Общи > Честито и добре дошли!

Предложение за разрешение на проблема с демократичността

<< < (12/12)

gekko:

--- Цитат на: vlado.b в 20 Май, 2010, 12:39:08 ---Успях да вляза и да се изтрия.Благодаря ви. :)Но все пак си ме пренасочва ,явно ще трябва да изтрия кеша.Благодаря ви отново.А реална ли е опасността за паролите ни?

--- Край на цитат ---

Паролите са криптирани и не могат да бъдат прочетени, но имайки файла с хеш стоийнстите им, може да се пунсе на локална машина/и програма/и които да ги кракнат по метода bruteforce, т.е. пробвайки всички възможни комбинации, което при къси пароли 4-5 знака може да стана в разумно време, колкото по дълга е паролата комбинацийте нарастват експоненциално, съответно и времето и задачата става много по-трудна. Не мисля че паролите представляват такъв интерес, че някой да инвестира толкова време и ресурс да ги кракне. Ако зависеше националната сигурност на САЩ, техните служби щяха да ги разбият бъди сигурен. Проблема в случая е, че който притежава файла с криптираните пароли на локалното си PC може да изпробва паролите много по-бързо, отколкото ако трябва всеки път да го прави през интернет и да праща заявки до сървъра, а и правейки го през интернет щеше да събуди вниманието на администратора, който щеше да реагира...

OwnerBG:
Моля всички които смятат да изтрият регистрацията си в www.forum.sobstvenik.com да го направят до 22.00ч. в неделя 23.05.2010г.
От вторник 25.05.2010г. стартира новата версия на форума и всички останали като активни потребители ще бъдат известени с мейл за новите възможности и намерения.

OwnerBG:

--- Цитат на: barbaron в 21 Май, 2010, 22:52:07 ---
--- Цитат на: OwnerBG в 21 Май, 2010, 22:40:32 ---Моля всички които смятат да изтрият регистрацията си в www.forum.sobstvenik.com да го направят до 22.00ч. в неделя 23.05.2010г.

--- Край на цитат ---


Моля те, изтрий моята регистрация (потребител "barbaron") от форума,  който остана на адрес forum.sobstvenik.com. Аз не мога да направя това сам, тъй като премахнах верния си адрес от forum.sobstvenik.com и сега не мога да вляза там.
Предварително благодаря.

--- Край на цитат ---


Готово.
Следващия моля. ;)

Скорпи999:
Оунъре, мен няма да ме буташ, аз оставам, щото те знам и ти имам доверие. Считам, че от Голям Българин, миризливо лайно не става.
Голяма помия изляха по теб, но докато не се уверя лично, НЕ ВЯРВАМ.

Достатъчно е минало през главата ми, за да ми е ясно, че е трудно да докажеш, че нямаш сестра.

Наздраве, Войводо *beer* *drink1* *drink5* *drink4*

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия