв.

Само уточняваме каква да му е заплатата, че той го е закъсал :)  *drink5*

Добра идея.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Хора, не ми се иска да съм прав, но май имате нужда от враг за да върви дискусията.


Г-н ОунерБеГе,
Очаквам изпълнение или негативен отговор на моята молба, за да знам какво да предприемам.
Благодаря.


П.П. Ако не сте "спец като Dodo", помолете го любезно и той ще направи каквото е необходимо.
   Предполагам, че са много хората, които ще ви отправят подобна молба.
   Страхувам се, че някои ще предприемат и по-радикални мерки.
   Мисля, че засега адвокат не е необходим.

Ще изпълня молбата ви в първия възможен момент.
Страхът е лошо усещане за нещата които се случват на нас самите, и удоволствие от разбирането за безсмислието му.
Имате моите координати, направете нужното по ваша лична преценка.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Muza

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
  • Карма: +217/-26
  • Респект: +1501
    • Профил

Какво ще се случи от тук нататък? Ще има два форума - единият ще пустее - sobstvenik , другият ще е оживен.

Оунърче,

Няма смисъл от това ти решение. Има и трети вариант. Затвори го временно, изтрий акаунтите на всички, направи си го съобразно проекта ти, с нова визия, нова конструкция, направи го различен . Не бъди копие, а оригинал! С негативи, трудно се успява, особено при ново начинание. А, ти вече започна да ги трупаш. Не става въпрос само за форумната карма, а за това, което си намислил. Не губи уважението, което сам си си постигнал до сега.

Няма смисъл, повярвай ми.

 *drink5*

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил

Уважаеми OwnerBG,

Моля да изтриете моята регистрация (потребител "barbaron") и всичките мои съобщения от форума,  който остана на адрес forum.sobstvenik.com, асоцииран с вашия домен "sobstvenik.com".
Благодаря ви за предоставената ми възможност 3 дни да ползвам безплатно вашия форум и ви желая от сърце успехи във вашата сегашна и бъдеща дейност.

fimoti.com, 19/5/2010                                                  С уважение: Barbaron.
[/b]


Request fulfilled. Anyone else, before I delete my registration?

Request fulfilled. Anyone else, before I delete my registration? (on forum.sobstvenik.com, I mean)...
« Последна редакция: 20 Май, 2010, 01:27:58 от BulCan »
I say what I do and do what I say.

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите

Какво ще се случи от тук нататък? Ще има два форума - единият ще пустее - sobstvenik , другият ще е оживен.

Оунърче,

Няма смисъл от това ти решение. Има и трети вариант. Затвори го временно, изтрий акаунтите на всички, направи си го съобразно проекта ти, с нова визия, нова конструкция, направи го различен . Не бъди копие, а оригинал! С негативи, трудно се успява, особено при ново начинание. А, ти вече започна да ги трупаш. Не става въпрос само за форумната карма, а за това, което си намислил. Не губи уважението, което сам си си постигнал до сега.

Няма смисъл, повярвай ми.

 *drink5*

Муза, сериозно ли смяташ, че имам намерение да се възползвам от идеята по този келяв начин.
За да не възбуждам принципните, ще се оттегля до момента в който намерението стане реалност.
А за негативите не съм сигурен.
Да сме живи и здрави.

п.п.
Единствен Асен се извини за поведението си, а тръгналите след него май и не разбраха какво се случи.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Моля да приемете оставката ми поради конфликт на интереси по видни причини.
форумът ще си има отделен адрес който е вече регистриран
Малко го караш на "и аз искам".
Оставих форума, защото мястото беше твое, но така ти прехвърлих топката, за да видим как ще постъпиш.

P.S. Аз на твое място бих или върнал пренасочването (трябва да се преименува един файл) или щях да изтрия целия поддомейн, заедно със съдържанието.

Видяхме го как постъпи, само дето не ти каза "кьорав карти не играе".
Ти прекара автомагистрала там дето имаше само една нива с компири и сега ти вика "чупка, моето си е мое". Не го очаквах.
Барбаронка излезе по-голям психолог от мен, както винаги. Каза ми:
"Тези 'прочувствени' думи от първата вечер ми звучат фалшиво. Асен е прав!"

Барба, по някой път си мисля че някой друг сяда пред компютъра ти.Не му позволявай.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите
Единствен Асен се извини за поведението си, а тръгналите след него май и не разбраха какво се случи.


В онзи момент Асен (а и другите 100 човека) наистина погрешно разбра репликата на Додо (че винаги той се е разпореждал със сайта) и твоята (че си предоставил всичко необходимо на Додо).
Когато разбере, че съвсем не е така, Асен, а и другите, ще се разгневят, че си обсебил предишния форум, псевдонимите и съобщенията им без тяхното съгласие, с една дума ще се почувстват ИЗМАМЕНИ ОТ ТЕБ.
МУЗА и този път е намерила най-точните и силни думи, за да ти каже същото, по възможно най-деликатния начин.

Пусни ми на мейла кратки инструкции как да изчистя регистрациите и всички теми и да действаме.
Форума не е само софтуер.
А силните думи и определения прочети утре сутринта.

Поздрави на Булкан за успешното изтриване на по голямата част от темите. :)
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил
Единствен Асен се извини за поведението си, а тръгналите след него май и не разбраха какво се случи.


В онзи момент Асен (а и другите 100 човека) наистина погрешно разбра репликата на Додо (че винаги той се е разпореждал със сайта) и твоята (че си предоставил всичко необходимо на Додо).
Когато разбере, че съвсем не е така, Асен, а и другите, ще се разгневят, че си обсебил предишния форум, псевдонимите и съобщенията им без тяхното съгласие, с една дума ще се почувстват ИЗМАМЕНИ ОТ ТЕБ.
МУЗА и този път е намерила най-точните и силни думи, за да ти каже същото, по възможно най-деликатния начин.

Пусни ми на мейла кратки инструкции как да изчистя регистрациите и всички теми и да действаме.
Форума не е само софтуер.
А силните думи и определения прочети утре сутринта.

Поздрави на Булкан за успешното изтриване на по голямата част от темите. :)

Мерси. Забележи, че твоите теми (ако изключим някои, в които имаше "джафкане" от различни посоки), както и такива за поздрави от приятели/обяви/правни и пр. не са пипани. Така сметнах за справедливо, а и повечето съфорумци предполагам ще са доволни. Можеш да видиш копията на всички теми тук и да прецениш сам какво е трито.
I say what I do and do what I say.

BulCan

  • Global Moderator
  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 907
  • Карма: +59/-19
  • Респект: +82
    • Профил

П.П. А това, което виждам, че си направил на откраднатия от теб форум сега, е ГАДНО:
[/b]
admin: 20 май 2010 01:50:39 "Потребител Регистрирал се като BulKan започна масирано изтриване на теми от форума в 23:54:14 ч. благодарение на правата си на модератор.
Правата му бяха отнети"

Барба, изтрих всички твои и мои постове, а после и темите, където основна контрибуция имат участниците от този форум. Можех да изтрия всичко, но счетох за редно останалите теми да си стоят, след като те предимно не са "наша заслуга". Написах за това публично в един цитат до теб? Нищо гадно няма в това, че са ми били отнети "правата".
I say what I do and do what I say.

iordan

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +1/-0
  • Респект: 0
    • Профил
С оглед на бурните събития от снощи - дали няма да е зле, тези, на които додо автоматично прехвърли профилите от форума на Оунера, да си сменят паролите. Човек знае ли какво ще може да стане след време и на кого какви идеи ще му хрумнат... 

OwnerBG

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
  • Карма: +62/-62
  • Респект: +53
    • Профил
    • Списание за хората, имотите и проблемите

П.П. А това, което виждам, че си направил на откраднатия от теб форум сега, е ГАДНО:

admin: 20 май 2010 01:50:39 "Потребител Регистрирал се като BulKan започна масирано изтриване на теми от форума в 23:54:14 ч. благодарение на правата си на модератор.
Правата му бяха отнети"

Барба, изтрих всички твои и мои постове, а после и темите, където основна контрибуция имат участниците от този форум. Можех да изтрия всичко, но счетох за редно останалите теми да си стоят, след като те предимно не са "наша заслуга". Написах за това публично в един цитат до теб? Нищо гадно няма в това, че са ми били отнети "правата".


Благодаря ти, ти реагира много умно и навреме. Жалко, че не си имал време да изтриеш и всичките 98 потребители (освен admin и OwnerBG). Паролите им наистина са в опасност. Гадното е, OwnerBG счита това, което си направил, за лошо и без да те пита ти е отнел правата. С една дума: "крадецът вика: дръжте крадеца". Не очаквах това от него. Жалко.

Барба, в момента Муза е със запазени модераторски права.Решете какво да направите и делегирайте права да го направи.
Моралните категории са хубаво нещо, но трябва да са изпълнени със съдържание.
Нямам намерение да водя войни с компютърни корифеи като вас.Факта на изтриване на темите не е от значение, защото могат да бъдат намерени тук.Явно Гугъл е важен участник в намеренията на някой.Доколкото разбрах, трябва да мине известно време за да се прехвърлят всички плюсове.
Задай си въпроса защо Додо прие мнението ми, независимо че не му хареса.Има неща които не идват с възраста, а просто ги има някъде в зоната на сърцето.При Додо ги има, за теб, ти си знаеш, но отвън не личи.
Ще те помоля отново.
Престани с квалификациите и обидите.
Подбрани статии за собственици на имоти.http://www.sobstvenik.com/
За купувачи и продавачи си има други места.
Балкански рекорд за „Най-много хора правещи заедно Български мартеници за 5 минути“ http://www.babamartaworld.com/


                                                                OwnerBG

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Прегледах набързо темата и затова може поста ми да не е съвсем на място, но останах с впечатлението, че доста хора искат да им бъдат изтрити акаунтите във forum.sobstwenik.com.

Няма нужда да молите никой да свърши това, можете и сами.

1. Влизате във форума, Профил, Действия, Изтривий на този потребител.


Crash

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 41
  • Карма: +12/-1
  • Респект: +12
    • Профил
Прегледах набързо темата и затова може поста ми да не е съвсем на място, но останах с впечатлението, че доста хора искат да им бъдат изтрити акаунтите във forum.sobstwenik.com.

Няма нужда да молите никой да свърши това, можете и сами.

1. Влизате във форума, Профил, Действия, Изтривий на този потребител.




Благодарско, отне ми половин минута  *beer*

iordan

  • Ентусиаст
  • *
  • Публикации: 3
  • Карма: +1/-0
  • Респект: 0
    • Профил
Изтриването на собствения стар профил в сайта на Оунера е едно на ръка.
Проблемът е, че АКО някой вече е копирал паролите ви във  forum.sobstv....., и вие тук сте със същите пароли, с каквито бяхте там, дори и да си изтриете профила там сега - този някой ви знае паролите вече - особено ако поне за момент е имал съответните права. И при наличие на зла умисъл след време, би могъл да се възползва - например да ви изтрие тук профила, да пише от ваше име и да внася "шум" в разговорите, и другите да се чудят кой им пише, и т.н. Естествено, тази безопасност на смяна на паролите е най-важна за тукашните модератори - но те най-вероятно знаят това и без да им казвам.
Вярно е, че в тези разсъждения има няколко АКО-та, но както казват някои хора - Вetter to be safe than sorry.   

Dimitar.

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 406
  • Карма: +32/-5
  • Респект: +49
    • Профил
Паролите не се пазят в базата данни в явен текст, а се пази тяхната хеш стойност. За наша радост по хеш стойността не може да се изведе паролата.