Общи > Честито и добре дошли!

Предложение за разрешение на проблема с демократичността

<< < (2/12) > >>

gogolcho:
Аз съм против два форума. Тъпо е да се цепим помежду си, а едва сега стартирахме. Или си остава тук, или отива на другия домейн.

Muza:

В никакъв случай не трябва да се допуска да се цепи форума. Идеята, смисълът се губят.

Единият, най-важният, беше, че бяхме единни. Ако можем да го запазим единството, ще бъде най-добре.

nino:
Пшисах и в другата тема, но гледам , че и тук се обсъжда. Редно е да е един форум -fimoti. Не бива да се цепи или разводнява - за какво са всичкте усилия тогава? Така е и по-учтиво към Оунъра, все пак. Домакин, домакин, но е редно и да се обясним и да се извиним.

gekko:

--- Цитат на: OwnerBG в 16 Май, 2010, 20:07:57 ---
Не е ли по добре да оставим естествения подбор да реши този псевдо проблем.
Базата данни на форума да се клонира на двете места едновременно без връзка помежду им и всеки да пише където иска.
Няма обидени, пълен избор и възможност за доказване къде ще се ус.....т нещата откъм толерантност. демократичност продажба на дребно на идеята и ентусиазма.
Готов съм да поема ангажимента да отстоявам собствените си виждания, но не съм готов да слушам гадни неща за бъдещите си черни намерения.

--- Край на цитат ---

Кой е псевдно-проблема? Дали ти да държиш собствеността върху форума ли? И дали форума да бъде прикачен към едно от комерсиалните ти начинания?

Muza:

Предлагам, да спрем с нападките. Нека, да си канализираме нещата, а те вървят към това. :) *drink5*

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия